Jump to content
Dogomania

MWPR Wrocław 27-28.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie i moze ktos odpowie.

Staffiki ma sedziowac planowo ten Pan:
[SIZE=2][FONT=Arial][FONT=arial, helvetica, sans-serif][B][SIZE=2][COLOR=black]George Schogol (Gruzja)[/COLOR][/SIZE][/B]
[I][/I][/FONT][/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]
Biorac pod uwage obecna sytuacje w Gruzji to chyba bedzie zmiana sedziego?
Czy cos wiadomo na ten temat?
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']pztanie do Wroclawian
czy dworzec pkp jest daleko od miejsca wystawy[/quote]
Na piechote nie polecam:lol:. Zwłaszcza jesli ktoś nie zna miasta:cool3:.
Ja proponuje tak: Pod dworcem PKP wsiadasz w autobus 145 jedziesz do samej pętli, czyli wysiadasz na "Sępolnie"(i sepolno ma też pisac na autobusie żeby was nie wywiozło na drugi koniec wroc), na tym samym przystanku wsiadasz w 701 i na trzecim przystanku wysiadasz pod samym [B]stadionem[/B]:cool3:, w takich krzakach:p. Jest jeszcze opcja pójścia na piechote z sępolna na [B]stadion[/B];).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']wyslalam zgloszenie przez ich formularz i napisalo mi ze wszystko ok, a nie dostalam zadnego potwierdzenia na meila - czy to normalne?[/quote]


ooo to wroclaw ma formularz ? :crazyeye::crazyeye: dobrze wiedziec :evil_lol::evil_lol:

maga meile we wroclawiu sa sprawdzane przewaznie pod wieczor w dniach urzedowania zwiazku ale to troche watpliwa forma komunikacji z oddzialem

Link to comment
Share on other sites

ano ma formularz ;)

[url]http://zapis.ovh.org/wr2008.php[/url]


wyslalam drugi raz to samo zgloszenie i dalej nie mam potwierdzenia :evil_lol:
a przy rubryce z e-meilem pisze: [I]Proszę podać tylko jeden adres. Podanie prawidłowego adresu e-mail jest warunkiem otrzymania [U]automatycznego[/U] potwierdzenia wysłania zgłoszenia oraz potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.[/I]


coz bede tam dzis dzwonic :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Czy ktoś się orientuje czy termin zgłoszeń ma szanse być przedłużony ? Taki dość wczesny jest :shake:.[/quote]

Przed chwilą rozmawiałam z panią z Zk i powiedziała, że zgłoszenia przedłużone do 22 sierpnia; potwierdzenia zgłoszeń na maila mają przyjść za kilka dni, bo jest bardzo dużo zgoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...