Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Powiem tak - pani Roma wolała by wysłać Czitę, ja też...To że suczka jest bojażliwa to nieszkodzi, u Romy jest zwyczajnie za dużo psów, u Reksia ona szybko dojdzie do formy...

To co ,Reksiu ? Roki,Muszka, Czita i Dianka z orzeszkowych romodogów?

Link to comment
Share on other sites

Reksiu a Rokiego bardzo chcesz??? Może to białe? Pani Roma płacze nad każdym rozstaniem... ale sie dogadamy..

I znów popsuję Zabie niespodziankę.... Wpadły dziś dwa krasnoludy na podwórko do Romy (jeden byl zielony..:cool3:) i pędem przepakowali węgiel na swoje miejsce... Dzięki wam obu piękne składamy, to jasne, choc wiemy,że nie dla nas to zrobiliście...:eviltong::loveu:

Pani Roma kłania sie tez w pas i pieknie dziękuje za paczkę z cukrem, gołąbkami, śledzikami i innymi pysznościami oraz pani Marii Ł z Warszawy - już ona wie za co..:loveu:

Ja sie moge tylko do podziekowań przyłączyć...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Reksiu a Rokiego bardzo chcesz??? Może to białe? Pani Roma płacze nad każdym rozstaniem... ale sie dogadamy..
...:lol:[/quote]


Tak, Rokiego bardzo chce, bo sie poprostu zakochalam:loveu::eviltong:
Uwielbiam takie kudlacze.:loveu:

Co do psiakow to niech bedzie Czita. Zaobaczymy jaka to ona jest. U mnie szybko sie przyzwyczai do wszystkiego, niemialam jeszcze psa ktory niewyszedl "na ludzi":eviltong:, nawet takiego mialam ktory chodzil po scianach jak sie do pomieszczenia wchodzilo....:shake:
Po trzech tygodniach poszedl szczesliwie do rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo was prosze o oddanie głosu w Krakvecie na Karinę Scherzler tj. na fundację Biura Lobbingu Prozwierzęcego. My orzechowscy wolontariusze jestesmy jej to winni bo pomogła nam w najgorszm okresie naszego wolontariatu kiedy borykałysmy sie z nędzą i głodem naszych psiaków.
Dzisiaj ostatni dzien głosowania, bardzo, bardzo proszę.....:modla:

[url=http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9201]Forum o psach i kotach[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]albiemu[/B] dziękuję Ci za wskazanie właściwej drogi :modla:

Witam wszystkich, którzy murem stoją za Panią Romą i Jej mężem, przekopałam się na razie przez pierwsze 227 str (!) wątku, ale jutro doczytam resztę.

Dziś już jednak chciałam napisać, że od jakiegoś czasu organizuję zbiórkę pod hasłem "schroniska dla psów". Ponieważ w przedpokoju nie można już przejść - czas na wywózkę darów. Wybór padł na Panią Romę i Jej pieski.

Bardzo proszę o jak najszybszy kontakt na PW wszystkich, którzy znają bezpośrednio Panią Romę oraz Pana Frania.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1']Ja na razie nie mam czasu żeby prześledzić cały wątek.Czy w pierszym poście wyszczególnione artykuły są nadal potrzebne??Czy może inne??proszę o odp.[/quote]

Z tego co wiem to co jest na pierwszej stronie nadal aktualne poza mlekiem. Mleko dostaje i prosiła żeby nie przesyłać. Ubrań też jest dosyć.
Ja bym uzupełniła ten post o wyroby gotowe typu np. gołąbki czy zupy w puszkach, słoikach czy kartonikach. Pani Roma bardzo to lubi. Pewnie potrzebne też są kocyki, ściereczki i klapki nr 38 i 41, bo psy ciągle zjadają. No i te środki przeciwpchelne. Tam ciągle są z tym problemy.

Słuchajcie ! O co chodzi z tym podpisem? Czemu mi zabrali śliczne banerki z pieskami :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...