Jump to content
Dogomania

Co trzeba dostać przy kupnie rodowodowego szczeniaka?


RudaPaskuda

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może dajmy Ewie spokój teraz....Nawet ja która na oczy nie widziałm Rose bardzo to przeżyłwam..Poniekad dlatego że miałą mi dac Weidena..No i szkoda suczki .....
Miała 11 szczeków i prawdopodobnie sie na maksa odwapniła a potem poszła na cesarkę bo nie mogła rodzić i tego już nie przeżyła.Do końca nie wiem co ze szczekami,ale prawdopodobnie(z tego co wywnioskowalam)były za młode zeby życ...nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Nigdy nie uzwalam skrotow,czy BC to Border Colli-pies pasterski,pies pracujacy aktywny ,nadajacy sie do psich sportow.Tak to prawda temu psu nie robi sie RTG
mam nadzieje ,ze osoba pragnaca zakupic psa tej rasy nie zasili kieszeni hodowcy ,ktory trzyma psy w kojcach ![/quote]

Jakby ten hodowca trzymal psy w kojcach to teraz by nie siedzial i nie ryczal tylko co najwyzej przeliczal straty finansowe :roll:
Nastepnym razem radze pomyslec zanim sie cos napisze :angryy:

Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jakby ten hodowca trzymal psy w kojcach to teraz by nie siedzial i nie ryczal tylko co najwyzej przeliczal straty finansowe :roll:
Nastepnym razem radze pomyslec zanim sie cos napisze :angryy:

Ewa [/quote]

a w kenelach ??:angryy:
przy poprzednim porodzie Rose nie było cie przy niej, byłaś na światówce w Poznaniu:roll:
a na ten sie załapałaś czy byłaś jeszcze w podróży z Belgii?
bo jestes hodowca Never Never Land, czy moze hodowca jest juz ktoś inny i ten "ktoś" siedział przy Rose oczekując porodu i pilnując by wszystko było dobrze, wypatrując wszelkich niepokojących oznak ?:crazyeye:
Ewelina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...