Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://img249.imageshack.us/img249/3994/dsc03102r.jpg[/url]
że co TO ma być? ostrość lipna. kadr też. mogłaś chociaż tą matę przelecieć szmatką, albo strzepać okruchy bo plusem tego zdjęcia to one nie są, odbija się światło. jaki jest sens tego zdjęcia w ogóle?
kiedyś to to był wątek, raj po prostu dla oczu.
zawsze chętnie go oglądałam, z chęcią się patrzyło..
a teraz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.'][URL]http://img249.imageshack.us/img249/3994/dsc03102r.jpg[/URL]
że co TO ma być? ostrość lipna. kadr też. mogłaś chociaż tą matę przelecieć szmatką, albo strzepać okruchy bo plusem tego zdjęcia to one nie są, odbija się światło. jaki jest sens tego zdjęcia w ogóle?
kiedyś to to był wątek, raj po prostu dla oczu.
zawsze chętnie go oglądałam, z chęcią się patrzyło..
a teraz?[/QUOTE]


Jejku to jest portal dla każdego , jestem amatorką i chcę opini moich zdjęć , nie podobają się ok ale bez przesady że od razu pisać że nie ma tu co oglądać , przecież nikt nikogo nie zmusza żeby tu wchodził i oglądał , chcesz super zdjęć to wchodź na strony profesjonalistów :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.'][URL]http://img249.imageshack.us/img249/3994/dsc03102r.jpg[/URL]
że co TO ma być? ostrość lipna. kadr też. mogłaś chociaż tą matę przelecieć szmatką, albo strzepać okruchy bo plusem tego zdjęcia to one nie są, odbija się światło. jaki jest sens tego zdjęcia w ogóle?
kiedyś to to był wątek, raj po prostu dla oczu.
zawsze chętnie go oglądałam, z chęcią się patrzyło..
a teraz?[/QUOTE]


no dokładnie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Jejku to jest portal dla każdego , jestem amatorką i chcę opini moich zdjęć , nie podobają się ok ale bez przesady że od razu pisać że nie ma tu co oglądać , przecież nikt nikogo nie zmusza żeby tu wchodził i oglądał , chcesz super zdjęć to wchodź na strony profesjonalistów :shake:[/QUOTE]

to mam Ci pisać same komplementy?
oh zaje.biście słodkie zdjęcie ! więcej takichh !
jezu kocham ludzi dla których nie ma krytyki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Jejku to jest portal dla każdego , jestem amatorką i chcę opini moich zdjęć , nie podobają się ok ale bez przesady że od razu pisać że nie ma tu co oglądać , przecież nikt nikogo nie zmusza żeby tu wchodził i oglądał , chcesz super zdjęć to wchodź na strony profesjonalistów :shake:[/QUOTE]

no ale bez przesady, trochę samokrytyki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.']to mam Ci pisać same komplementy?
oh zaje.biście słodkie zdjęcie ! więcej takichh !
jezu kocham ludzi dla których nie ma krytyki :loveu:[/QUOTE]


Nie czytasz tego co pisze ze zrozumieniem , ja napisalam ze jak Ci sie moje zdjecia nie podobaja to ok ja to rozumiem ale że nie ma czego tutaj ( czyli chyba chodzilo o calość wątku) oglądać było lekka przesadą ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.']to mam Ci pisać same komplementy?
oh zaje.biście słodkie zdjęcie ! więcej takichh !
jezu kocham ludzi dla których nie ma krytyki :loveu:[/QUOTE]

Napisz może czemu takich zdjęć tu się nie wstawia, co jest źle ,dlaczego i jak to poprawić!!!Dziewczyna się dopiero uczy.Konstruktywna krytyka do skarb!!!!!Ale Ty nic sensownego w swojej krytyce nie napisałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Nie czytasz tego co pisze ze zrozumieniem , ja napisalam ze jak Ci sie moje zdjecia nie podobaja to ok ja to rozumiem ale że nie ma czego tutaj ( czyli chyba chodzilo o calość wątku) oglądać było lekka przesadą ....[/QUOTE]
nie pisałam o całym wątku.
a chyba każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. nie?

[quote name='ariss']Napisz może czemu takich zdjęć tu się nie wstawia, co jest źle ,dlaczego i jak to poprawić!!!Dziewczyna się dopiero uczy.Konstruktywna krytyka do skarb!!!!!Ale Ty nic sensownego w swojej krytyce nie napisałaś.[/QUOTE]
a nie napisałam?
kadr, ostrość, sens w ogóle. mam jej może jeszcze ustawić aparat?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']jezus laski wuluzujcie. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie nie zależnie od tego jakie by ono nie było.[/QUOTE]

Pewnie że ma prawo ,a le niech mi nikt nie zarzuca że nie mam samokrytyki , ja wiem że moje zdjęcia są złe dlatego je wstawiam żeby usłyszeć co mam poprawić , i drażnią mnie ludzie którzy czytają to co chcieli by przeczytać a nie to co się do nich pisze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Pewnie że ma prawo ,a le niech mi nikt nie zarzuca że nie mam samokrytyki , ja wiem że moje zdjęcia są złe dlatego je wstawiam żeby usłyszeć co mam poprawić , i drażnią mnie ludzie którzy czytają to co chcieli by przeczytać a nie to co się do nich pisze ;)[/QUOTE]
no to właśnie usłyszałaś. ;d

[quote name='ariss']i to jest według Ciebie konstruktywna krytyka?[/QUOTE]
a jaka jest ona według Ciebie?;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.']
a jaka jest ona według Ciebie?;>[/QUOTE]

nie odpowiada się pytaniem na pytanie to po pierwsze a po drugie napisałam wyżej, powiedz dziewczynie co jest złego w kadrze, dlaczego inny i jaki Twoim zdaniem pasuje do takich zdjęć itd...wtedy to będzie konstruktywna krytyka i może zostaną wyciągnięte z tego wnioski na następne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']nie odpowiada się pytaniem na pytanie to po pierwsze a po drugie napisałam wyżej, powiedz dziewczynie co jest złego w kadrze, dlaczego inny i jaki Twoim zdaniem pasuje do takich zdjęć itd...wtedy to będzie konstruktywna krytyka i może zostaną wyciągnięte z tego wnioski na następne zdjęcia.[/QUOTE]


Dzieki za wstawienie się za mna ;) masz całkowitą rację bo co z tego że wiem iż kadr jest zły jak nie wiem co mam w nim poprawić ;)

Link to comment
Share on other sites

No to może jak, amator się wypowiem - zdjęcie nie podoba mi sie dlatego, że jest takie nijakie... Ja bym tam coś dodała, nie wiem co, ale dla mnie jest tam za mało... Zdjęcie miało chyba pokazać, że umiesz złapać ostrość na jednym elemencie, jeszcze nie tam gdzie trzeba... Ale to tylko moje zdanie i proszę mnie nie zjechać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To ja dorzucę swoją paskudę :)

[IMG]http://i589.photobucket.com/albums/ss337/Junka_16/DSC_0578-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i589.photobucket.com/albums/ss337/Junka_16/DSC_0576.jpg[/IMG]

[IMG]http://i589.photobucket.com/albums/ss337/Junka_16/DSC_0440-1.jpg[/IMG]

A to zdjęcie bardziej tak dla humoru :)
[IMG]http://i589.photobucket.com/albums/ss337/Junka_16/DSC_0438-1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']No to może jak, amator się wypowiem - zdjęcie nie podoba mi sie dlatego, że jest takie nijakie... Ja bym tam coś dodała, nie wiem co, ale dla mnie jest tam za mało... Zdjęcie miało chyba pokazać, że umiesz złapać ostrość na jednym elemencie, jeszcze nie tam gdzie trzeba... Ale to tylko moje zdanie i proszę mnie nie zjechać :evil_lol:[/QUOTE]


Nikt nie ma zamiaru Cie zjechać :evil_lol: przynajmniej się określiłaś co Ci w tym zdjęciu nie pasuję ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...