Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ryjkomanka']w zeszłym roku był plan sedziowania, plus chyba spis wystawcow, opublikowany na poczatku marca. w zeszlym roku tez przedluzali zgloszenia az do 12 lutego, tez jestem ciekawa, kiedy w tym roku zakoncza przyjmowac...[/quote]

Z informacji przekazanych przez panie z katowickiego oddziału, przyjmują zgłoszenia do poniedziałku włącznie tj. 9.02.2009.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'] [U]pytanie 2[/U] - w związku z remontem gdzie te dodatkowe ringi dać?, [B].[/B][/quote]

Z tego co wiem z powodu remontu spodka wystawa odbędzie się pod namiotami na parkingu...:roll:
Ciekawe gdzie zrobią parking:razz:

Ja nie jadę, moje dziewczynki nie lubią zimna:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Z tego co wiem z powodu remontu spodka wystawa odbędzie się pod namiotami na parkingu...:roll:
Ciekawe gdzie zrobią parking:razz:

Ja nie jadę, moje dziewczynki nie lubią zimna:shake:[/quote]


:angryy: o kurcze...:angryy: czyli ringi będą na zewnątrz jednak, a z tego co pamiętam to te parkingi kamyczkowe są i mamy biegać z psami po kamieniach?! Jakoś sobie tego nie wyobrażam...do tego nie wiadomo co z pogodą będzie...brrrrrrr już mi się zimno na samą myśl o tych namiotach robi!

No cóż....chyba jednak trzeba zastanowić się nad tą wystawą....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']:angryy: o kurcze...:angryy: czyli ringi będą na zewnątrz jednak, a z tego co pamiętam to te parkingi kamyczkowe są i mamy biegać z psami po kamieniach?! Jakoś sobie tego nie wyobrażam...do tego nie wiadomo co z pogodą będzie...brrrrrrr już mi się zimno na samą myśl o tych namiotach robi!

No cóż....chyba jednak trzeba zastanowić się nad tą wystawą....[/quote]

parkingi kamykowe to juz sa poza obszarem spodka. obok sali gim i kolo tych parkingow jest wolne miejsce na rozlozenie namiotu, spokojnie sie tam zmieszcza ringi z hali glownej, wylozy sie jakims dywanikiem i tyle. nie ma co panikowac. jakby nie byli w stanie zrobic tej wystawy to by nie robili, poza tym to ich problem jak to rozwiazac - ja sie nie martwie na zapas, najwyzej po wystawie sobie popsiocze na oddzial katowicki.

Link to comment
Share on other sites

zapisaliśmy się na tą wystawę za pomocą komórki czekając na swoją kolej na Rzeszowskiej wystawie:cool3: mieliśmy fuksa, że przedłużyli termin przyjmowania zgłoszeń :razz: a tak wogóle to jak długo trzeba czekać na potwierdzenie rejestracji ?

Link to comment
Share on other sites

Della nam przyszło potwierdzenie dość szybko, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to był ten sam dzień czy następny, bo zgłaszaliśmy się dawno. Nasze panienki będą razem w klasie, a konkurencja będzie sporo jak nigdy do tej pory, naliczyliśmy się z innymi forumowiczami na flatowym forum jakiś minimum 10 suczek w młodzieży :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Dziś dzwoniłam do Związku i chciałam wycofać psa z wystawy
bo mam równolegle pilny inny wyjazd, ale nie wycofują :crazyeye:
ale pieski nadal przyjmują na wystawę

Pani Argumentowała to tym, że mają dane już wszystkie w systemie i pieski można dodawać, ale nie usuwać z listy zgłoszeniowej.
A mi to tak nie pasuje - buuu

i na koniec zapytałam, gdzie będzie wystawa
to Pani stanowczo odpowiedziała, że w Spodku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...