Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarne Gwiazdy']Może w namiocie będzie ognisko i się będziemy mogli ogrzać :)

...za 120 zł :diabloti:

[/quote]

i kiełbaska na patyku pieczona w ognichu....mniam , mniam :evil_lol:
polecam też ziemniaczki z popiołu ...:evil_lol:
oczywiście prowiant każdy przynosi sam, bo 120 zł to za wynajęcie terenu pod ognicho płacimy....

Link to comment
Share on other sites

3 razy dzwoniłam do Zw w Katowicach , za pierwszym razem jeszcze w pierwszym terminie usłyszałam zapewnienie ze wystawa w Spodku wiec zgłosiłam psa i opłaciłam ... , za drugim , bo juz krazyły pogłoski o tym ze to nie w Spodku" dowiedzialam sie ze: wystawa na terenie Spodka i nie ma mozliwosci wycofania juz psa ale zapewniono ze warunki będą bardzo dobre , za trzecim ze w namiocie na terenie obiektu ale namioty beda ogrzewane i doskonałe warunki stworzone dla naszej grupy i ponownie ze nie ma mozliwosci wycofania psa !!!!!. Teraz info na stonie ze nalezy zabrac ze soba ciepła odziez bo moze byc zimno:mad:
ciekawe jakie bedzie oswietlnenie w tych namiotach , bo moze trzeba jeszce zabrac poza ciepła odzieżą, takze latarki ...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renia13']ciekawe jakie bedzie oswietlnenie w tych namiotach , bo moze trzeba jeszce zabrac poza ciepła odzieżą, [B]takze[/B] [B]latarki[/B] ...:evil_lol:[/quote]

buahahahahahhahahahahahahaha
dobreeeeeeeeeeee :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na mojego maila do ZK, otrzymalam taka odpowiedż


"gabi" napisał(a):
[INDENT][FONT=Arial][SIZE=2]Szanowna Pani![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Buldogi będą wystawiane zgodnie z życzeniami wystawców w ogrzewanej, przestronnej hali namiotowej. Hala będzie z podłogą i dobrze oświetlona, a w niej zapewniona będzie lepsza wentylacja niż na antresoli. Nie wiem skąd pochodzą Pani informacje, że buldogi będą wystawiane na zewnątrz? Jest to nieprawda. Zapraszamy serdecznie![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Z poważaniem[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]G. Łakomik-Kaszuba

Czyzby namiot byl wewnatrz budynku??????????
Niech sie zgłosza Ci wystawcy, ktorzy prosili o namiot, bardzo prosze
[/SIZE][/FONT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko nie wiem po co oddział wmawiał ze wystawa nie bedzie pod namiotami gdzie jednak jest, nie wiem dla mnie to zagrywki na poziomie przedszkola:roll: I jeszcze do mnie ktoś miał pretensje że kłamie z tymi namiotami:cool3:


A o rozmieszczeniu ras na ringach i halach... nie no po prostu brak słów:shake::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Niezłe zamieszanie z tą wystawą. Mogli się bardziej postarać, przecież to nie jest byle jaka wystawa. Ale przecież nikt nie płaci za myślenie organizatorom, więc po co się wysilać. A może nie będzie tak źle, nie ma co gdybać, bo może się okazać,że naprawdę się postarają i będzie wszystko ok. Pojedziemy, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

pojawila sie kolejna wiadomosc na stronie Katowic :
****
Hala namiotowa dla zapewnienia komfortu wystawców będzie oświetlona, ogrzewana z drewnianą podłogą.
[B]Serdecznie zapraszamy[/B]

no wiec ubran ciepłych nie trzeba , latarek tez nie :evil_lol:[B] drzazg chyba też nie bedzie ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renia13']pojawila sie kolejna wiadomosc na stronie Katowic :
****
Hala namiotowa dla zapewnienia komfortu wystawców będzie oświetlona, ogrzewana z drewnianą podłogą.
[B]Serdecznie zapraszamy[/B]

no wiec ubran ciepłych nie trzeba , latarek tez nie :evil_lol:[B] drzazg chyba też nie bedzie ;)[/B][/quote]

hhehe robi sie cooraz weselej

chyba pojde te namioty zobaczyc z ciekawosci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']U nas potwierdzenia jeszcze nie ma...stawkę mamy sporą...ale lodowisko wcale mi się nie podoba..biorąc pod uwagę,że musimy czekać prawie do 13...:roll:[/quote]
W tamtym roku byliśmy na lodowisku i było super :) Brak tłumów, dużo miejsca do siedzenia i temperatura normalna jak w hali - wcale nie było zimno...
A w tym roku jesteśmy w hali namiotowej grrr..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']a my pod namiotami :shake: i jest 20 psów w naszej klasie :roll: labradorów młodziezy :razz:[/quote]
No to jesteśmy na tym samym ringu. Tylko, ze troszkę później bo ja ze springer angielski pies w klasie otwartej i springer walijski pies w klasie uzytkowej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']Ma ktoś może informacje o ringach na antresoli??? jaka ich wielkość ??[/quote]
Zawsze były ładnie przygotowane. Wysłane czerwoną wykładziną i bardzo duuuże :) Zazdroszczę Wam - to najlepsze ringi na katowickiej wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Zawsze były ładnie przygotowane. Wysłane czerwoną wykładziną i bardzo duuuże :) Zazdroszczę Wam - to najlepsze ringi na katowickiej wystawie :)[/quote]
Najlepiej to chyba jest na sali gimnastycznej, przynajmniej jak na niej były same amstaffy. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Podloga drewniana pod namiotem?Kiedys w Warszawie na wyscigach zrobili wystawe pod namiotami wlasnie z drewniana podloga to byl koszmar przy wystawianiu:shake:Podloga sie ruszala i odglos chodzacego wystawcy po deskach tez do przyjemnych nie nalezal.
Oddzial Katowicki jest nie fer,:mad: bo ukrywal do ostatniej chwili takie wiesci.Pewnie gdyby wszyscy wiedzieli o tym to polowa wystawcow by zrezygnowala z tej wystawy.Ja napewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Podloga drewniana pod namiotem?Kiedys w Warszawie na wyscigach zrobili wystawe pod namiotami wlasnie z drewniana podloga to byl koszmar przy wystawianiu:shake:Podloga sie ruszala i odglos chodzacego wystawcy po deskach tez do przyjemnych nie nalezal.
Oddzial Katowicki jest nie fer,:mad: bo ukrywal do ostatniej chwili takie wiesci.Pewnie gdyby wszyscy wiedzieli o tym to polowa wystawcow by zrezygnowala z tej wystawy.Ja napewno.[/quote]
niestety pewnie wielu by zrezygnowało :angryy: pewnie bedzie zimno i oby podłoga była przyszykowana doskonale bo 120 zł to coś zobowiazuje , gdy na dworze zimno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...