Jump to content
Dogomania

Wyrzucona z auta Grasia doczekała się własnego domku :) w Wa-wie


wiata

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o Matko!!!!Nie zapomnaiłam o Tobie Maleńka ale jakoś tak tyle nowych bid sie pojawiło...dzis odnowiłam Twoje Allegro- tym razem je wyrózniłam...może nareszcie..może ten rok okaże się najszczęśliwszy dla Ciebie???BArdzo bym chciała..ale teraz chcaiłabym prosić cioteczki- zalożycielki wątku o jakieś nowe informacje co u Grasi jak jej zdrówko i może jakieś nowe foteczki???BArdzo byśmy tu chcialy wiedzieć co słychać u słodkiej Suni...weszłam tu z nadzieją, ze moze zaraz usunę Allegro...niestety...widzę, ze nie...dla kilku "moich wirtualnych bidulek" na Nowy Rok znalazł się domeczek...kto wie???Moze i Ty Slodka Grasiu znajdziesz swój kąt???BArdzo bym chciała...a tymczasem podskakuj do góry Maleńka, bo mrozy idą:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Ułomna istota ze mnie:mad:.
W każdym razie w końcu popytałam Wieluńskich ludków o Grasię. Grasieńka ciągle czeka. Mrozy przetrwała, jest zdrowa, ale domku niet :shake:. Dziękuję cioteczki, że o nią dbacie :oops:.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Zrobiłam suńce ogłoszenie na miejskim portalu: [URL="http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,ogl7-37-1-24581.html"]Rybnik ogłoszenia > Różne > Podaruję > Suczka wyrzucona z auta szuka domu - rybnik.com.pl[/URL]

A moja sisterka pokazała Grasię tu => [url=http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/szczegoly/34888-_Suczka_szuka_domu.html]Radio BIELSKO 106,7 FM - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn[/url]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]To nie jest takie trudne. Wystarczy wejść na jakiś zwierzowy portal albo stronę miejską pogrzebać i dołożyć ogłoszenie, czasem nawet nie trzeba się logować i często jest bezpłatnie. Największym problemem jest zazwyczaj brak czasu. Będzie dobrze. Wierzę, że przyjdzie moment, gdy cudną Grasię wypatrzy własny człowiek.[/B][/COLOR]

[COLOR="Green"][B]Tydzień czasu byłam poza krajem i jest mi bardzo przykro, że przez ten czas nikt tu nie zaglądał. Nie masz szczęści Grasieńko :shake:.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='wiata'][COLOR=Green][B]No i był pierwszy mail w Twojej sprawie. Niestety pierwszy, jedyny i ostatni. Nie rozumiem Grasiu czemu los konsekwentnie odmawia Ci szczęścia.[/B][/COLOR][/quote]
No ale co z tym mailem???Allegro suni sie skonczylo wczoraj....:-(Zawsze miala z wystawionych psiakow u mnie najmniejsza ogladalnosc..a ja za nic nie potrafie zrozumiec dlaczego...no ale jak widze i tu na dogo nie ma nia zainteresowania...czy to pech...czy co to jest??????:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=SeaGreen][B]Grasia cały czas ma ogłoszenie na Rybniku. Zaglądam tam mnóstwo ludzi i do tej pory to zawsze działało. Po ogłoszeniu psiaka na stronach naszego miasta szybciutko zgłaszały się domki a do Grasi jakoś nie ma kolejki. No choć może nie zupełnie, miałam trzy maile, z których dwa pierwsze były odrazu ostatnimi. Trzecia osoba natomiast marudziła o Grasię prze dłuższy czas. Wyglądało, że poważnie myśli o suni a skończyło się jak zwykle. Po wielu rozmowach i prawie umówionej wizycie przedadopcyjnej (do której w końcu nie doszło) dziewczyna stwierdziła, zgodnie z opiniami znajomych, że Grasia jest dla niej za dużym psem, bo ona jako osoba o wzrosiecie 160 cm powinna mieć małego pieska :angryy:. W każdym razie Grasia nadal czeka.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]Ja mam aż 162 cm wzrostu ;) i suńkę w typie ONka oraz psa nieco większego od jamniora. Z suńką spaceruje mi się bardzo, bardzo, a psiaczek ciągnie jak parowóz, mało rąk nie powyrywa z zawiasów.

W każdym razie chyba jednak lepiej, że domek który kieruje się przytoczonym kryterium , jednak nie zdecydował się na Grasię. Pannie pewnie przeznaczone jest szczególne miejsce na tej ziemi.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...