Jump to content
Dogomania

Imiona zwierzaków


szachrajka14

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy ktoś już takie napisał ale jest ich tak dużo że mi sie mieszają ale mi osobiście podoba sie dla dziewczyny Misia,Pchełka,Luna,Magia a dla chłopaka Nemo,Bary,Kajtek,Murzyn,Dzisek może niektórym nie podobają sie te imiona ale dla mnie są fajne;p
pzdr. dla wszystkich którzy koffają psy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moje propozycje:

Pies:
Neo
Bej
Jantar
Ramzes
Zeus
Nuriev
Quidam
Qumano
Calipso
Ladykiller
Casco
Carnu
Cassini
Gambo
Goosby
Union
Damasco
Tonik
Kaspian
Jaspis
Cedryk
Astor
Dragon
Ataman
Cekin
Orkisz
Landgraf
Ramiro

Suka:
Oresta
Zafira
Zafa
Sarita
Raba
Ratina
Celta
Czara
Caren
Carmen
Lady
Leliwa
Jena
Cedynia

Mam nadzieje, że wiele się nie powtórzyło :)
Jak coś jeszcze wymyśle to dopisze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Tobie japońskie, a ja mam świra na punkcie tureckich i arabskich :mdleje:

[URL]http://www.taniecorientalny.pl/imionaorientalne.html[/URL][/quote]

Też są cudne :loveu: Choć mi się podobają też typowo polskie, szczególnie niektóre nazwy roślin lub ptaków (Czajka, Kania i tak dalej)... No, ale Bocian psa bym nie nazwała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

W moim przypadku było tak, że od dłuższego czasu wiedziałam jak nazwę swojego psa, miałam to już od dawna zaplanowane. ;) Miał mieć na imię Mickey. Jednak kiedy szczenior trafił w końcu pod nasz dach nie wiem dlaczego, ale zaczęłam go wołać Maniek, Maniutek, Maniuś - i tak zostało. A nasz sąsiad - pan Marian, jest z tego powodu niezbyt szczęśliwy. :lol:

A tak na marginesie moja mama wołała mojego psa "owieczka'' z tej racji, że to maltan i obecnie wygląda jak miś polarny, czy owca i muszę przyznać, że chętniej reagował, gdy tak właśnie się go wołało. Jednak proszę mamę, żeby go tak nie wołała. Nie chcę dać psu imienia Owieczka. :roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

Proponuję imię mojej świętej pamięci kundelki - [B]IRA [/B](imię krótkie, dobrze się woła, tylko do Irlandii lepiej z psiakiem nie jechać :)). Poza tym uważam, że imię mojego psa też jest ok, czyli [B]BOA [/B](trudniejsza jest tu odmiana imienia przez przypadki, więc go nie odmieniam). Jako, że planuję drugą sunię, to mam dla niej w zanadrzu [B]COBRA[/B], co by do Boa pasowało. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...