Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

Nie wiem czy ktoś z was to zauważył.Przed chwilą zajrzałam na stronę oddziału,z obsady zniknął sędzia Hans Muller który miał mni sędziować moją rasę....

Czy wiadomo kto będzie dany za niego?

6 dni do końca zgłoszeń i zmiana sędziego :-o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pieseczkowo']Oki.dzięki.Ten termin jest ciągle zmieniany,gdyby nie wy zglosilabym osa dawno po 23 myslac ze mam jeszcze czas.;)[/quote]
Ten termin jest ustalony od dawna. Mam ulotkę wystawową sprzed paru miesięcy i tam też są te terminy. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślałam, że termin jest do 23 (z ta samą opłatą). Trzeba się pospieszyć.
A na weekend wystawowy postanowiłam wziąć urlop. :cool3:Nawet już wypisałam wniosek urlopowy,:p tylko pomyliły mi się daty i na urlop powinnam iśc tydzień po wystawie. :evil_lol: Na szczeście wszystko da sie jeszcze "odkręcić" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nadal nie wiadomo jaki sędzia będzie w zastępstwie za p.Mullera?
Jedyną informacja jaką udziela oddział w tej sprawie...

[QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]Niestety jeszcze nie wiadomo.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Z poważaniem[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Sekretariat[/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

A termin TAŃSZYCH zgłoszeń mija już jutro :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nadal nie wiadomo jaki sędzia będzie w zastępstwie za p.Mullera?
Jedyną informacja jaką udziela oddział w tej sprawie...

Cytat:
[FONT=Arial][SIZE=2]Niestety jeszcze nie wiadomo.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Z poważaniem[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Sekretariat[/quote]

No cóż... to nie takie proste znaleźć mającego wolny weekend sędziego allroundera na 2 miesiące przed terminem wystawy :cool1:
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] No cóż... to nie takie proste znaleźć mającego wolny weekend sędziego allroundera na 2 miesiące przed terminem wystawy :cool1:[/QUOTE]

Na podstawie mojej korespondencji z oddziałem zrozumiałam że sędziowie są już znalezieni,i oddział czeka juz tylko na potwierdzenia.....

Nikt nie lubi zgłaszać w ciemno i to jeszcze za takie pieniądze :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']Na podstawie mojej korespondencji z oddziałem zrozumiałam że sędziowie są już znalezieni,i oddział czeka juz tylko na potwierdzenia.....

Nikt nie lubi zgłaszać w ciemno i to jeszcze za takie pieniądze :roll:[/quote]

Lista sędziów jest publikowana po potwierdzeniu przez sędziów uczestnictwa w wystawie.
Zmiany sędziów to nie kaprys organizatorów, ale wypadki losowe uniemożliwiających sędziom przyjazd. Tego żaden organizator nie jest w stanie przewidzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Zgłosiłam swojego burka wczoraj i mam pytanie. Czy musze koniecznie dziś zrobić przelew żeby skorzystać z obniżonej opłaty cz tak jak napisane na stronie mogę ją zrobić do 19.03.2009?
Proszę o pilna odpowiedź, bo mam tylko 4 h jeszcze[/quote]

Zgodnie z tym co widnieje na stronie ZKwP o/Katowice:
O wysokości opłaty decyduje data otrzymania zgłoszenia. Opłatę należy uiścić najpóźniej do 19.03.2009, później opłata wynosi 180 zł za każdego psa.

Czyli nie trzeba płacić przed I czy II terminem zgłoszeń, ale odpowiednio wcześniej przed wystawą, żeby na podstawie wyciągów bankowych można było stwierdzić dokonanie wpłaty (przed wysłaniem potwierdzeń).
Nie trzeba wysyłać potwierdzenia wpłaty, ale nie zaszkodzi mieć je przy sobie na wystawie ;)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo główna płyta katowickiego Spodka ma być w remoncie. Nie wiem jak i gdzie pomieszczą sie na tej wystawie psy....ale ringi dla ras dużych mogą okazać się wręcz "mikroskopijne".
Nie wiem dlaczego jeszcze nie uprzedzono wystawców. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][COLOR=black]Ze strony oddziału:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]Giuseppe ALESSANDRA (I)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana]owczarki szkockie, owczarek szetlandzki [/FONT]

[FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000]Giuseppe ALESSANDRA (I)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana]broholmer, dogue de bordeaux, dog argentyński, dog kanaryjski, entlebucher, mastif neapolitański, tosa[/FONT]

[COLOR=#ff0000][FONT=Verdana]Janusz OPARA (PL) [/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana]springer spaniele angielski i walijski, labrador retriever (szczenięta i młodzież)[/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...