Jump to content
Dogomania

5.04.2008 - CAC Kijów - Ukraina


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PANGEA']Dajcie znac jak bylo na granicy z powrotem do Polski. Koniecznie
Trzymam kciuki za wszystkich.
Ja rozwarzam letnia CACIBowke ale ta granica :mad:[/quote]

dam znac jak bylo :cool3::cool3:
uhh jak blisko do tej wystawy xD

a tak w ogole ma ktos mape ukrainy do nawigacji garmina? bo teraz za pozno zeby kupic xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Frytela trzymamy mocno kciuki :thumbs: i czekamy na obszerną relację zarówno z podróży jak i samej wystawy :cool3:[/quote]
Bedzie relacja :D
i fot porobie duzo ahh xD
[quote name='Kamilapon']Frytela szalej szalej i wracaj bezpiecznie :)[/quote]
Zaszaleje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy i....
Kokosidło -> [COLOR=DarkRed][B]Dosk, I, CACJ, BOB Junior, BOB, Best of Group 4!!!!!

[/B][COLOR=Black]Wystawa super, w super miejscu i w ogóle to SUPER xD
Bardzo mi sie podobało :)
Fotki już sie zgrywają :)
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No więc....
Granica polsko-ukrainska -> ok godziny ale to ze wszystkimi papierowymi robotami itp, co do przeciwcial to tatusiek latał z psem zalatwiac nie ja wiec nie wiem czy patrzyli, aha i pobrali do nas oplate w wysoosci 20 uah xD

Policja zatrzymala nas 2 razy, i jak sie zapytali po co przyjechalismy, i dostali odpowiedz to nas puścili xD

Droga, to mówie, i to dobra rada dla wszystkich wybierających sie tam -> NIE JEŹDZIĆ W NOCY!!!! my sie załatwilismy i to niezle, urwalismy oslone silnika przez jakiś.... tłumnik urwany xD Ogólnie padał deszcz, w nocy nie widac dziur to co chwila, lup, lup xD

Mieliśmy male problemy z dotarciem na teren wystawy, bo niestety albo ja slepa jestem albo nigdzie nie bylo napisane gdzie to, poza inforamcja ze to klub jezdziecki magnat, co niewiele osob wiedzialo gdzie to xD po wielkich trudach dojechalismy.

Co do opłat to zero problemu, moj tata poszedł tam do nich i mowi ze nie mielismy jak zaplacic, ze my z polski itp, to nas do Tatiany zaprowadzono :) No i tam zaplacilismy i ogolnie spoko :)




Droga powrotna, wycwanilismy sie i jechalismy w dzien, tu juz przynajmniej tak w dziury nie wpadalismy xD
Na granicy ponownie pobrał wet opłate tym razem 30 uah, bo nie mial wydac do 20 o.O aaaa i jeszcze oplata srodowiskowa (?!) 5 uah xD Staliśmy w sumie godzine i okolo 20 minut, samochod dokladie przeszukany a u psa zajrzeli w paszport i koniec xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamilapon']Gratulacje to teraz już tylko 2xCacib :) :) :)[/quote]
tak i zauwazylam ze juz na liscie przyjetych jestemy xD

[quote name='efra-husky']Frytela dzięki za informacje :p Przyznaję, że bardzo mnie ucieszyły ;)
Jeszcze raz gratulacje z super wyników :multi: i do zobaczenia w Kijowie ;)[/quote]
Ej sluchajcie a ktorym przejsciem kto bedzie jechał??

Link to comment
Share on other sites

Akita była jedna
psy kl. pośrednia - Masaki-Go

natomiast amerykańskich akit były dwie.
psy kl. szczeniąt - Krasawcik iz Doma Potechowa
oraz
suczki kl. otwarta - Egodzen

Sędzia: Marina Ostrowskaja (Rosja)

katalog jest na stronie i można sobie wszystko sprawdzić ;)
[URL]http://www.uku.com.ua/shows_champ/register_show/akana_catalog.doc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

jakby co to na picase wrzucilam te akity :)
Kokos był jedynym cardiganem, ale co tam xD tylko musze kogos znaleźć kto mi przelozy opis na ang lub pol xD

z polski cos mi sie wydaje ze tylko ja bylam xD
a co do szetlandow to ani jednego nie bylo
całą pierwszą grupę sędziował Witalij Hizniak czy jakos tak xD ja ruskich krzakow nie znam wiec przekladam to na oslep xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']efra-husky - ok ;)
a co do tych przeciwcial to tylko patrzyli w paszport czy wpisane itp i koniec :)

tu beda foty, ale jeszcze sie wysylaja
[URL]http://picasaweb.google.com/frytaikokos/KijWAcanaCup[/URL][/quote]
Czy były zgłoszone jakieś Siberian Husky? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Moniczko były husky na wystawie. Było zgłoszonych 5 suczek ;)

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]FCI.270.Сибирский хаски[/FONT][/SIZE][/B]
[FONT=Times New Roman][B]Суки/[/B][B]Females[/B][/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Класс бэби/[/B][B]Baby[/B][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]1/ [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Belstok Kiss of Angel[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]Класс Интермедиа/Intermedia[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]2/ [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Little Miss Golden Nicol[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]Класс Открытый/Open[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]3/ [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Аль-Челси[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]4/ [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Индии Савунга Челленжер[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman][B]Класс[/B][B]Чемпионов[/B][B]/Champion[/B][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]5/ [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]I-Icy Senda Nordic Challenger[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...