Jump to content
Dogomania

Alternatywa dla Orijen czy TOTW - Solid Gold Karma z księżycem


IwonaWoj

Recommended Posts

Ciekawa propozycja dla amatorów karm "bezzbożowych", pozwole sobie zacytować:

[I]Solid Gold Karma z księżycem z dużą ilością świeżego łososia, wołowiny i ziemniaków została wyprodukowana i dostosowana do naturalnych potrzeb żywieniowych psa.[/I]

[I][B]Skład:
[/B]mielony łosoś, wołowina, ziemniaki, proteiny ziemniaczane, olej rzepakowy (konserwowany naturalnie witaminą E), miazga pomidorowa (dostarczająca chroniący komórki likopen), aromat naturalny, olej z łososia (dostarczający kwasu tłuszczowego Omega 3), chlorek cholinu, tauryna,[/I] [I]korzeń cykorii, pietruszka, mielona dynia, olej migdałowy (konserwowany naturalnie witaminą E), olej sezamowy (konserwowany naturalnie witaminą E), wyciąg u Yukki Schidigera, tymianek, czarna jagoda, żurawina, marchew, brokuły, witamina E, proteinat żelaza (związek chelatowy żelaza), proteinat cynku (związek chelatowy cynku), proteinat miedźi (związek chelatowy miedzi), siarczan żelaza, siarczan cynku, siarczan miedzi, jodek potasu, witamina B1, proteinat manganu (związek chelatowy manganu), tlenek manganu, witamina C, witamina A, biotyn, witamina B5, siarczan manganu, selenit sodu, witamina B6, witamina B12, witamina B2, witamina D, witaminya B9 [/I]


[B][I]Dzienna porcja żywieniowa w g polecana przez producenta:

[/I][/B][B][SIZE=2][I]Waga psa[/I][/SIZE][/B][B][SIZE=2][I]Porcja dzienna w g[/I][/SIZE][/B][SIZE=2][I]bis 4,5 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]47 - 70[/I][/SIZE][SIZE=2][I]4,5 - 9,1 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]70 - 125[/I][/SIZE][SIZE=2][I]9,1 - 16,6 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]125 - 164[/I][/SIZE][SIZE=2][I]16,6 - 18,1 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]164 - 210[/I][/SIZE][SIZE=2][I]18,1 - 27,2 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]210 - 280[/I][/SIZE][SIZE=2][I]27,2 - 36,3 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]280 - 327[/I][/SIZE][SIZE=2][I]36,3 - 45,4 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]327 - 397[/I][/SIZE][SIZE=2][I]45,4 - 54,4 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]397 - 436[/I][/SIZE][SIZE=2][I]54,4 - 63,5 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]436 - 491[/I][/SIZE][SIZE=2][I]63,5 - 72,6 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]491 - 537[/I][/SIZE][SIZE=2][I]72,6 - 81,7 kg[/I][/SIZE][SIZE=2][I]537 - 584[/I][/SIZE]

Jak zwykle jestem również pod wrażeniem ceny:shocked!:

Link to comment
Share on other sites

Ja myśle, że za jakiś czas się skusze na Solid Gold ale tylko ta jedną- z księżycem- bo inne "Solidy" już są ze zbożami.
Jeśli chodzi o karmę Timberwolf to słyszałam że teraz została zmodyfikowana pod wzg. jakości składników i kiedyś wypadała dużo lepiej niż obecnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']Dziś na wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim dowiedziałem się, że ma być odrębny polski dystrybutor dla Solid Gold i Timberwolf, cena za największe opakowanie nie powinna podobno przekroczyć 170zł.[/quote]

Super wieści.:multi::multi::multi: A wiesz może kiedy można się tego spodziewać?

Link to comment
Share on other sites

Dostępny ma być podobno w ciągu miesiąca, nie mają jeszcze strony www. ale mi mają podesłać na maila adres jak tylko postawią. Zobaczymy jak to będzie z zapowiedziami - daty i ceny :)

Ja z Solid Gold to najbardziej jestem zainteresowany tą mieszanką ziołowo, warzywną do BARF'u.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...