Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Wiza']do cyfrowego mam sigme ex apo 70-200mm f 2.8 ale ogolnie malo jej uzywam bo nie pozwalaja :mad:[/quote]
Jak to nie pozwalają? :-o
Takie cudo masz :loveu:

[B]cocker[/B] - ten Fuji jest niezły :razz:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bognik']Jak to nie pozwalają? :-o
Takie cudo masz :loveu:
Pozdrawiam![/quote]

" bo sie mocowanie zepsuje " " bo to nie zabawka " " bo ukradną , zerwą z szyji " " bo zepsuje " " bo to obiektyw do robienia z daleka o_o "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']" bo to nie zabawka " " bo ukradną , zerwą z szyji "[/QUOTE]

Ostatnio jak wychodziłam z domu to tata mi kazał zostawić aparat bo ukradną itd. Wyszłam z domu i nawet nic nie odpowiedziałam, trzeba tresowac rodziców...:evil_lol::eviltong:

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4454/piessswb7.jpg[/IMG]


(chyba zaczynamy się lubić z nikosiem... :evil_lol:)


Linka jakoś kadr mi nie pasuje i przydałaby się mniejsza GO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']" bo sie mocowanie zepsuje " " bo to nie zabawka " " bo ukradną , zerwą z szyji " " bo zepsuje " " bo to obiektyw do robienia z daleka o_o "[/quote]

[quote name='Polna']Ostatnio jak wychodziłam z domu to tata mi kazał zostawić aparat bo ukradną itd.
[/quote]
W takim razie po co kupować? Żeby leżało i się kurzyło? Ja na razie nic takiego od rodziców nie słyszałam (a chodzę na wyprawy z drogim sprzętem) :razz:

Testowałam dzisiaj kolegi Olympus'a E-510, podoba mi się ten aparat (ale i tak zostaję przy D80 :loveu:) :-)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Przeglądam wątek juz sporo czasu, postanowilam sie wreszcie odezwac :P Przymierzam sie do zakupu E-510 narazie jestem w polowie zbierania kasiorki :D Jak aparat bede miala w swoich lapach napewno wstawie jakies fotki (zapewnie na poczatku beda marne) :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']Przeglądam wątek juz sporo czasu, postanowilam sie wreszcie odezwac :P Przymierzam sie do zakupu E-510 narazie jestem w polowie zbierania kasiorki :D Jak aparat bede miala w swoich lapach napewno wstawie jakies fotki (zapewnie na poczatku beda marne) :P[/quote]
E-510 jeszcze stanieje, ponieważ w czerwcu wchodzi jego następca (E-520) :razz:
Sama jakiś czas temu poważnie myślałam o E-510, jest na prawdę fajny tylko mała ilość obiektywów do Olympus'a zniechęciła mnie do zakupu, a że nikon'owa D80-tka tanieje ,,w oczach", to czekam na niego ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[B]Polna[/B] dzięki za komentarz.. chociaż jeden:roll:
przy moim obiektywie nie mam zbytnio możliwości manewrowania GO, ale konstruktywna krytyka zawsze w cenie... ;)

co do Twojego zdjęcia to mam wrażenie, że widziałam już całkiem podobne kilka stron wcześniej:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']
Bognik, czego Ci brak? ;) Tak z ciekawosci pytam, mi brakuje szerokiej stalki [10mm] chyba tylko ;p[/quote]
Chodzi o obiektywy Olka? W sumie nie tyle brak, bardziej ceny tych, co są dostępne mnie odstraszają ... Nikon ma np. fajną, jasną portretówkę w cenie 400zł (chociaż prawdziwa portretówka powinna zaczynać się od 70mm), na coś droższego długi czas nie będę mogła sobie pozwolić, to samo tyczy się teleobiektywu (jak już jest, to drogi ...) ;)
Olki kit'y jednak mają niezłe, więc na początek w zupełności któryś wystarczy :cool3:

[B]mucha__ [/B]- może przez E-520 szybciej będziesz mogła sobie pozwolić na E-510 :-)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Chodzi o obiektywy Olka? W sumie nie tyle brak, bardziej ceny tych, co są dostępne mnie odstraszają ... Nikon ma np. fajną, jasną portretówkę w cenie 400zł (chociaż prawdziwa portretówka powinna zaczynać się od 70mm), na coś droższego długi czas nie będę mogła sobie pozwolić, to samo tyczy się teleobiektywu (jak już jest, to drogi ...) ;)
Olki kit'y jednak mają niezłe, więc na początek w zupełności któryś wystarczy :cool3:

[B]mucha__ [/B]- może przez E-520 szybciej będziesz mogła sobie pozwolić na E-510 :-)

Pozdrawiam![/quote]

OJ na E-510 to i ja bym z checia poczekala :cool3: Jednak cena tych Olkow z obiektowami poprostu człowieka niezarabiajacego przeraza :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nikon ma portretowe 85/1.8, ale nie za 400zl ;) 50/1.8 fajne, tego brak, faktycznie, ale imho do portretu nadaje sie tak jak moja Sigma 30/1.4... Srednio ;)

Tele - jest swietne 40-150/3.5-4.5 :] No i 50-200/2.8-3.5, ktorego odpowiednika chyba Nikon nie ma w normalnej cenie :]

Mucha, chcesz czekac na E-520? Czy tanio kupic E-510? Jezeli to drugie, to po prostu obserwuj ceny ;] Jak zaczna rosnac, to od razu kup, ponizej pewnej wartosci lustra nie kupisz... ;] [quote name='Nera-']OJ na E-510 to i ja bym z checia poczekala :cool3: Jednak cena tych Olkow z obiektowami poprostu człowieka niezarabiajacego przeraza :roll::evil_lol:[/quote]

Ktore sa takie drogie?

Tak pytam, bo przyjal sei stereotyp, ze Olek=drogo... Czemu? A jakosc? Nie wiem, dla mnie FF czy BF to NIE JEST norma, mydlo przy otwartym obiektywie TEZ NIE...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Która analogowa lustrzanka do max 350 zł? zaznaczam, że raczej razem z obiektywem ; )[/quote]
W sumie obojętnie jaka (byle sprawna :diabloti:). Bardziej zwróć uwagę na obiektyw ;)

[quote name='Nera-']OJ na E-510 to i ja bym z checia poczekala :cool3: Jednak cena tych Olkow z obiektowami poprostu człowieka niezarabiajacego przeraza :roll::evil_lol:[/quote]
Mi chodziło o same obiektywy, właśnie cena body z dwoma kit'ami jest do przyjęcia m/z (dlatego się nad nim zastanawiałam) :-)

[quote]Tele - jest swietne 40-150/3.5-4.5 :] [/quote]
Tylko za krótkie ... a to 2.8-3.5 za drogie, echh :roll:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Nikon ma portretowe 85/1.8, ale nie za 400zl ;) 50/1.8 fajne, tego brak, faktycznie, ale imho do portretu nadaje sie tak jak moja Sigma 30/1.4... Srednio ;)

Tele - jest swietne 40-150/3.5-4.5 :] No i 50-200/2.8-3.5, ktorego odpowiednika chyba Nikon nie ma w normalnej cenie :]

Mucha, chcesz czekac na E-520? Czy tanio kupic E-510? Jezeli to drugie, to po prostu obserwuj ceny ;] Jak zaczna rosnac, to od razu kup, ponizej pewnej wartosci lustra nie kupisz... ;]

Ktore sa takie drogie?

Tak pytam, bo przyjal sei stereotyp, ze Olek=drogo... Czemu? A jakosc? Nie wiem, dla mnie FF czy BF to NIE JEST norma, mydlo przy otwartym obiektywie TEZ NIE...[/quote]

Wiesz dla mnie 2500zl to dosc spora cena. Niewiem czy podskoczy np. do wakacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Wiesz dla mnie 2500zl to dosc spora cena. Niewiem czy podskoczy np. do wakacji.[/quote]

E510+kit 1700zl ;) Generlnie ceny luster sa w miare podobne... A to niestety studnie bez dna.. ;) [quote name='bognik'] Tylko za krótkie ... a to 2.8-3.5 za drogie, echh :roll:[/quote]

Pamietaj o kropie x2 ;) Masz 30mm czyli jak w innych systemach szkla 200mm. Jest tez 70-300 za troche ponad 1000zl, a to juz odpowiednik 600mm!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']
Pamietaj o kropie x2 ;) Masz 30mm czyli jak w innych systemach szkla 200mm. Jest tez 70-300 za troche ponad 1000zl, a to juz odpowiednik 600mm![/quote]
600mm, ooo tak! :razz:

[quote] Napisał [B]Nera-[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10143423#post10143423"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Wiesz dla mnie 2500zl to dosc spora cena. Niewiem czy podskoczy np. do wakacji.[/I]
[/quote]
2500zł? Tyle kosztował 4 miesiące temu, teraz kupisz go poniżej 2000zł z kit'em ;)
To jest jedno z najtańszych, dobrych luster.
Do wakacji może jedynie stanieć :-)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Za 1700zł? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Kochaniutka gdziesty to widziala za taka cene E510 :cool3:?[/quote]
[url]http://www.allegro.pl/28193_olympus.html?id=28193&view=gtext&buy=1&order=p[/url]

pooglądaj :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...