Jump to content
Dogomania

"Serce dla zwierząt" dla TESCO? Nie!


Mongrel

Recommended Posts

[quote name='LittleMy']tak na dobra sprawe, to nie tylko Tesco powinno sie usunac z tej listy.
kolezanka mi uswiadomila, ze Velvet to jest firma Kimberly clark ktorzy testuja na zwierzetach na masowa skale ![/quote]
O kurcze:crazyeye:
Jak dobrze, że velveta nie kupuję i nie kupowałam:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia&gordonisko']O kurcze:crazyeye:
Jak dobrze, że velveta nie kupuję i nie kupowałam:shake:[/quote]

Velveta jak velveta... a reszta???

[URL]http://uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html[/URL]

[B]Gillette , [/B][B]Henkel (Schwarzkopf & Dep), [/B][B]Johnson & Johnson (Aveeno, Clean & Clear, Neutrogena), [/B][B]L'Oréal U.S.A.,[/B][B]Max Factor (Procter & Gamble) i wiele innych .......... :shake:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']Velveta jak velveta... a reszta???

[URL]http://uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html[/URL]

[B]Gillette , [/B][B]Henkel (Schwarzkopf & Dep), [/B][B]Johnson & Johnson (Aveeno, Clean & Clear, Neutrogena), [/B][B]L'Oréal U.S.A.,[/B][B]Max Factor (Procter & Gamble) i wiele innych .......... :shake:[/B][/quote]
Och :shake: Niby Tak porządne :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][U][COLOR=Red]http://www.psy.pl/forum/?A=view&C=76&S=0

[/COLOR][/U][COLOR=Red]forum - inne tematy [/COLOR][U][/U][/B][COLOR=Red]proponuje aby kolejne osoby które tam będą się logować podały w nicku kolejno po mnie STANOWCZE NIE! , STANOWCZE NIE 1, 2 , 3 ..........

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika'][B][U][COLOR=Red]http://www.psy.pl/forum/?A=view&C=76&S=0

[/COLOR][/U][COLOR=Red]forum - inne tematy [/COLOR][/B][COLOR=Red]proponuje aby kolejne osoby które tam będą się logować podały w nicku kolejno po mnie STANOWCZE NIE! , STANOWCZE NIE 1, 2 , 3 ..........

[/COLOR][/quote]
DZiękuję bardzo :) Zaraz zobaczę, jak się toczy sprawa :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JagnaP']No ok, ale niech sobie każdy zrobi rachunek sumienia-ilu z Was/Nas kupuje przed Swiętami karpie?
Ciężko to przyjąć do wiadomości, ale popyt napędza podaż:shake:[/quote]

no ile?? bo mi sie wydaje, ze jednak tu na forum to niewiele... przynajmniej mialam taka nadzieje :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LittleMy']no ile?? bo mi sie wydaje, ze jednak tu na forum to niewiele... przynajmniej mialam taka nadzieje :shake:[/quote]
Dokładnie.. Poza tym mała refleksja: pamiętam, że jak byłam mała, to po karpia szło się z wiadrem na targ. Tam kupowało się karpia i można było wziąć wodę dla niego, żeby chociaż nie dusił się podczas transportu..
A teraz? Szału dostaję, kiedy widzę ludzi, którzy spokojnie krążą po sklepie, robiąć powoli świąteczne zakupy z karpiem w reklamówce :angryy:
Fakt, kiedyś też dobrze nie było, ale lepiej na pewno.

Nie sądzę, żeby któraś z tych firm (Tesco, Velvet, czy Biedronka) miała dostać nagrodę, ale sama nominacja jest już kpiną! :angryy:
Wysyłam maila, w wolnej chwilii napiszę na forum MP.

Link to comment
Share on other sites

Nadal, nic, a wysłałam już dwano.
A może powinniśmy wysyłać listy zamiast maili? Bo maile nie zawsze są traktowane poważnie... A może by zadzwonić i pomówić z kims odpowiedzialnym za ten cały plebiscyt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mongrel']Nadal, nic, a wysłałam już dwano.
A może powinniśmy wysyłać listy zamiast maili? Bo maile nie zawsze są traktowane poważnie... A może by zadzwonić i pomówić z kims odpowiedzialnym za ten cały plebiscyt?[/quote]


Monia jak chcesz dzwonić to dzwoń :eviltong: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Wkleiłam link do tego tematu do tematu o MP.
Nie wiem, czy sprawa z dzwonieniem wypali, ale można spróbować. Listy? Jakoś to do mnie nie przemawia.
Faktem jest, że kiedy pisałam do nich maila w sprawie prenumeraty odpowiedzi nie dostałam, więc może to z odpowiedziami na maile jest tak kiepsko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...