Jump to content
Dogomania

Wyżeł szorstkowłosy już kilka miesięcy wegetuje w schronie :( pomóżmy mu :(:(MA DOM


Negri

Recommended Posts

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Negri']Telefonów nie liczyłam ale ponad 10 każdego dnia spokojnie. Czy piesek w sumie poszedł nie wiem :shake: Jutro będę w schronisku to się dowiem[/quote]

O ranyyy to dużo :) Czyli tak czy siak ogłoszenie spełniło swoją rolę :p
Proszę napisz jak tylko się czegoś dowiesz! Chciałabym żeby banerek Nochalka mógł już zniknąć z mojego podpisu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Niech na razie jeszcze tam zostanie, bo [B][SIZE=3][COLOR=red]NOCHALEK[/COLOR][/SIZE][/B] siedzi jak siedział. :roll: Nie mam pojęcia, czym to jest spowodowane :shake: Ale dzisiaj go widziałam i wcale w dobrym nastroju nie był! Już nawet nie wierci się i nie kręci, tak jak kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

Kochany łyżwaku Nochalu
nie miej do ciotek żalu:placz:
że Ciebie ze schronu nie zabierają:placz:
...ciotki swoje psiaki juz mają:roll:
lecz domku dla Ciebie szukają
przeciwnościom się nie poddają.
Więc i ty Nochalku miły:loveu:
odnajdź w sobie siły
żeby się godnie zaprezentować
a nie smutno się w budzie chowac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haank']Spacerek Nochalku ... szkoda ze taki wirtualny .. :([/quote]

szukam psiaka, z ktorym mogbym sobie chodzic na wycieczki w gory itd. ale szukam psiaka , ktory bedzie przeciwieństwem do mojego spaniela, ktory był agresywny, muszę ochłonąć - bo nie ma siły znowy z tym walczyć - porzednią walke przegrałem. moja znajoma odwiedzi jutro nochalka - to mi powie co jak u niego i jaki ma charakterek:) i jeżeli bede spalniał warunki adopcyjne to mam nadzieję , że się z psiną zaprzyjaźnie:)

Link to comment
Share on other sites

nie ja tylko z czytania wątku, przeczytałam ostatnią stronę to napisałam że trzymam kciuki za psiurkę,nie było to sugestią że coś wiem,ale jak jakiś piesek ma mieć domek to super.Biedne te pieseczki wszystkie:( Kudłata też juz czeka długo ale jest jakaś nadzieja.

Link to comment
Share on other sites

witam, znajoma, która ma obejrzec psine to ja:) niestety dzisiaj nie udało mi sie do schroniska pojechac, wiec chyba dopiero w poniedziałek bo w weekend mnie nie ma... chyba ze jutro rano... ktos z was wie o której najwczesniej moge wpasc do schronu? wogole powiedzcie mi jak mam namierzyc nochala w schronie? jakis numer boksu? dzieki z góry!

Link to comment
Share on other sites

Najwcześniej to godz. 8 rano. Otwarty schron, wchodzisz furtką, kierujesz się w lewo na boksy (szare kraty). Po lewej chłopaki, po prawej dziewczyny. [B][SIZE=3][COLOR=red]NOCHAL[/COLOR][/SIZE][/B] jest jakoś w przedostatnim boksie po lewej ;)

Nie wiem, czy o tej godzinie będzie już ktoś z biura, ale powinien.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']No cioteczki, a co powiecie na to?? :razz:
Nochalson w dzisiejszym wydaniu gazety Metro :sweetCyb:

Zdjęcie jest kolorowe, ale w pracy dysponuję tylko czarno-białym skanerem! [/quote]

Ja to dopiero teraz zobaczyłam!! Jak można sprawić, żeby w Metro sie ogłoszenie pojawiło. Ja chcę Kozaka tam wsadzić. I odbierać telefony telefony
Nochal już ma pewnie dom jak w banku - jest cudny i tyle :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...