Jump to content
Dogomania

kudłaty Mickey ;)


M&T

Recommended Posts

[quote name='Shel']No tak robiłam.. za każde spojrzenie na mnie klik, potem przy nodze jak się spojrzal - klik (oczywiście po kliku smak i pochwała) i tak cały, cały czas, bez ciągłego kontaktu tylko tak raz po raz... albo wcale[/QUOTE]

najpierw pies siedzi przed tobą, wtedy za każde spojrzenie - klik. Później stopniowo wydłużasz czas po którym klikasz kiedy pies jest przed Tobą, żeby dłużej utrzymywał kontakt. Jak już będzie w takim ustawieniu dłużej się w Ciebie wpatrywał, spróbuj zrobić to samo tylko, żeby Ares siedział/stał przy Twojej nodze, na razie bez chodzenia. Jak już to super opanujecie zacznij trenować z nim w ruchu :) ja tak bym uczyła


M&T, Twój Mickey jest piękny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shel']No tak robiłam.. za każde spojrzenie na mnie klik, potem przy nodze jak się spojrzal - klik (oczywiście po kliku smak i pochwała) i tak cały, cały czas, bez ciągłego kontaktu tylko tak raz po raz... albo wcale[/QUOTE]

[quote name='Feigned']najpierw pies siedzi przed tobą, wtedy za każde spojrzenie - klik. Później stopniowo wydłużasz czas po którym klikasz kiedy pies jest przed Tobą, żeby dłużej utrzymywał kontakt. Jak już będzie w takim ustawieniu dłużej się w Ciebie wpatrywał, spróbuj zrobić to samo tylko, żeby Ares siedział/stał przy Twojej nodze, na razie bez chodzenia. Jak już to super opanujecie zacznij trenować z nim w ruchu :) ja tak bym uczyła
[/QUOTE]

Shel, zrób dokładnie tak jak napisała Feigned :) Też właśnie tak robiłam :D Żeby pies zrozumiał, że ma się patrzeć na Ciebie dłużej niż sekundę to wydłużaj moment przed kliknięciem :) I dopiero jak opanujecie to, gdy pies siedzi to wtedy przejdźcie do równania ;)

[QUOTE]M&T, Twój Mickey jest piękny :loveu:[/QUOTE]
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Tyle, ze on praktycznie wcale nie patrzy się na moją twarz, nawet ine reaguje na swoje imię dobrze, bo nie wiem jakie miał wcześniej...
A jak się spojrzy gdy wydaję dziwne dźwięki, klikam, smak i nic, a nie mogę przedłużyć, bo on dosłownie na sekundę tylko odwraca wzrok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Tyle, ze on praktycznie wcale nie patrzy się na moją twarz, nawet ine reaguje na swoje imię dobrze, bo nie wiem jakie miał wcześniej...
A jak się spojrzy gdy wydaję dziwne dźwięki, klikam, smak i nic, a nie mogę przedłużyć, bo on dosłownie na sekundę tylko odwraca wzrok...[/QUOTE]

Ech, musiałabym was na żywo zobaczyć, żeby Ci bardziej pomóc ;)


[quote name='Katarama']W poprzedni weekend byłam u Was w Gdyni, w Gdańsku i Sopocie. Nie wzięłam lapka i nie miałam kontaktu do Ciebie ;( a chciałam Was na spacerka wyciągnąć.[/QUOTE]

No niieeeeeee! Byłaś w 3mieście i się nie spotkałyśmy! Skandal :( Następnym razem mnie uprzedź!


[quote name='Mudik']Mimo,że pies się kamufluje w tle to ma cudny klimat i ciepło to zdjęcie Super!

[url]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/z%20Kora%2008-04-10/tn_DSC_0424.jpg[/url][/QUOTE]

Dzięki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Eee nie znam. W takim razie to pewnie jakieś zadupie :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Jak można nie wiedzieć gdzie są góry Sowie? :O A może to po prostu moje skrzywienie jako maturzystki z gegry :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Jak można nie wiedzieć gdzie są góry Sowie? :O A może to po prostu moje skrzywienie jako maturzystki z gegry :eviltong:[/QUOTE]
Ja nie znam:shake: może słyszałam, ale się tym nie przejęłam, jak większością :loveu::diabloti:
(dobrze,że moja nauczycielka z gegry tego nie czyta :eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Ja nie znam:shake: może słyszałam, ale się tym nie przejęłam, jak większością :loveu::diabloti:
(dobrze,że moja nauczycielka z gegry tego nie czyta :eviltong:)[/QUOTE]

A kraj własny powinno się znać! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przez przypadek trafiłam do Waszej galerii :cool1: I cieszę się, że Mickey dalej taki roześmiany - wyczochraj go ode mnie :loveu:
Rozumiem, że w Góry Sowie jedziesz z kudłaczem. Parę lat temu trochę tam łazikowaliśmy z Yagusią. Gdybyś potrzebowała sprawdzonej kwatery dla psiarzy, to polecam Niedźwiedzicę i Chatę Misia: [url]http://chatamisia.prv.pl/oferta.html[/url] (komfort może nienajwyższy, teren nieogrodzony, ale gospodyni, jedzenie i okolica miodzio !).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Przez przypadek trafiłam do Waszej galerii :cool1: I cieszę się, że Mickey dalej taki roześmiany - wyczochraj go ode mnie :loveu:
Rozumiem, że w Góry Sowie jedziesz z kudłaczem. Parę lat temu trochę tam łazikowaliśmy z Yagusią. Gdybyś potrzebowała sprawdzonej kwatery dla psiarzy, to polecam Niedźwiedzicę i Chatę Misia: [url]http://chatamisia.prv.pl/oferta.html[/url] (komfort może nienajwyższy, teren nieogrodzony, ale gospodyni, jedzenie i okolica miodzio !).[/QUOTE]

Hej hej :D W góry jade sama, do pracy jako wychowawca kolonijny ;) Ale dzięki, przyda się na przyszłość :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Proszę :eviltong:
[IMG]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/spacer%20z%20Miskiem/DSC_0028.jpg[/IMG]

[IMG]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/spacer%20z%20Miskiem/DSC_0031.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...