Jump to content
Dogomania

fryzjer w Krakowie


mindgame

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mindgame']Witam!
Mam pytanie odnośnie psiego fryzjera. Czy orientuje się ktoś który jest godny polecenia? W Krakowie lub okolicach.

Pozdrawiam :)[/quote]


Polecam [url]www.zwierz.to.pl[/url]
szybko,tanio,bezpiecznie i miło

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Ja wczoraj byłam przy ulicy Sucharskiego 67 (Stary Bieżanów). Prywatny dom, pani bardzo sympatyczna, z tego co mówiła wywnioskowałam, że strzyżeniem psów zajmuje się od lat, klientów jej nie brakuje (kolejka rzeczywiście jest).
Co do jej umiejętności nie będę się wypowiadać, ponieważ po pierwsze byłam pierwszy raz w takim przybytku, a po drugie moja sunia wzięta z Olkusza była tak potwornie zaniedbana, że trzeba było kołtuny na całym ciele ogolić prawie do gołej skóry :shake:

Za ostrzyżenie (a w zasadzie ogolenie;)) dużego psa – mix bernardyna – zapłaciłam 70 złotych. Pani nie kąpie psów.
A, i na koniec Bercia dostała w prezencie apaszkę - bardzo miły gest :)

Telefon (12)657-00-11, komórkowego nie zanotowałam, dorzucę jak będę miała.

Jeżeli ktoś chce zobaczyć efekty (dla niektórych wstrząsające:evil_lol:) to zapraszam na wątek mojej dziewczyny
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bernardyn-z-olkuskiej-mordowni-ma-dom-129040/index11.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

polecam salon fafik w Krakowie [url]http://www.salon-fafik.pl/[/url] jeśli chodzi o panią z bieżanowskiej to opinie są różne. Pozytywne i mniej optymistyczne. Jak komuś nie zależy za bardzo albo wiele się nie da zrobić bo pies jest w tak fatalnym stanie to będzie zadowolony, jak przychodzi do tego żeby pies ładnie wyglądał i był ostrzyżony prawidłowo zaczynają się schody.

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam Fafika na Witosa w Krakowie [URL]http://www.salon-fafik.pl/[/URL]. W salonie klientów nie brakuje i trzeba zapisywać się wcześniej, ale naprawdę warto:) Umiejętności Panie tam pracujące mają duże, o czym świadczy fakt że przygotowują pieski do wystaw:)

Hmmm, a o pani z Bieżanowskiej słyszałam różne opinie i widziałam też różne efekty;)

Link to comment
Share on other sites

Coś mi się wydaje, że ten cały Fafik kiepsko przędzie skoro ucieka się do takich tanich chwytów:roll:
Nie lepiej uczciwie podpisać się jako salon zamiast robić tak prymitywną kryptoreklamę? :razz: Mnie ona osobiście bardzo razi i wywołuje odwrotny skutek, bo jeżeli ktoś na samym początku nie jest uczciwy...

Ciekawe czy DoberMKH to pani Agnieszka, a kaja76 to pani Jola (sławione przez dokładnie te same nicki na innych - wyłącznie fryzjerskich - wątkach) czy na odwrót? :cool3:

Szukam fryzjera dla mojej suni (będzie się miał czym wykazać :diabloti: ) ale z w/w powodu Fafika ominę. Tym bardziej, że koleżanka z pracy bardzo narzekała na niemiły personel (bo jako wieloletni, doświadczony wystawca zwróciła uwagę niezbyt fachowej obsłudze) w saloniku na Kurdwanowie. Nie wiem, może to było inne miejsce w tej dzielnicy, dopytam, ale jakoś niefajnie mi się kojarzy...

Poza tym sorry, ale krytykowanie tutaj innych osób prowadzących tę samą działalność (niezależnie od ich umiejętności czy też ich braku) [B]przy zerowym stażu na forum[/B], jest co najmniej nie na miejscu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie mogę podpisać się jako salon , ponieważ nie jestem Panią Agnieszkę , ani Panią Jolą co Kinya zarzucasz, poza tym osoby te nie wiedzą nic na temat moich wpisów. Polecam ten salon z czystym sumieniem ponieważ odbywałam w nim kurs,( tak jak pisałam na innym forum) i wiem jak strzyżone są w nim psy i jakie jest podejście personelu do zwierząt. Z tego co wiem firma działa na rynku od 11 lat i nie potrzebuję dodatkowej reklamy. Poza tym na Kurdwanowie jest co najmniej 3 czy 4 salony.

Kinya jesteś oburzona krytykowaniem innych osób a sama robisz dokładnie to samo. Poza tym nie uważam, żeby w moim poście było coś złego. Różne opinie słyszałam od klientów, ale ich nie zacytowałam, a efekt strzyżenia jednym może się podobać a innym nie, jest to rzecz gustu. Skoro Ty zrzucasz mi że jestem panią Agnieszką czy Panią Jolą to równie dobrze mogę napisać , że Ty jesteś Panią z Bieżanowskiej, która robi sobie reklamę.
Zanim zdecydowałam się na kurs, chodziła przez kilka lat z pieskiem pod ten adres i byłam zadowolona zarówno ze strzyżenia jak i z atmosfery panującej w salonie.

Temat uważam za zakończony.

Nauczka na przyszłość nie doradzać innym, ponieważ w dobrej wierze można nieświadomie wyrządzić komuś krzywdę

Nie wiedziałam ,że żeby udzielać się na tym formu potrzeba mieć kilku letni staż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja76']Po pierwsze nie mogę podpisać się jako salon , ponieważ nie jestem Panią Agnieszkę , ani Panią Jolą co Kinya zarzucasz, poza tym osoby te nie wiedzą nic na temat moich wpisów. Polecam ten salon z czystym sumieniem ponieważ odbywałam w nim kurs,( tak jak pisałam na innym forum) i wiem jak strzyżone są w nim psy i jakie jest podejście personelu do zwierząt. Z tego co wiem firma działa na rynku od 11 lat i nie potrzebuję dodatkowej reklamy. Poza tym na Kurdwanowie jest co najmniej 3 czy 4 salony.

Kinya jesteś oburzona krytykowaniem innych osób a sama robisz dokładnie to samo. Poza tym nie uważam, żeby w moim poście było coś złego. Różne opinie słyszałam od klientów, ale ich nie zacytowałam, a efekt strzyżenia jednym może się podobać a innym nie, jest to rzecz gustu. Skoro Ty zrzucasz mi że jestem panią Agnieszką czy Panią Jolą to równie dobrze mogę napisać , że Ty jesteś Panią z Bieżanowskiej, która robi sobie reklamę.
Zanim zdecydowałam się na kurs, chodziła przez kilka lat z pieskiem pod ten adres i byłam zadowolona zarówno ze strzyżenia jak i z atmosfery panującej w salonie.

Temat uważam za zakończony.

Nauczka na przyszłość nie doradzać innym, ponieważ w dobrej wierze można nieświadomie wyrządzić komuś krzywdę

Nie wiedziałam ,że żeby udzielać się na tym formu potrzeba mieć kilku letni staż.[/QUOTE]


Nie wiem co dziwnego w tym, że nie ufa się (na żadnym z wielu mi znanych forów) osobom, które pojawiają się na nich tylko po to, żeby robić nachalną reklamę. Zwykła netykieta się kłania :roll:

Wątek - przynajmniej ja tak go odbieram - powstał po to by psiarze dzielili się swoimi doświadczeniami. Ja [B]uczciwie[/B] napisałam o swoich odczuciach co do miejsca gdzie byłam, co zostało zrobione, co nie, w dodatku wstawiłam linka do wątku psa ze zdjęciami i każdy mógł sobie obejrzeć, ocenić. Tym się mój wpis różnił od ochów, achów i długaśnego tekstu reklamowego na temat Fafika jaki tu można było przeczytać - dlatego porównywanie naszych postów i stwierdzenie, że robię to samo co kaja76 i DoberMKH jest co najmniej nietrafione, a wręcz obraźliwe :roll:
No ale jaka reklama, taki poziom dyskusji...

Jedyne z czym się zgodzę, to stwierdzenie, że temat nie zasługuje na dalsze wałkowanie.

Nie wypaliło, ale może gdzie indziej użytkownicy forum są mniej czujni i Fafik skorzysta;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Widze że nikt mi nie odpisal :-( ale to nic, byłam w tym salonie [URL="http://www.centrumpsiejodnowy.pl/"]www.CentrumPsiejOdnowy.pl[/URL] wczoraj ponieważ chcialam przed zima podciąć moją psine(york).Salonik sliczny i czyściutki:cool1:panie bardzo mile z podejściem do zwierzaka.Moje male stworki nawet prezencik dostały jako nagródke:)co ważne mozna obserwować prace fryzjerki,wiec wszystko widzisz.Ja jestem zadowolona bardzo z zaproponowanej fryzurki:crazyeye:szczerze polecam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam poszukuję dobrego psiego fryzjera w Krakowie.Widze ze wiele odpowiedzi jest jeśli chodzi o inne miasta a o Krakowie nic:-( chyba ze ja nie umiem szukać :oops:może to być salon lub osoba prywatna.Może macie już doświadczenie z jakimś psim salonem to proszę o namiary,gdzie naprawde ładnie zrobia pieska(shih-tzu i yorka;))Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Witam. Naprawde nikt nie zna i nie umie polecić dobrego psiego fryzjera w Krakowie??!!!!Chyba ze nikt nie chodzi do salonów tylko strzyże sam sobie:)Halllo ludzie.....
bardzo ważna jest dla mnie opinia innych gdzie ładnie strzygą psiaki no i gdzie najmniej najedzą się strachu:)

Link to comment
Share on other sites

konikowa; Ja mogę polecić z własnego doświadczenia:

[URL]http://spaniel-cocker.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=5&Itemid=6[/URL]

Dziękuję konikowa za polecenie salonu......ale hmmmmm....powiem tak spaniele robią ślicznie to prawda ale..... yorki i shih-tzu niestety nieee takie jakieś dziwne, nie dokończone nie podobają mi się.Ale spaniela bym tam obcieła jak najbardziej.Może jeszcze ktoś poleci gdzie fajnie zrobią yorka i shih-tzu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję konikowa za polecenie salonu......ale hmmmmm....powiem tak spaniele robią ślicznie to prawda ale..... yorki i shih-tzu niestety nieee takie jakieś dziwne, nie dokończone nie podobają mi się.Ale spaniela bym tam obcieła jak najbardziej.Może jeszcze ktoś poleci gdzie fajnie zrobią yorka i shih-tzu.[/QUOTE]

Rozumiem, że korzystałaś z usług tego salonu, skoro wiesz że yorki tam jakieś dziwne....(może takie co niewiele z yorkiem mają wspólnego, a też się je tak nazywa ?)
Zupełnie się z tobą nie zgadzam. uważam że Pani Bożena Banasiewicz jest świetnym fachowcem.
Aktualnie moje psy robię sama, ale kiedyś korzystałam z porad i przygotowywania do wystaw w tym salonie.Byłam zawsze bardzo zadowolona.


[URL="http://www.beardedyork.pl"]www.beardedyork.pl[/URL]
A co to znaczy niedokończone, nie bardzo rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

[B]JOLY. [/B]Nie korzystalam z usług tego salonu poprostu weszłam na galerie:)
Niedokończone-nieproporcjonalne np:głowa nie pasuje do tłowia albo tłów do głowy.(może to tylko moje zdanie, ale poprostu mam pewne oczekiwania wobec psiej fryzurki)A to że york nie ma nic wspólnego z yorkiem wystawowym to ja nie rozumiem nie ważne ma czy nie ma, ma wyglądać pięknie skoro jest sie świetnym fachowcem.Porady i przygotowanie do wystawy to mozna przeczytać w książkach,a mnie chodzi o strzyżenie+wygląd=ładny psiak.Naprawde nie mam zamiaru tutaj wytykać błędów poprostu dziele się moimi spostrzeżeniami po obejrzeniu zdjęć,a może poprostu te zdjęcia takie do niczego no .......nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Witam poraz kolejny:) A co sądzicie o jakości wykonywanych psich fryzur w salonie centrum psiej odnowy i karusek są to salony w mojej okolicy,w galeri mają pięknie zrobione pieski(ale jeśli będzie trzeba to pojade gdzieś dalej:) )Na spacerze widzę ładnie ostrzyżone pieski ale nie wiem w którym salonie były?a jakoś tak głupio zapytać się gdzie chodzą:P Czekam,czekam i czekam.....na wasze propozycje,gdzie moje psiaki przejdą fajną metamorfoze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...