Jump to content
Dogomania

Wyrzucona z auta Grasia doczekała się własnego domku :) w Wa-wie


wiata

Recommended Posts

Grasia wraca właśnie do pełni sił po sterylizacji:

[IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2008/Grasia/Grasia_13.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2008/Grasia/Grasia_14.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2008/Grasia/Grasia_15.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2008/Grasia/Grasia_16.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2008/Grasia/Grasia_17.jpg[/IMG]


Poza tym, jak sami widzicie, niewiele się dziewczyna zmieniła :loveu: Nawet jakby... odmłodniała ;) Choć minął rok, mam wrażenie, że dopiero teraz Grasia osiągnęła 2 latka :o

Na smyczy jest wciąż nieco zdezorientowana, ogonek wciska pod brzuszek, ale na placu schroniskowym, który od dawna jest jej domem, czuje się pewnie - jak u siebie :) Wszędzie jej pełno, wita się z każdym gościem, sprawdza kto, gdzie, i dlaczego ;)
Gdy kucam - zaraz mam jej głowę na kolanach, gdy robię zdjęcia stojąc - wiem, że jednym ze wspinających się na mnie zwierzaków musi być Grasia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Małgosiu...bardzo Ci dziękuję za te foteczki...jakos tak mnie podbudowały....wiele razy wystawialam suni Allegro- i nic z tego nie wychodziło...:-(:-(Teraz wiec zagladałam czasem, podczytywalam ale za nic nie umiem pomoć...było to smutne...ale jak zobaczylam Grasie na fotkach...wyglada naprawde nieżle...powiedzialabym nawet, że wygląda calkiem dobrze...nawet pokusze się o stwierdznie, że wyglada na szczęśliwą....:roll::roll:wiem wiem...co to za szczęscie, ktore trwa kilka chwil na dzień...ale zaraz potem przychodzą mi na myśl pseudo- schroniska..tam szczęście nie trwa nawet sekundy....a Wasze schronisko, to chyba dobry azyl dla biedaków...i to choć troszkę pociesza...ale domku trzeba szukać...a może poszukamy jej tymczasu platnego???jest wysterylizowana...oglosilybysmy zbiorke kasy..znalazly domek...co o tym myslicie cioteczki????To naoarwde zdaje egzaminy...z takich tymczasow zwykle psiaki szybko znajduja domki, bo są juz ulozone, czyste, zadbane i wybiegane..no i wypieszczone...:lol::lol:Może byloby warto sprobować????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No właśnie....nikogo nie ma u Grasi..a bez tego ani rusz..a może ta slicznota ma juz domeczek???Trudno mi uwierzyć w to, ze ta naprawdę sliczna i miła sunia nie może tak dlugo znaleźć swojego ludzia...pewnie gdzies jest...tylko gdzie??
Jest aktualnie gdzieś w ogóle ogłaszana??Czy tylko czeka na "szczęście" i cud w schronie..że ktoś przyjdzie i Ją zauważy????:razz::razz:
Ciekawe tylko czy ktoś mi w ogole na te pytania odpowie..??:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][COLOR=Green]Ja mimo, że nie często jestem na dogo, cały czas konsekwentnie ogłaszam Grasię na portalach miast. Niestety widać mało skutecznie :shake:. Byłam w sobotę w przytulisku. Grasia ma się dobrze, jest pogodna, ale domku ciągle niet :-(.
Dziewczyna, która się Grasią intersowała ma od tygodnia pieska z rybnickiego schronu. Niestety Grasia była za duża. Choć jest mniejsza niż to wygląda na zdjęciach.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Możecie puścić i się cieszyć, Grasia MA DOM !!! :multi:[/quote]
Co???????????????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:NAprawde??Napisz to jeszcze raz...na pewno????????No plisssss..napisz jeszcze raz..i napisz coś więcej:crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Nowy domek to znajoma Pani Joanny z Warszawy, która znacznie wspomaga wieluńskie przytulisko. Dzisiaj kilkuosobowy desant z W-wy wpadł i zabrał naszą śliczną dziewczynę. Tyle wiem. Mam nadzieję, że Grasia grzeje już pupkę we własnym legowisku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

tak długo nie wchodziłam na wątek Grasi.... nie dałam już rady patrzec na te piękne przepełnione żalem oczka... bo łzy same lały się po policzkach...

a teraz ??!!! łzy mi mi lecą ale ze szczęścia :loveu::loveu::loveu:
normalnie najwspanialsza wiadomośc od dawna :loveu::loveu::loveu: normalnie się poryczałam :oops:
mogę nareszcie usunąc Grasię z podpisu :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
[B]
Bądz już ślicznotko zawsze szczęśliwa !!!! Masz swojego człowieka !!!
[/B]
BTW tak niesmiało poproszę o fotki z nowego domku Grasi :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...