Jump to content
Dogomania

Grzywaczowy off v. 0.2


Dudek

Recommended Posts

[quote name='maga18']a tu co sie porobilo???

znowu mod nas na siłę uszczesliwia :diabloti:[/quote]
A skąd pewność,ze znowu Was mod uszczęśliwia? :cool3:.

[COLOR=Green][B] Na forum trwają prace.Będą zmiany.
Forum będzie przekształcane tak,aby te poświęcone konkretnym rasom,były małymi serwisami.Będą pojawiać się podfora dotyczące wystaw,zdrowia,pielęgnacji,galerie,hodowle itp.
Grupa IX jest aktualnie w trakcie tych zmian.Pojawiły się na razie podfora WYSTAWY i GALERIE.I na WYSTAWACH prosimy o zakładanie osobnych tematów dla każdej wystawy.A w GALERII każdy użytkownik dla swojego psa/psów powinien zakładać osobny wątek.Tak jak to było do tej pory na fotoblogach.Galerie z FB też zostają przenoszone na grupy.Jeśli admini kogoś pominęli a chciałby,żeby jego galeria też była na grzywkach,proszę pisać do mnie lub Chefrenka na pw.

Ta decyzja jest decyzją administratorów tego forum.Są to posunięcia konieczne...dalsza część tematu "zamykanie dużych topików" o czym już wcześniej pisałam.


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proszę nie zamykać ogólnej galerii! :shake:
Moja np nie została umieszczona.. Mogą sobie one być w grzywaczach, prywatne galerie, ale niech zostaną oddzielne tematy -[B] Galeria grzywek i galeria szczeniąt[/B]!

A tak apropos to niezły jest bałagan, np w temacie Cacib Ozolnieki są zdjęcia z Kalisza..

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Pogubiłam się....:-(
Dlaczego wystawa mojej Kate jest w temacie wystawy Szwecja /Dania ???
Ta wystawa była w Holandii ,poza tym...w dalszej czesci topicu jest juz Szczecin...:roll:

Ja rozumiem zmiany i ok ,mnie tam w sumie nie przeszkadzaja ,ale może powinno byc to zrobione tak ,ze od następnej wystawy będa robione szczegółowe topiki danej wystawy ...bo tak to sie pomiesza i bedzie bardzo nieczytelne :shake:

Link to comment
Share on other sites

J uważam ze powinna zostać ogólana galeria grzywek no i dział szczeniaczków tez koniecznie.
Zmiany chyba ida w złą stronę.
Jesli dużo osób jest na danym forum i pisze to zarządzjący forum powinni sie cieszyć ze watki są czytane i sie w nich pisze.

Rozdrabnianie sie jest niekorzystne !!!

Najwyzej mozna przeniesć sie na jakiś wiekszy serwer,dodac reklamy itd.

nie znam sie na tym ale napisałam swoje spostrzeżenia.

Link to comment
Share on other sites

No.... teraz to jest bajzel:lol:
Jestem zdania Ani - ress niech od nastepnych wystaw osbone tematy, pozatym kurcze to bedzie bezsesnu kazdy pies osobna galeria do tego były fotoblogi i w ogole jakos mi sie to nie widzi była ogolna galeria, szczeniaczkowa i było ok ....
To na kazdy miot tez osobno? bezsensu... nie wiem jak sobie to administracja wymysliła ale tez uwazam ze te zmiany ida w mało korzystna strone.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5][COLOR=red]Odbiegne troche od tematu...[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Nasza forumowa koleżanka Sh_maniak dzis została mamusia :multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Kubus urodził się o 3.25 :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss'][B][SIZE=5][COLOR=red]Odbiegne troche od tematu...[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Nasza forumowa koleżanka Sh_maniak dzis została mamusia :multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Kubus urodził się o 3.25 :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]


Biedny Marcik musiała nocke zarwać:evil_lol: Buziaczki dla mamusi i bobasa:loveu:



A ja wczoraj nabawiłam sie takiego strachu:placz: wzielam psiaki na dwor i normalnie moj pudel sobie biegał i podczas aportowania sie wywrócił jak zawracał i wyrwał sobie cały pazur:placz: krew sie lała, nie dało się tego zatamować. Pojechałam do weta, wetka powiedziała ze wyrwał pazura z całym nerwem i nie odrośnie mu już:shake: moj biduś teraz odpoczywa.
W życiu bym nie pomyślała ze może się stać taka tragedia podczas zabawy na zwykłym trawniku, jeszcze żeby miał długie te pazurki ale na bieżąco mu obcinamy. Na początku zobaczyłąm krew na aporcie i myślałam ze po prostu mu z dziąsła leci a za chwile kałuża na trawie, moja siostra złapała mu tą łapę i normalnie sikało jej po rękach.. prawie zemdlałam:eviltong:

A i jeszcze napisze ze Szwecja bardzo fajna miałąm okazję pozwiedzać troche przy okazji światówki:) Sam kraj piękny ale niektórzy Szwedzi dziwni strasznie;) Sztokholm bardzo klimatyczny- tak więc ogólnie polecam:) Wystawa była trochę dziwna.. mało światowa, poznańska wywarła na mnie lepsze wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...