Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi się podoba. Chyba ma najwięcej funkcji niż inne cyfrówki z canona /te ze strony canona/. Zawsze będzie lepszy niż ten co mam teraz. A cena, fakt, spora, ale przez internet niższa niż u mnie w realu.
Właśnie go zamówiłam, razem z kartą 4GB, torbą i dodatkowym akumulatorkiem.

Link to comment
Share on other sites

W moim teraźniejszym aparacie nie mam zoom'u optycznego w ogóle, jest tylko 4x cyfrowy, więc 6x optycznego w G9 mi wystarczy. Ja się jeszcze tak dokładnie na tym wszyskim nie znam, więc cieszyć się będę ze wszystkiego, a zanim się nauczę minie troche czasu. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła się pochwalić swoimi zdjęciami tutaj, w galerii. Dziękuję za porady i odpowiedzi, na pewno jeszcze tu nie raz wrócę z pytaniem, choć tak też będę zaglądała ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]bognik[/B] tak czycham na Ciebie na tym dogo i czycham ostatnio no i jesteś :diabloti:
jeśli chodzi o fotkę nie wypowiadam się, bo nie lubię zdjęć robionych w lustrze, gdzie aparat zajmuje pół twarzy. ale skoro na stronę jako przedstawienie ciebie i twojej puszeczki to spoko.

kiedy doczekam sie TATR? :diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]Justa[/B] - zobacz sobie na stronce gdzie wstawiłam fotkę ;) Zgadzam się z Tobą, jednak jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie wolę zdjęcia z aparatem w roli głównej :eviltong:

[quote name='Justa']
kiedy doczekam sie TATR? :diabloti::mad:[/quote]
Przecież już były :lol:
Tutaj --> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10623827#post10623827[/URL]

[quote]Jakiś nieostry ten autoportret :diabloti:[/quote]
Może dlatego, że nie wyostrzałam po zmniejszeniu :hmmmm:
Ostrość na szkiełko, ręce - dziwnie, bo gdzie ją ustawiać, jak twarzy nie widać :lol:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik'][B]Justa[/B] - zobacz sobie na stronce gdzie wstawiłam fotkę ;) Zgadzam się z Tobą, jednak jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie wolę zdjęcia z aparatem w roli głównej :eviltong:


Przecież już były :lol:
Tutaj --> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10623827#post10623827[/URL]


Może dlatego, że nie wyostrzałam po zmniejszeniu :hmmmm:

Pozdrawiam![/QUOTE]

Zadzieram kiece i lecę oglądać :diabloti:

Nie przesadzaj już, nie przesadzaj z tym zasłanianiem się :diabloti: bierz przykład ze mnie - ja tam się nie przejmuję i robię jak leci :eviltong:

AŻ 9 fotek - no nie ! :mdleje: ja chcę reszte ! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Nie przesadzaj już, nie przesadzaj z tym zasłanianiem się :diabloti: bierz przykład ze mnie - ja tam się nie przejmuję i robię jak leci :eviltong:[/quote]
Prawda :eviltong::
[IMG]http://photos100.nasza-klasa.pl/dev171/0/379/927/0379927126.jpg[/IMG]

[quote]AŻ 9 fotek - no nie ! :mdleje: ja chcę reszte ! :diabloti:[/quote]
Co za dużo to nie zdrowo :diabloti:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']a byłoby tak pięknie jakbyś resztę pokazała :diabloti: /choć ja ostatnio też ciachnięte w połowie chyba wstawiałam../

gór NIGDY nie za wiele ! :diabloti:[/quote]
Kochana - w całości mam to zdjęcie, ale wolę nie pokazywać :eviltong:

Prawda - góry :loveu:

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...