Jump to content
Dogomania

Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa


McDzik

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonpak']Mc Dzik a możesz poprosić wujka żeby spytał przy okazji o mnie? Właściciel Małgorzata Pakuła , Grupa III ,rasa airedale terrier suka klasa pośrednia, nazwa i przydomek:Viva Polonia Olga's Dogs :oops::oops::oops:[/quote]

Ok, dałam mu znać, mam nadzieje, że da rade się dowiedzieć o nasze psy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adres jest podany na ulotce, wystawa odbędzie się jak rok temu na stadionie sportowym przy ul.Dworskiego.

A plan oceniania niestety dopiero na miejscu w katalogu będzie napisany, w poprzednich latach nie było go w internecie, do wystawy został tydzien, wiec watpie zeby jeszcze ktoś go dodał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Adres jest podany na ulotce, wystawa odbędzie się jak rok temu na stadionie sportowym przy ul.Dworskiego.

A plan oceniania niestety dopiero na miejscu w katalogu będzie napisany, w poprzednich latach nie było go w internecie, do wystawy został tydzien, wiec watpie zeby jeszcze ktoś go dodał.[/quote]


strone wcześniej jest info gdzie wystawa....

Link to comment
Share on other sites

Na karteczce dołączonej do potwierdzenia jest informacja, że psy przyjmowane są od 7.15 do 10.00, więc ocena psów na ringach pewnie zacznie się o 10 lub kilka minut po.
Adres - Stadion sportowy ul. Dworskiego.

Na stronie związku [url]http://zkwpoprzemysl.republika.pl/[/url] jest już wykaz zgłoszonych psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...