Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

[quote name='halcia']Ja tez mysle,ze trzeba sie pospieszyć z ciachnieciem suni,ale pewnie p.Roma bedzie przeciwna....U nas mocno sypie snieg.W Przem.tez?[/quote]
Halciu i pada snieg i slisko pod nogami, błoto pośniegowe. Nie wiem jak jutro tam do schronu dotrzesz , musisz pewnie zamienić samochód na samolot.Tak się składa ,że kiedyś latałam szybowcem , mogę za pilota robić.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='weronika1']Halciu i pada snieg i slisko pod nogami, błoto pośniegowe. Nie wiem jak jutro tam do schronu dotrzesz , musisz pewnie zamienić samochód na samolot.Tak się składa ,że kiedyś latałam szybowcem , mogę za pilota robić.:eviltong:[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Weroniko ! Ja mam pewne podejrzenia, że Ty jesteś emerytowana 007 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Kochani, każdy,kto ma ochotę wpłacić jakąś kwotę na rzecz psów pani Romy za pośrednictwem Stowarzyszenia Nadzieja - nr konta w pierwszym poście, serdecznie jest proszony, by opisywał wpłate tytułem [B]dla psów pani Romy [/B]a nie[B] dla pani Romy[/B]...
Jest to bardzo ważne, bo Weronika wprawdzie o tym nie pisze, ale ktos bardzo Romie "życzliwy",zazdroszczący jej naszej pomocy,napuścił na Stowarzyszenie Nadzieja kontrolę z Urzędu Skarbowego...:angryy: Całe szczęście,że wszystkie faktury były uczciwie rozliczone i opisane zgodnie ze statutem. Kontrola przebiegła pomyslnie ,ale urzędnik zwrócił uwagę właśnie na to, co napisałam na początku...

A ta "życzliwa" osoba powinna się sama wziąść za jakąś uczciwą pracę a nie starać się dokuczyć parze staruszków, bo przecież to oni by ucierpieli, gdyby coś było nie tak...:angryy::angryy::angryy:
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Kochani Orzeszkowianie! Nie wiem jak to zrobiliScie,ale jestescie cudowni!:Rose::Rose::Rose:Pani Roma mowi dzis tylko o Was i o Waszej wizycie....Dziękuje za dary, za serce, za foty, rękawiczki, za wszystko...:mdleje::mdleje::mdleje:[/quote]
To cioteczki były u P. Romy i Frania?

Link to comment
Share on other sites

Ale szybko przekablowane:evil_lol:Tak,Żabek zwrócił sie do nas z prosba,czy pojedziemy z NIm ja i Szpilka na sesje fotograficzna psiaków,wiec czego nie,a bez darów nie wypada.Jak zwykle rozryczałam sie u p.Romy,słaba,mocno zgieta i speszona brakami uzębienia które skonsumował psiak/pokazywała który/Ona tak wdzieczna za cokolwiek/becia przekazała mięcho,które wiozła do Orzech./a P.Roma troszczy sie i modli jeszcze za innych.Sama ma spuchnieta prawa dłon,mowi,ze to moze byc od wezłów chłonnych,ale stara sie o tym nie myslec.Potwierdziła,ze P.Franio gotuje psom.Łapali biedni te psiaki do zdjec dosc sprawnie,a my na 3 aparaty staralismy sie uwiecznić te mocno ruchome:evil_lol:modele.Kazdy z nas dorzucił p.Romie cos od siebie.W ostatniej chwili dorzuciłam jeszcze termofor,który tez ja chyba ucieszył.Dudus rewelacyjny niezmiennie.A my odwiedzilismy Orzeszki,bo jak nie odwiedzic Neli,potem p.Rome i na koniec Orzeszki,bo jak nie pozegnac Neli?

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, ze to jeszcze aktualne :

Gdzie szukać pomocy?

"Magazyn Ekspresu Reporterów" - TVP 2
pokój reporterów: (0-22) 547-61-03 automatyczna sekretarka: (0-22) 507-02-10
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

"Zawsze po 21" - TVP 2
tel. do redakcji: (0-22) 547-80-02

"Interwencja" - Polsat
tel. do redakcji: (0-22) 870-70-78
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

"Stop! Reportaż" - TVP 2
tel.: (0-22) 507-02-10, czynny po programie, potem zgłasza się automatyczna sekretarka

"Telekurier" - TVP 3
tel.: (0-61) 850-64-44
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

"Uwaga!" - TVN
tel.: (0-22) 856-63-80, 81, (0-12) 652-84-81
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Ramka druga
Oglądalność programów interwencyjnych w listopadzie 2003 roku

Program Stacja Liczba widzów % widowni
"Magazyn Ekspresu Reporterów" TVP 2 3.056.632 8,31
"Interwencja" Polsat 1.826.577 4,96
"Sprawa dla reportera" TVP 1 2.024.371 5,5
"Stop! Reportaż" TVP 2 2.017.425 5,48
"Telekurier" TVP 3 1.323.261 3,6
"Uwaga!" TVN 2.009.153 5,46
"Super Wizjer TVN" TVN 2.056.124 5,59
"Zawsze po 21" TVP 1 2.139.432 5,81

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata'][LEFT]Kochani, każdy,kto ma ochotę wpłacić jakąś kwotę na rzecz psów pani Romy za pośrednictwem Stowarzyszenia Nadzieja - nr konta w pierwszym poście, serdecznie jest proszony, by opisywał wpłate tytułem [B]dla psów pani Romy [/B]a nie[B] dla pani Romy[/B]...

Jest to bardzo ważne, bo Weronika wprawdzie o tym nie pisze, ale ktos bardzo Romie "życzliwy",zazdroszczący jej naszej pomocy,napuścił na Stowarzyszenie Nadzieja kontrolę z Urzędu Skarbowego...:angryy: Całe szczęście,że wszystkie faktury były uczciwie rozliczone i opisane zgodnie ze statutem. Kontrola przebiegła pomyslnie ,ale urzędnik zwrócił uwagę właśnie na to, co napisałam na początku...[/LEFT]

[LEFT]A ta "życzliwa" osoba powinna się sama wziąść za jakąś uczciwą pracę a nie starać się dokuczyć parze staruszków, bo przecież to oni by ucierpieli, gdyby coś było nie tak...:angryy::angryy::angryy:[/LEFT]
[/quote]

[SIZE=3]Tak to już jest, że ludzie czyniący dobro tak jak Pani Roma[/SIZE]
[SIZE=3]napotykają na swej drodze tych, których jedynym życiowym celem jest sianie zła i zniszczenia. Na takich kontrastach opiera się ten świat i nic na to nie poradzimy. Możemy jedynie opowiedzieć się po stronie Pani Romy wspierając jej działania. A ta osoba to zwykły śmieć któremu czasu nie warto poświęcać.[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[quote name='weronika1']Przywieźli dzisiaj mięso. Narazie wszystko jest i do palenia i do jedzenia i karmienia. Jeszcze tylko zdrowie im potrzebne.[/quote]

Cieszę sie niezmiernie. Weroniko! W mojej małej mieścinie za 1zł dowożą posiłki pod wskazany adres. Może w Przemyślu też są takie firmy ?
Taniej to niz byś miała Ty codziennie wozić. A moze w pobliżu jakaś kobietka co gotuje dla siebie za niewielkie pieniążki by doniosła ?
Moja Mama tak robi i płaci tej Pani 200 zł m-cznie.
Puszki z zupkami będą koło środy, czwartku. Więc ten tydzień trzeba im coś kupić koniecznie :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Pani Roma chwilowo zaopatrzona..:lol: Zadbała o to i Weronika i Zaba, A Halcia ze Szpileczką tez z pustymi łapkami nie przyjechały:loveu: Roma szczęśliwa,opowiada i opowiada..Najbardziej mi się podoba jak mówi Pan Zaba, bo za nic nie potrafi dobrze zapamiętać jego imienia:evil_lol:

Panie Zabo - jeszcze raz piękne dzięki !!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Psy p.Romy dostaly wczoraj od nas ogromny wór z kocami, narzutami futrzanymi, ręcznikami , chodniczkami. Troche misek metalowych i plastikowych. Rano otrzymałam jeszcze suchą karmę i 2 skrzynki wędlin+mięsa z rzeszowskiego Lidla. Dorzuciłam parę zabawek dla psiaków.....A co !!! niech mają zajęcie :eviltong: i nie męczą p.Romy bo i tak sie kobicina ledwo rusza....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata'][LEFT]ktos bardzo Romie "życzliwy",zazdroszczący jej naszej pomocy,napuścił na Stowarzyszenie Nadzieja kontrolę z Urzędu Skarbowego...:angryy:
[/LEFT]
[/quote]

Może jak założymy wątek z pomocą dla "prawie technika weterynarii" to da sobie spokój... :plzdie:


[quote name='gagata']Roma szczęśliwa,opowiada i opowiada..Najbardziej mi się podoba jak mówi Pan Zaba, bo za nic nie potrafi dobrze zapamiętać jego imienia:evil_lol:

Panie Zabo - jeszcze raz piękne dzięki !!!:eviltong:[/quote]

Na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze, a ja ani jednego ani drugiego nie mam :p A Żaba to moje imię ;)
I jeszcze raz nie robię tego dla Was.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...