Jump to content
Dogomania

Malinka - mix ratlerka z Orzechowców. Ma domek !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzxiewczyny rozmawiałm dzisiaj z antonina tc. Oni jadą w sobote w psią trase(rozwieżć,przywieżć itp.) niestety chwilowo nie mają intrnetu i plan trasy organizuje im Patch 75.Któa z was jest najbardziej w temacie niech napisze do Patch 75, bo antonina powiedziała że nie ma problemu i miejsce dla malinki się znajdzie.Trzeba tylko dobrze rozpisać trase.powodzenia Malinko;)

Link to comment
Share on other sites

moze cie dzwonic do mnie, jakbym nie maila dostepu do netu pozniej, jutro wyjezdza transport, gdzie dokladnie to schronisko i gdzie dowiezc?:cool3:no i bardzo prosimy o dolozenie sie do paliwa:oops: czy daloby rade?jakby byl problem z funduszami, to cos sie moze zaradzi

Link to comment
Share on other sites

Schonisko jest w Orzechowcach koło Przemysla jak dobrze pojdzie to jutro tam bedziemy, moze udało by sie przetransportowac Malinke do Rzeszowa zawsze to jakos blizej (zalezy jeszcze jak trasa wyglada) ja do paliwa sie nie dołoze bo nie mam bardzo z czego...:-/ ale robiłam ostatnio bazarek na orzeszki uzbierało sie troszke kasy nie bede brała za zwrot przesyłki to bedzie z hmmm 180 zł chyba, ile trzeba na paliwo. Zaraz dzownie do Kasi i zapytam czy juz na cos nie poszły te pieniadze. Oby sie udało dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

nie ma za co, mozecie sie kontaktowac bezposrednio z antonina_tc lub pod 606 825 497,szkoda by bylo pzregapic jutrzejszy transport, podajcie szczegoly typu skad dokladnie i dokad i numer telefonu do oosby, ktora przekazalaby Malinke i do osoby, ktora odebralaby w pukncie docelowym;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, musimy dzisiaj wiedzieć co i jak z tym transportem bo jutro będziemy w schronisku / 80 km / i Malinkę można zabrac. Możemy ją przywieżć póżnym popołudniem do Rzeszowa bo inaczej trzeba będzie znów jechać do schroniska /80 km/.

Link to comment
Share on other sites

Basiu kochana przecież ciebie nikt nie chce obarczać kosztami transportu i tak chcesz zrobić wiele dla Malinki przygarniając ją tymczasowo. Czekamy na jakiś transport łączony, coś się dorzucimy wiadomo ale niestety na opłacenie całości transportu nas nie stać...:shake: Malinka taka maleńka i miałam nadzieję że ktoś przy okazji ją zabierze w waszą stronę - cholerka ciężko jest...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...