Jump to content
Dogomania

MWPR Wrocław 27-28.09.2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']kurde u mnie to działa :hmmmm:[/quote]
[quote name='BBeta']U mnie też działa :cool1:[/quote]
[quote name='Elitesse']mi tez dziala, spod dworca jeszcze 9 jezdzi na stadion[/quote]
No mi te linki też działają, ale jak już wybiorę numer tramwaju, to nie działa. :roll:


EDIT:
Otworzyłam w Mozilli i działa. :multi: :evil_lol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][SIZE=3][COLOR=red][B]UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA [/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=purple][B]Mam wolne miejsca w busie do Wrocławia na niedzielę (28.09.2008 r.).[/B][/COLOR][/SIZE]

Dla przypomnienia, w niedzielę sędziowane sa grupy: 2,5,6,7,9.

Pzdr.[/quote]


spróbuj może się dogadać, może jeszcze aktualne. Powodzenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][U]dla jadacych tramwajami / autobusami:[/U]

bilet normalny 2,40
bilet ulgowy ( uczniowie, studenci) 1,20
bilet za psa 1,20[/quote]


Psu trzeba kupić bilet? bo ja już rok jeżdżę i nigdy mu biletu nie kupowałam- a nie raz miałam kontrole!?!??1:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmel']Hej, ratunku musze sie dostac na niedziele (oczywsicie bez psow)
Czy mial by ktos miejsce? Warszawa-Wroclaw-Warszawa[/quote]
Karmel - jeżeli jesteś zainteresowana, to miejsce jest. Zadzwoń do mnie na komórkę: 0-601 29 85 50.
My juz jesteś mu umówieni godzinowo, ale to można jeszcze zmienić.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinnia']Psu trzeba kupić bilet? bo ja już rok jeżdżę i nigdy mu biletu nie kupowałam- a nie raz miałam kontrole!?!??1:eviltong:[/quote]

teoretycznie trzeba, w praktyce roznie bywa, ja kilka razy jechalam bez biletu i sie nikt nie przyczepil ale w sumie wole nie ryzykowac bo 1,20 to nie duzo za t mandat juz troche wyniesie :roll:

[quote name='kapka22']Dzięki wielkie :) :multi:

A powiedzcie mi jeszcze, te tramwaje / autobusy podawaliście właśnie z Głównego, tak??[/quote]

tak 9 i 17, wychodzisz wejsciem glownym i przystanki masz po lewej stronie - trzeba przejsc na swiatlach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']teoretycznie trzeba, w praktyce roznie bywa, ja kilka razy jechalam bez biletu i sie nikt nie przyczepil ale w sumie wole nie ryzykowac bo 1,20 to nie duzo za t mandat juz troche wyniesie :roll:

[/quote]


jak mi mama karte kupowała to sie zapytała tam w ,,centrum,, i oni powiedzieli ze kiedyś był taki przepis, ale teraz pies jeździ jako bagaż wiec biletu za niego kasować nie trzeba. Bo Bo 3 m kupowałm mu bilet a potem sie dowiedziałam i było wszytsko ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']teoretycznie trzeba, w praktyce roznie bywa, ja kilka razy jechalam bez biletu i sie nikt nie przyczepil ale w sumie wole nie ryzykowac bo 1,20 to nie duzo za t mandat juz troche wyniesie :roll:[/quote]

[quote name='kinnia']jak mi mama karte kupowała to sie zapytała tam w ,,centrum,, i oni powiedzieli ze kiedyś był taki przepis, ale teraz pies jeździ jako bagaż wiec biletu za niego kasować nie trzeba. Bo Bo 3 m kupowałm mu bilet a potem sie dowiedziałam i było wszytsko ok[/quote]
Jeśli chodzi o psy to może jest tak jak w Poznaniu, jeśli pies jest mały i trzymamy go na kolanach, to jest traktowany jako bagaż i nic nie płacimy, za dużego psa trzeba zapłacić. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...