Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

[quote name='Ravk']No to chyba jednak inne Katowice, albo oko do okulisty ;). Hala ma wymiar 40x50m. Poniżej fotki robione jeszcze w trakcie montażu.

[URL]http://www.husky.bedzin.pl/images/stories/SNC00038.jpg[/URL]
[URL]http://www.husky.bedzin.pl/images/stories/SNC00039.jpg[/URL]
[URL]http://www.husky.bedzin.pl/images/stories/SNC00043.jpg[/URL][/quote]


przecież to są zwykłe pawilony tyle co maja zawieszone luźne ściany a nie hale namiotowe, to chyba jakiś żart za tą kwote?:cool1: chyba organizatorzy nie widzieli hal namiotowych chocby w Wilnie albo Finlandii.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='renia13']to c.d. wiadomości z Katowic : " HALA NAMIOTOWA OLBRZYMIA-MIEJSCA WIECEJ JAK NA PLYCIE GLOWNEJ SPODKA.JEST SUPER-DZISIAJ SKLADALI.
Jesli chodzi o wejscie to beda bardzo pilnowac-1 osoba-1 pies. Nie ma szans zeby wejsc z niezgloszonym psem.albo przyjechac w sobote bo nie wpuszcza jesli zgloszenie jest na niedziele.Na terenie beda wiec tylko psy zgloszone w danym dniu. "[/quote]


Tak i pewnie bedzie tak jak rok temu że mając zgłoszonego jednego psa np. na sobote a drugiego na niedziele to z tym jednym albo drugim nie bedzie mozna wejsc na inny dzien niż ten w którym jest wystawiany.

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Bez urazy, ale jak zobaczyłam zdjęcia to mi ręce opadły :roll:
Drugi raz bede psa wystawiac w Spodku i nieciekaie wspominam 2003 rok, gdzie zamiast dyplomów dawali kartki formatu A5 skserowane na czarno-biało:shake:

No i mam pytanie, może ktoś z Was się orientuje o której w sobote są eliminacje MP???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']Dzisiaj na śląsku pada śnieg i jest bardzo zimno. Współczuję tym, którzy będą wystawiać w namiocie :([/quote]

Jest w chwili obecnej godz. 14.53 -jestem w samym centrum obok spodka i słońce przepięknie świeci. Moze jest troszkę zimno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']Bez urazy, ale jak zobaczyłam zdjęcia to mi ręce opadły :roll:
Drugi raz bede psa wystawiac w Spodku i nieciekaie wspominam 2003 rok, gdzie zamiast dyplomów dawali kartki formatu A5 skserowane na czarno-biało:shake:

No i mam pytanie, może ktoś z Was się orientuje o której w sobote są eliminacje MP???[/quote]
[quote]Sędziowie konkurencji "Młody Prezenter" - Ewa PYRCHAŁA, Dorota WITKOWSKA
Ring konkurencji "Młody Prezenter" będzie znajdował się na antresoli.
Rozpoczęcie konkurencji każdego dnia o godzinie 10:30. [/quote][SIZE=4][COLOR=Red]
PILNIE SZUKAM TRANSPORTU NA PIĄTEK
dla jednej osoby bez psa.
Bardzo mi zależy! Dokładam się do paliwa![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Świetnie, poprostu super. Mam nadzieje,że nasz ring nie będzie blisko wejścia, bo tak to możemy zapomniec o dobrym wystawieniu, jeśli będzie wiac taki wiatr jak wieje dzisiaj w Łodzi to Goldi będzie się bać. O ciepełku też można zapomnieć. Jedynie podłoga niczego sobie. To się organizatorzy naprawdę postarali. Nie wiem po co na siłe robia tą wystawę na terenach spodka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Jest w chwili obecnej godz. 14.53 -jestem w samym centrum obok spodka i słońce przepięknie świeci. Moze jest troszkę zimno.[/quote]
to sie cieszmy , bo w Krakowie zimno , i sniezno sie zrobiło ;) :cool1: ale Katowice to zagłebie weglowe , moze po znajomościach "podchajcowali " i na terenie Spodka bedzie super ciepło i sucho przez wszystkie dni wystawowe :diabloti:
O nic by tu nie chodziło bo nie kazda wystawa to super luksuwowe warunki , gdyby nie oszukiwano z wiadomościami , dano mozliwosc wycofania psa razem z opłata i nie "zganiano" tyle narodu z psami przedłuzajac o miesiac termin zgloszeń a dopiero na koncu po zamknieciu podano cokolwiek na temat warunków .

Link to comment
Share on other sites

a mi na widok zdjec owego namiotu (pawilonu - zwał jak zwał) ULŻYŁO!! i jak byłam dobrej mysli tak teraz jestem jeszcze lepszej! ;)

w podobnym namiocie wystawiałam psa w styczniu na Słowenii, gdzie na dworze była temperatura minusowa, masa śniegu, wiatr itd - po prostu zima na całego - a w namiocie było sucho, przytulnie, CIEPŁO i ja chodziłam tam w krótkim rękawku

nie znam wymiarów tamtego namiotu, ale podejrzewam ze jakis gigantyczny nie był i było na nim ok 10-11 ringów i były to ringi przestrzenne, o ile to prawda ze ten namiot ma 40x50m to jak tam bedzie TYLKO 6 ringow to bedzie extra!


nie ma co panikować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']a mi na widok zdjec owego namiotu (pawilonu - zwał jak zwał) ULŻYŁO!! i jak byłam dobrej mysli tak teraz jestem jeszcze lepszej! ;)

w podobnym namiocie wystawiałam psa w styczniu na Słowenii, gdzie na dworze była temperatura minusowa, masa śniegu, wiatr itd - po prostu zima na całego - a w namiocie było sucho, przytulnie, CIEPŁO i ja chodziłam tam w krótkim rękawku

nie znam wymiarów tamtego namiotu, ale podejrzewam ze jakis gigantyczny nie był i było na nim ok 10-11 ringów i były to ringi przestrzenne, o ile to prawda ze ten namiot ma 40x50m to jak tam bedzie TYLKO 6 ringow to bedzie extra!


nie ma co panikować :)[/quote]

to brzmi pocieszająco;) mam nadzieję że ring dla goldenów będzie duży. Znacznie lepiej się wystawia jak ma się na to miejsce... bądź co bądź goldeny są duże, a w naszej klasie zgłoszonych 16 sztuk:roll: ale jestem dobrej myśli. Byleby tylko nie padało, bo mój pies ma zdolność brudzenia się w błyskawicznym tempie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Źle to wszystko nie wygląda (byłam w pobliżu żeby zerknąć jak to tam wygląda). Co prawda psiaka nie wystawiam, ale będe jako widz i amatorski fotograf w sobote (wszczególności na goldenach, ale jak jeszcze coś się trafi to też ufocę) i niedzielę (w ten dzień akurat chodzę po całej wystawie). Mam nadzieję, że pogoda się poprawi i jakby co żeby ogrzewanie namiotu nie nawaliło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go|denk@!']Źle to wszystko nie wygląda (byłam w pobliżu żeby zerknąć jak to tam wygląda). Co prawda psiaka nie wystawiam, ale będe jako widz i amatorski fotograf w sobote (wszczególności na goldenach, ale jak jeszcze coś się trafi to też ufocę) i niedzielę (w ten dzień akurat chodzę po całej wystawie). Mam nadzieję, że pogoda się poprawi i jakby co żeby ogrzewanie namiotu nie nawaliło...[/quote]

No to jak coś to możesz pofocić Młodego Prezentera :D

[B]Kto by mógł wypożyczyć psa na MP w piątek - godz. koło 11 (10;30 wchodzi młodsza grupa) ?
[/B]Wybaczcie, że tak truję ale nie było godziny i pies, którego miałam mieć prawdopodobnie będzie wtedy na ringu ._.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']No to jak coś to możesz pofocić Młodego Prezentera :D

[B]Kto by mógł wypożyczyć psa na MP w piątek - godz. koło 11 (10;30 wchodzi młodsza grupa) ?
[/B]Wybaczcie, że tak truję ale nie było godziny i pies, którego miałam mieć prawdopodobnie będzie wtedy na ringu ._.[/quote]

Shetanka, ja mam psa. my wchodzimy dopiero na ok 12:30 na ring.
Staffik odpowiada ?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']a ja się nie martwię o temperaturę a o oświetlenie :roll: bo na tej focie od środka wygląda to źle. A nie lubię fotografować z lampą i błyskać psom po oczach :roll:[/quote] Jakby co, to zapraszam na trochę lepiej oświetlone lodowisko - najlepiej w niedzielę około 12 :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Jakby co, to zapraszam na trochę lepiej oświetlone lodowisko - najlepiej w niedzielę około 12 :razz:[/QUOTE]

będę tylko w sobotę ;) a że 'moje' dwie rasy akurat w tej hali namiotowej to pewnie tam spędzę dużo czasu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']No to jak coś to możesz pofocić Młodego Prezentera :D

[B]Kto by mógł wypożyczyć psa na MP w piątek - godz. koło 11 (10;30 wchodzi młodsza grupa) ?[/B]
Wybaczcie, że tak truję ale nie było godziny i pies, którego miałam mieć prawdopodobnie będzie wtedy na ringu ._.[/quote]

młoda boston terrierka odpowiada?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']czy te namioty sa zaraz obok spodka ,bo nie wiem gdzie samochód zaparkowac[/quote]
Namioty są zaraz obok "Spodka". Radzę być odpowiednio wcześniej bo jak zwykle będzie problem z zaparkowaniem zwłaszcza w piątek.Właśnie te namioty w chwili obecnej pokrywa piękny biały puch w postaci śniegu -ale pewnie zaraz "zwiędnie".Chociaż zimno jest troszkę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Właśnie te namioty w chwili obecnej pokrywa piękny biały puch w postaci śniegu -ale pewnie zaraz "zwiędnie".Chociaż zimno jest troszkę![/QUOTE]

to dobrze, będzie cieplej :eviltong:

co do oświetlenia to w tym namiocie na Słoweni co byłam było dobre światło, wystawy specjalistyczne odbywały się od 18:00 (w styczniu o tej godzienie była NOC!) a w namiocie było widno i zdjęcia wychodziły bardzo dobrze :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']to dobrze, będzie cieplej :eviltong:

co do oświetlenia to w tym namiocie na Słoweni co byłam było dobre światło, wystawy specjalistyczne odbywały się od 18:00 (w styczniu o tej godzienie była NOC!) a w namiocie było widno i zdjęcia wychodziły bardzo dobrze :grins:[/quote]


Myślisz ze Katowice też pomyślały o dobrych świetlówkach?:eviltong:


czekam na komentarze powystawowe;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...