Jump to content
Dogomania

MWPR Wrocław 27-28.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='waljum']Pieniędzy nie trzeba odrazu przelewać, wystarczy chociażby dzień przed wystawą, byle mieć potwierdzenie ze sobą (znowu cytat z Pani z ZK, żeby nie było na mnie:razz:)[/QUOTE]


ja jednak wole placic wczesniej - w momencie wyslania zgloszenia - wtedy wraz z listownym potwierdzeniem przyjecia psa na wystawe, dostaje numerek i nie musze stac w kolejce do sekretariatu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Jak ktoś potrzebuje pomocy na wystawie, ma np. 2 piesy, a jedzie sam, podczas wystawiania jednego mogę przypilnować drugiego ;)[/quote]
Ja zgłosiłam 4 psiaki. Co prawda będzie Savannah i pewnie mi pomoże, ale każda dodatkowa para rąk zawsze jest na wagę złota.
Tak więc, jeśli znajdziesz chwilkę czasu - zapraszam na ring basków.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']dostalam internetowe potwierdzenie Waciaka :multi: musze jescze tylko championaty doslac bo mi sie zapomnialo :oops:

mam nadzieje ze tradycyjne zgloszenia poczta tez doszly[/quote]

Mi też wczoraj na e-maila przyszly potwierdzenia :cool3: wiec juz jestem spokojna...
dozobaczenia we Wroclawiu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]A mnie poinformowano, że mój transport z Rzeszowa do Wrocławia jest raczej niepewny mimo zgłoszenia i opłacenia :( Czy ewentualnie z Rzeszowa lub okolic byłby ktoś, to miałby za dorzutką do paliwa na ta wystawe miejsce dla mnie i małego pieska w transporterku? Ewentualnie, czy jest ktoś z moich okolic, kto wybiera się pociągiem i dotrzymałby towarzystwa w podróży?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Kto mógłby pożyczyć psa na JH we Wrocławiu, fajnie jakby był z grup 3 albo 5 a najlepiej seterek, ale nie musi być?[/quote]


ja mam gordona i będziemy ale trzeba mieć na niego sposób bo sie zapiera jak krowa jak stoi:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']dzis wyslalam zgloszonka :)[/QUOTE]

Elitesse napewno bywaliscie juz we Wrocku jak wyglada ze sredniakami P&S, sredniaki ida ostatnie? Wiem, ze zawsze wszystko moze sie zmienic, ale bywaja takie zwyczaje, ze rok w rok jest to samo, zostalo mi malo czasu, a cigale nie jestem pewna czy sie zglaszac bo nie chce po nocy wracac, a sredniaki lubia oceniac na samym koncu... No i nie wiem czy jechac pociagiem, czy autkiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiadek:)']Elitesse napewno bywaliscie juz we Wrocku jak wyglada ze sredniakami P&S, sredniaki ida ostatnie? Wiem, ze zawsze wszystko moze sie zmienic, ale bywaja takie zwyczaje, ze rok w rok jest to samo, zostalo mi malo czasu, a cigale nie jestem pewna czy sie zglaszac bo nie chce po nocy wracac, a sredniaki lubia oceniac na samym koncu... No i nie wiem czy jechac pociagiem, czy autkiem..[/quote]


wiesz co z tego co pamietam to zawsze szly na koncu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...