Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodam, że dla mnie numerem jeden była okropnie dudniąca podłoga(w namiocie), a przez to w mojej rasie wiele przerażonych psów.
Tak jak mówiłam (że tak będzie), mojemu walenie i dudnienie zupełnie nie przeszkadzało, ale wiele psów się przez to posypało, chociaż sędzinę mieliśmy wyrozumiałą :lol:
Uważam jeszcze, że na tak wysokiej randze wystawy powinno być coś za wygranie rasy, pucharek czy medal, ale to jak wiadomo nie jest wymóg i tylko moja "fantazja", chociaż przyznam, że jak w Jarosławiu rozdawano pucharki (tym co się pojawili na wyborze grupy) za BOB było bardzo miłe.

Ogólnie wystawę wspominam miło, zwłaszcza towarzystwo i atmosferę, szkoda, że wiaaaaało i laaaało, ale pogoda, nie jest najważniejsza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']W katalogu jest informacja, że pamiątkowe puchary były przygotowane zarówno dla Najlepszego Dorosłego Psa jak i dla Najlepszej Dorosłej Suki - należało się po nie zgłosić do Sekretariatu.[/quote]
dokładnie tak - puchary za NDPwR i NDSwR oraz medale za CACIBA:pza rasę nie było nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']W katalogu jest informacja, że pamiątkowe puchary były przygotowane zarówno dla Najlepszego Dorosłego Psa jak i dla Najlepszej Dorosłej Suki - należało się po nie zgłosić do Sekretariatu.[/quote]

Tylko, że czasem rasę wygrywał Junior i za to już nic nie było :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Czy któryś z nich przeszedł do jakiejś finałowej konkurencji? Bo jak tak to prawdopodobnie mam.

[/quote]


Shetanka tego to dokładnie nie wiem...ale[COLOR=blue][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]MODUS Mag Force[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/B][/COLOR]otrzymał[B] [B]I lokatę, NJwR i BoB[/B][/B] oraz dostał imienną nominację do CRUFTS...


:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']dokładnie tak - puchary za NDPwR i NDSwR oraz medale za CACIBA:pza rasę nie było nic...[/quote]

Medale za CACIB :crazyeye:
My dostalismy za CACIB puchar. i tyle
Pierwszy raz w zyciu zaluje ze nie bylo jakiejkolwiek nagrody dla NAj Juniora. Wystawialam suczke - debiutantke i mialam nadzieje na cokolwiek, zeby sie jej wlasciciele zachecili do dalszych wystaw :cool3: a tu nawet na grupie nic ne dawali :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argus Electra']Choć nie mam Niufka, to przyznam, że Josh powalił mnie swoją urodą i temparamentem, stałam przy ringu jak zaczarowana, piękne zwierze :-o gratulacje !!!

Czy może mi ktoś powiedzieć , jaki jest jego rodowodowe imię?

A swoją drogą jak namiot się prawdził, macie jakąs opinię, było tyle strachu i wątpliwości, jestem ciekawa Waszych opinii. Mnie się podobało bardzo, nawet nie wiem czy nie bardziej niż w samym Spodku.[/quote]
generalnie się nie sprawdził!!! ciepło było to prawda, ale niektórym psom przeszkadzała uginająca się i dudniąca podłoga. Przy przebieganiu kilku wystawców hałas był taki jakby stado koni leciało...:) moim suczkom to akurat nie przeszkadzało , ale ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Dodam, że dla mnie numerem jeden była okropnie dudniąca podłoga(w namiocie), a przez to w mojej rasie wiele przerażonych psów.
Tak jak mówiłam (że tak będzie), mojemu walenie i dudnienie zupełnie nie [/quote]

Hihi te podlogi
W namiocie mozna sie bylo spodziewac, ze takowa bedzie.
W piatek bylam w namiocie wlasnie, a ze wystawialam mlode psy, to bylismy duzo wczesniej i mialy czas sie z ta podloga osfoic. Jakos poszlo :evil_lol:
Na lodowisku w piatek bylo milo i o dziwo to bylo najcieplejsze miejsce na wystawie, przed BISami bo lodowisku biegalam boso :evil_lol: i bylo mi cieplo.

Za to zaskoczeniem byla dla mnie podloga na sali gimnastycznej :crazyeye:. Dogi Niemieckie sa tam od wielu lat. Zawsze bylo ok, a w tym roku, podlaga dala popalic. Dogi ciezkie, a ta dudnila tak, ze kilka biedakow bylo niezle przerazonych :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizan']generalnie się nie sprawdził!!! ciepło było to prawda, ale niektórym psom przeszkadzała uginająca się i dudniąca podłoga. Przy przebieganiu kilku wystawców hałas był taki jakby stado koni leciało...:) moim suczkom to akurat nie przeszkadzało , ale ....[/quote]

Poza tym było bardzo duszno i przynajmniej mi co chwilę chciało się pić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...