Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2009 = Nominacja CRUFT'S 2010 !!!!


Codik&Toffik

Recommended Posts

Krzysiu, Ty mnie zawsze potrafisz rozbawić :evil_lol::evil_lol:

[B]Ravk[/B] - i bardzo słusznie, że pojawiają się takie informacje, szkoda tylko, że ze strony oddziału wypłynęły pewne niedociągnięcia w sprawie miejsca wystawy i rozmieszczeniu ringów.

Czasem to chyba lepiej wiedzieć mniej, niż więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewna bardzo wytrwała i operatywna osoba walczyła do końca. I wywalczyła antresolę!!! Dopiero wtedy można było planować ostateczne rozmieszczenie ringów.

[quote name='d_orka']Czy wiadomo już gdzie będzie ring honorowy i czy będzie tam także miejsce dla widzów?[/quote]
Wg. mojej wiedzy ring honorowy ma być na lodowisku. Miejsca jest sporo, a wokół płyty są miejsca dla publiczności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Wg. mojej wiedzy ring honorowy ma być na lodowisku. Miejsca jest sporo, a wokół płyty są miejsca dla publiczności.[/QUOTE]

Rzeczywiście lodowisko to najbardziej sensowne miejsce na ring honorowy. Ale co z dodatkowymi konkurencjami? Gdzie beda eliminacje na mlodego prezentera? Przeciez na lodowisku beda tez oceniane do pewnej godziny psy.

Link to comment
Share on other sites

Czytajac te wypowiedzi nie wiem czy smiac:lol: sie czy plakac:placz:.Jezdze na wystawy do Katowic od wielu lat, ale gdybym wiedziala, ze w tym roku organizatorzy zaserwuja mi takie warunki/namiot z drewniana podloga/ to napewno bym sie nie zdecydowala.Placac tyle za wystawe oczekuje warunkow takich do jakich przywyklam na tej wystawie, a wiec komfortowych/cieplo,czyste toalety itd./Jade z malymi pieskami z gr.IX dlaczego IX jest w namiocie a nie na antresoli jak ZAWSZE.?:mad: Kto podjal wlasnie taka decyzje i dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Rzeczywiście lodowisko to najbardziej sensowne miejsce na ring honorowy. Ale co z dodatkowymi konkurencjami? Gdzie beda eliminacje na mlodego prezentera? Przeciez na lodowisku beda tez oceniane do pewnej godziny psy.[/quote]
Tez interesuje mnie gdzie będą eliminacje MP i przybliżenie godziny eliminacji i finałów, jeśli jest to możliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulla Luck']A nie lepiej najpierw pojechać, zobaczyć i dopiero składać reklamacje??
Bo tak narzekacie na te hale namiotowe a może będą tam lepsze warunki niż na lodowisku!??!!:cool3:[/quote]

Ja juz kiedys wystawialam psa w hali namiotowej wlasnie z drewniana podloga, ktora sie ruszala i dudnila gdy sie po niej bieglo.Wiele psow sie balo tego loskotu i niestabilnosci podloza:shake:, a przeciez kazdemu zalezy by jego pies wypadl jak najlepiej.Moim zdaniem drewniana podloga to zly pomysl.

Link to comment
Share on other sites

A wiesz że będzie drewniana? Ja kiedyś byłam na wystawie za granicą w hali namiotowej i była full exclusive. Cieplej niż gdziekolwiek indziej, duże, czyste ringi, pierwsza klasa. A tu wszyscy narzekają póki jeszcze nie widzieli... poczekajcie może do wystawy z takimi wyrzutami. Katowicka wystawa zawsze należała do dobrze zorganizowanych, więc trzymam mocno kciuki że i tym razem będzie.

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony tez jestem ciekawa jak byly typowane rasy do tej hali namiotowej. Ogladajac plan sedziowania na piatek mozna pomyslec, ze organizatorzy nie chcieli, zeby wielkie psy walily lapami po tych deskach i robily halasu, to calkiem logiczne i moglabym przyznac tu racje. Bo chyba 2 kilowy psiak nie wystraszy sie stukotu wlasnych lap? Ale w sobote sa tam leonbergery, goldeny itp charty? rany :crazyeye::crazyeye:

Ale jestem ciawa jak to wyglada, moze rzeczywiscie byc lepiej niz na pozostalych ringach :) Dlatego poczekamy, poczekamy i ocenimy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']cytat ze strony oddzialu Katowice



wiec podejrzewamy, ze bedzie jednak drewaniana :)

A do wystawy oczywiscie czekamy z opiniami itp, na forum raczej wylewamy swoje gorzkie zale spowodowane "niespodziankami" oddzialu :)[/quote]

Ok, drewniana, zwracam honor8-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulla Luck']A wiesz że będzie drewniana? Ja kiedyś byłam na wystawie za granicą w hali namiotowej i była full exclusive. Cieplej niż gdziekolwiek indziej, duże, czyste ringi, pierwsza klasa. A tu wszyscy narzekają póki jeszcze nie widzieli... poczekajcie może do wystawy z takimi wyrzutami. Katowicka wystawa zawsze należała do dobrze zorganizowanych, więc trzymam mocno kciuki że i tym razem będzie.[/QUOTE]

cytat ze strony oddzialu Katowice

[QUOTE]ogrzewana z [B][U]drewnianą[/U][/B] podłogą.[/QUOTE]

wiec podejrzewamy, ze bedzie jednak drewaniana :)

A do wystawy oczywiscie czekamy z opiniami itp, na forum raczej wylewamy swoje gorzkie zale spowodowane "niespodziankami" oddzialu :)

Link to comment
Share on other sites

Napisał [B]Lulla Luck[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f539/katowice-cacib-2009-nominacja-crufts-2010-a-108151-post11925831/#post11925831"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I][quote]A wiesz że będzie drewniana? Ja kiedyś byłam na wystawie za granicą w hali namiotowej i była full exclusive. Cieplej niż gdziekolwiek indziej, duże, czyste ringi, pierwsza klasa. A tu wszyscy narzekają póki jeszcze nie widzieli... poczekajcie może do wystawy z takimi wyrzutami. Katowicka wystawa zawsze należała do dobrze zorganizowanych, więc trzymam mocno kciuki że i tym razem będzie.[/quote][/I]
[I]taaaa na 100 % będzie cieplutko i eksluzywnie:roll:zwłaszcza, że na stronie oddziału jest napisane : " warto się zaopatrzyć w cieplejsze ubrania";):roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']Napisał [B]Lulla Luck[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f539/katowice-cacib-2009-nominacja-crufts-2010-a-108151-post11925831/#post11925831"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]

[I]taaaa na 100 % będzie cieplutko i eksluzywnie:roll:zwłaszcza, że na stronie oddziału jest napisane : " warto się zaopatrzyć w cieplejsze ubrania";):roll:[/I][/quote]

To na lodowisku też będzie zimno, beznadziejnie i w ogóle beeee bo też tak jest napisane...:roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulla Luck']To na lodowisku też będzie zimno, beznadziejnie i w ogóle beeee bo też tak jest napisane...:roll::shake:[/quote]
no dobra - zobaczymy po wystawie - ja tam uwazam że celowo nie napisano wcześniej że część ringów będzie w "hali namiotowej" i co za tym idzie można wywnioskować, że warunki będą tam nieciekawe....ja po prostu uważam że jest to bardzo nieuczciwe, zwłaszcza jak się placi 120 zł!!!:angryy:TYLE w tym temacie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']no dobra - zobaczymy po wystawie - ja tam uwazam że celowo nie napisano wcześniej że część ringów będzie w "hali namiotowej" i co za tym idzie można wywnioskować, że warunki będą tam nieciekawe....ja po prostu uważam że jest to bardzo nieuczciwe, zwłaszcza jak się placi 120 zł!!!:angryy:TYLE w tym temacie[/quote]
no tak , ja zanim zgłosiłam psa to dzwoniłam i pytałam bo krazyła pogloska ze Spodek w remoncie :cool1:.Powiedziała pani ze w "Spodku" i nic sie nie zmieni wiec zgłosiłam i zapłaciłam o zwrocie opłaty pozniej juz moglam zapomniec .Wystawiam psa dla przjemnosci i mysle ze tym razem bedzie to "wątpliwa" przyjemność na dodatek sama sobie ją zafundowałam i to za 120 zł bo nikt uczciwie nie potrafił przedstawić warunków a wiedzieli od początku .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...