Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LeCoyotte']chyba uczysz się obsługi nowej puchy, niż samego focenia, bo tego się przecież nie da zapomnieć:diabloti:[/quote]
Ojjj szczegóły :evil_lol: ;)
Tamte foty są jeszcze z 400D, żeby nie było ;)
Ale aktualnie używam praktycznie tylko Canon 200mm f/2.8
i 1D mkII, którego jeszcze nie ogarniam do końca :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']hmm dostalam samsunga s760 i nie mam pojecia jak robic na nim zdjecia w ruchu wyrazne bo z tego co probuje to robi gorsze zdjecia niz stary kodak z 4 megapixela a ten samsung ma 7,2 ... jakies pomysly? na samsungach sie nie znam a w instrukcji nie pisze[/quote]
Większa liczba pixeli nie decyduje o tym, że zdjęcia będą lepsze.
Kompaktem nie ufocisz dobrze obiektów w ruchu (nawet takim co ma władowane 12 mln pixeli) ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę zapytać, czy ktoś ma lub miał styczność z aparatem cyfrowym canon power shot G9? Jakieś opinie? mam zamiar go kupić, ale tak się jeszcze zastanawiam i nie wiem. Sporo osób tu foci to może ktoś coś wie :)
Dzięki Bognik /klikałyśmy na gg/ Ty mi też bardzo pomogłaś :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiza[/B] - bardzo fajne fotki. Myszki chyba domowe, bo w Polsce takich gatunków dzikich nie ma :cool3: Nie bałaś się, że Ci zwieją? I wogóle takie ubarwienie czarno-brązowe spotykam po raz pierwszy, skąd ją masz?

[B]kaskaSz[/B] - kuzyn miał G5 i bardzo fajne fotki nim robił. Miałem okazję nim się pobawić i całkiem mi się spodobał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']hmm dostalam samsunga s760 i nie mam pojecia jak robic na nim zdjecia w ruchu wyrazne bo z tego co probuje to robi gorsze zdjecia niz stary kodak z 4 megapixela a ten samsung ma 7,2 ... jakies pomysly? na samsungach sie nie znam a w instrukcji nie pisze[/QUOTE]

megapixele nie mają tu nic do rzeczy.
i nie trzeba się znać na samsungach, bo kazdy aparat działa na tej samej zasadzie.
skróć czas, otwórz szerzej przysłonę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar'][B]Wiza[/B] - bardzo fajne fotki. Myszki chyba domowe, bo w Polsce takich gatunków dzikich nie ma :cool3: Nie bałaś się, że Ci zwieją? I wogóle takie ubarwienie czarno-brązowe spotykam po raz pierwszy, skąd ją masz?[/quote]

Myszki są mojej koleżanki, domowe. Nie zwiewały :razz:
Rudo-brązowa to mysz rasowa sh black tan, z hodowli Neverland.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']A mojego nikt prócz Dog Master nei skomentował, czuję się urażony :placz: Już mnie tu nie lubią :placz:[/QUOTE]

Mi się bardzo kadr podoba, oryginalny. ;)




To ja wrzuce moje w sumie pierwsze zdjęcie jak tylko aparat dotarł do mnie. Wiem, ze przepalone itp, ale bardzo je lubie. :)
[IMG]http://photos112.nasza-klasa.pl/dev195/0/265/024/0265024311.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Większa liczba pixeli nie decyduje o tym, że zdjęcia będą lepsze.
Kompaktem nie ufocisz dobrze obiektów w ruchu (nawet takim co ma władowane 12 mln pixeli) ;)

Pozdrawiam![/QUOTE]
wlasnie starym kodakem potrafilam uchwycic

[quote name='Justa']megapixele nie mają tu nic do rzeczy.
i nie trzeba się znać na samsungach, bo kazdy aparat działa na tej samej zasadzie.
skróć czas, otwórz szerzej przysłonę.[/QUOTE]

niby dziala tak samo ale ma inne funkcje bo np ten stary kodak mial tryb "ruch" i wtedy dosc dobrze wychodzily, ok skroce czas dzieki

aaa no i ten pierwszy post przydatny dzieki dog master :)

Link to comment
Share on other sites

A ja już dziewczyny podjęłam 100% pewną decyzje. Na forum Olympusa załozylam temat wlasnie na temat ZA i PRZECIW przeciwko Oli E-510 i... dowiedzialam sie ze mial jakies 2 wyroznienia najlepszej lustrzanki Olympusa !

Wiec teraz tylko czekam na Olympus E-510 + 14-42mm + 40-150mm + Raynox DCR-250

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']A ja już dziewczyny podjęłam 100% pewną decyzje. Na forum Olympusa załozylam temat wlasnie na temat ZA i PRZECIW przeciwko Oli E-510 i... dowiedzialam sie ze mial jakies 2 wyroznienia najlepszej lustrzanki Olympusa !

Wiec teraz tylko czekam na Olympus E-510 + 14-42mm + 40-150mm + Raynox DCR-250

;)[/quote]
do mnie jutro dojdzie E-510 i ZD 40-150 :multi::multi::multi:a do tygodnia Sigma 105mm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...