Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedyna wystawa, na którą mogę wyjechać przed 10-tą i nawet zdążę tam być na czas :evil_lol:

Doszły mnie słuchy, że Katowice się przełamały i można wprowadzać zgłoszone psy w inne dni.
Ale to nic potwierdzonego przez Oddział więc trzeba się przekonać na miejsu albo mieć dobre gadane :evil_lol:

Powodzenia Dogomaniacy, pofocę Was dzisiaj troszkę i wieczorem będzie obszerna fotorelacja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

kochani ubierzcie się ciepło !!!!! bo do Katowic zawitała ponownie zima:-( pada śniegi i jest strasznie zimno.


Dziś na wystawie jest spotkanie Yorkofiolkow ;) jak to nazwala znajoma ;) więc będą fotki ;)

A w niedziele będe focic bulwy ;)

Link to comment
Share on other sites

:diabloti:Maga , ale z Twoich relacji wczesniej ze spotkania z "namiotem " całkiem różowo to wyszło i ja bym sie wolała jednak tego trzymać :cool3:
jednak jestem ciekawa relacji jak to wewnatrz wyglada i na zewnatrz tez bo mam "ozdóbke " a długim włosem i nie wiem czy go nie obciąć przed wyjazdem ;) co by za sprzatajkcego nie robił:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mam najswiezsze wiesci z katowic, od osob , ktore dzis wystawialy. W namiotach jest podobno strasznie zimno, do kibelka trzeba latac na zewnątrz i nalezy wziąść puchowki i ubranka dla psow. Skan z katalogu - buldozki maja mi przeslac, jak zajada do domu

Link to comment
Share on other sites

Właśnie weszłam do domu.

Namioty są duże, choć ringi nie są nawet obstawione taśmami, w rogach są tylko drewniane płotki i to wszystko. W srodku jest DUSZNO. Od ilości wystawców, psów itp robi się na prawdę źle.
Przed namiotami są ubikacje - jedna toaleta damska. Nie wiem jak męski ile jest czynnych.
Na antresolach zimno jak pieron, współczuję wystawiającym przy ciągle otwartych drzwiach.
Najcieplej na lodowisku. Chociaż wykładziny nierówno ułożone i też niekażdy ring był obleczony taśmami czy coś.
Światło w miarę dobre.

Parking 10zł, OKROPNA obsługa.

Mam katalog, jakby ktoś chciał stawki :diabloti:

I 250 zdjęć, zaraz wstawię :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta...i..bouvier']moge pieknie poprosic o bouviery :loveu:[/quote]

Psy int - GREY TETIS Aramis
Psy otw - SANDHI Finrod
Psy champ - DAJAN DURITIA Filos; Gawrosz Szakra

Suki szcz - Nesca Trufla Chucho Topline
Suki mł - Gori Złota Beja
Suki pośr - Klementyna Dustie z Flandryjskiego Gniazda
Suki otw - Teska Po Pracy
Suki champ - Zadra Barbe Sale
Suki wet - Baxa Złota Beja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Psy int - GREY TETIS Aramis
Psy otw - SANDHI Finrod
Psy champ - DAJAN DURITIA Filos; Gawrosz Szakra

Suki szcz - Nesca Trufla Chucho Topline
Suki mł - Gori Złota Beja
Suki pośr - Klementyna Dustie z Flandryjskiego Gniazda
Suki otw - Teska Po Pracy
Suki champ - Zadra Barbe Sale
Suki wet - Baxa Złota Beja[/quote]


dziekuje bardzo:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...