Jump to content
Dogomania

Krajowa wystawa psów rasowych grupy VI, VII I VIII FCI, Wrocław 6.07.2008


Rahl

Recommended Posts

[quote name='Związek kynologiczny oddział Wrocław'][B][SIZE=6][COLOR=#330099]ZMIANA MIEJSCA KRAJOWEJ WYSTAWY GRUP VI, VII i VIII FCI
WROCŁAW, 6.07.2008
UL. NA NISKICH ŁĄKACH
OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW[/COLOR][/SIZE][/B]

[/quote]
Czy ktoś z Was ma zamiar jechać na tą wystawę :) ?
Jeśli Związek się wyrobi, to może zdążymy jeszcze Barda zapisać. Zapraszam do dyskusji na temat tej wystawy ;)
[COLOR=RoyalBlue][SIZE=1]Jeśli temat już był przepraszam. Nie zauważyłam takiego.

[COLOR=Black]Obsada sędziowska...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][quote] GRUPA VI:

– Jan Ryk - posokowce, alpejski gończy krótkonożny, bloodhound, dalmatyńczyk, bassety – pozostałe rasy
– Agnieszka Paciorek – rhodesian ridgeback, basset hound, beagle, gończy polski, ogar polski, gończe – pozostałe rasy

GRUPA VII:

– Adam Stasiak – pointer, setery – wszystkie rasy

– Janusz Sajnóg – wyżły kontynentalne

GRUPA VIII:

– Anna Samocka – golden retriever

– Małgorzata Lorenc – labrador retriever

– Krystyna Sajnóg – spaniele, retrievery – pozostałe rasy[/quote][COLOR=black][FONT=Arial][B]Wrocław, ul. Na Niskich Łąkach, Ośrodek Szkolenia Psów[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Otwarcie Wystawy: godzina 9.45[/FONT][/COLOR]
[quote][COLOR=black][/COLOR]
[/quote]
Więcej info na

[URL]http://www.zkwp-wroclaw.org.pl/start_frames.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cenzo']Podobalo mi sie w ubieglym roku, jesli w tym tez sie postaraja z obsada, to bedziemy:)[/QUOTE]

srednio sie postarali...:roll:

GRUPA VI:

– Jan Ryk - posokowce, alpejski gończy krótkonożny, bloodhound, dalmatyńczyk, bassety – pozostałe rasy
– Agnieszka Paciorek – rhodesian ridgeback, basset hound, beagle, gończy polski, ogar polski, gończe – pozostałe rasy

GRUPA VII:

– Adam Stasiak – pointer, setery – wszystkie rasy

– Janusz Sajnóg – wyżły kontynentalne

GRUPA VIII:

– Anna Samocka – golden retriever

– Małgorzata Lorenc – labrador retriever

– Krystyna Sajnóg – spaniele, retrievery – pozostałe rasy




Na stronie jest juz rowniez obsada na jesienny Wroclaw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']srednio sie postarali...:roll:

GRUPA VII:

– Adam Stasiak – pointer, setery – wszystkie rasy

– Janusz Sajnóg – wyżły kontynentalne


Na stronie jest juz rowniez obsada na jesienny Wroclaw[/quote]

tak sie postarali, ze nas nie bedzie w ogole w tym roku we Wroclawiu:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A tak się zastanawiam- dlaczego nie chcecie jechać do p. Adama Stasiaka ? Szukałam i znalazło mi, że jest dokładnym sędzią i nie waha się stawiać surowych ocen. To prawda? Może coś jeszcze dodacie ;) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&gordonisko']A tak się zastanawiam- dlaczego nie chcecie jechać do p. Adama Stasiaka ? Szukałam i znalazło mi, że jest dokładnym sędzią i nie waha się stawiać surowych ocen. To prawda? Może coś jeszcze dodacie ;) ?[/quote]

To sie zgadza. Dla mnie jednak nie na tyle interesujacy, aby jechac blisko 400 km.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&gordonisko']A tak się zastanawiam- dlaczego nie chcecie jechać do p. Adama Stasiaka ? Szukałam i znalazło mi, że jest dokładnym sędzią i nie waha się stawiać surowych ocen. To prawda? Może coś jeszcze dodacie ;) ?[/quote]

Wiele osób woli nie ryzykować ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My napewno będziemy:lol:. W końcu to "nasza" wystawa więc jak by tu niejechać;). A teraz pytanie do tych którzy już byli: Jak tam jest z terenem?? tzn. domyslam się że to jest na dworze? Ringi duże? Raczej ścisk i tłok czy jest się gdzie rozłozyc? Jest trochę zacienionego miejsca?Wkońcu to lipiec. Konkuręcja duza? Wogóle opowiedzcie jak to wygląda z organizacją:razz:.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

[B][SIZE=6][COLOR=#330099]ZMIANA MIEJSCA KRAJOWEJ WYSTAWY GRUP VI, VII i VIII FCI
WROCŁAW, 6.07.2008
UL. NA NISKICH ŁĄKACH
OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]Info ze strony zkwp-wrocław;).[/COLOR][/B]
[B]A ja z tego się strasznie cieszę:multi:.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA'][B][SIZE=6][COLOR=#330099]ZMIANA MIEJSCA KRAJOWEJ WYSTAWY GRUP VI, VII i VIII FCI
WROCŁAW, 6.07.2008
UL. NA NISKICH ŁĄKACH
OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]Info ze strony zkwp-wrocław;).[/COLOR][/B]
[B]A ja z tego się strasznie cieszę:multi:.[/B][/quote]
Dziękuję ci bardzo za info :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA']Czemu nie wystawiasz swojego piesa?? On jest śliczny:loveu:.[/quote]
Dziękuję :)
Niestety jak niedawno oderaliśmy rodowód okazało się, że ma lekko w jednym miejscu krzywe ząbki (nie przypilnowaliśmy ich jak dorastał)... trzeba by było korygować aparatem, ale rodzice póki co o takowym nie chcą słyszeć :roll:
Poza tym nie jestem jeszcze gotowa :roll: Musimy się douczyć, jak będziemy w pełni gotowi to może w jakiejś wystartujemy (licząc się z tym, że ocena doskonała dzięki ząbkom jest cudem, tak samo jak i bdb ;) )

Off się zrobił :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&gordonisko']Dziękuję :)
Niestety jak niedawno oderaliśmy rodowód okazało się, że ma lekko w jednym miejscu krzywe ząbki (nie przypilnowaliśmy ich jak dorastał)... trzeba by było korygować aparatem, ale rodzice póki co o takowym nie chcą słyszeć :roll:
Poza tym nie jestem jeszcze gotowa :roll: Musimy się douczyć, jak będziemy w pełni gotowi to może w jakiejś wystartujemy (licząc się z tym, że ocena doskonała dzięki ząbkom jest cudem, tak samo jak i bdb ;) )

Off się zrobił :eviltong:[/quote]

Eh szkoda myślałam że zobacze go na żywo:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&gordonisko']Kto wie czy nie wezmę go aby przyzwyczajał się do tak dużej ilości psów na raz ;)[/quote]
Aha no tak to nadzieja jest:).
A ja puki co mam dylemat jak wysłać zgłoszenie:shake:. Mailem i faxem nie gwarantują, poczta strajkóje, formulaża oczywiście nie mama. Chyba pofatyguje się osobiście co jest mi wybitnie nie na ręke:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA']Aha no tak to nadzieja jest:).
A ja puki co mam dylemat jak wysłać zgłoszenie:shake:. Mailem i faxem nie gwarantują, poczta strajkóje, formulaża oczywiście nie mama. Chyba pofatyguje się osobiście co jest mi wybitnie nie na ręke:cool1:.[/quote]
Nie wiem co zrobić, nigdy nie zgłaszałam ;)
Chyba jednak najlepiej wybrać się do związku... szkoda, że nie na rękę...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...