Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sterylkę da jeszcze radę?

U pani Romy i Frania znowu gorzej się dzieje...Coraz mniej maja siły, pani Roma w zasadzie już nie gotuje..Jest bardzo słaba i narzeka,że jej w środku,wewnatrz ciała zimno...:shake:..Weronika nie jest w stanie podrzucać im gotowanego tak często ,jakby chciała a oni potrzebowali...Nie wiem,jak im pomóc na odległość..:shake: Macie jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam im dzisiaj trochę przetworów. Na próbę zamówilam gotowe zupy w puszkach i ulubione sosy Romy w sloikach. Trochę konserw rybnych, dżemy, miodzik, masełko, ulubione śledziki, sery żółte i białe, makaronik,cukier i trochę herbaty.:eviltong:
Myślę, że na jakiś tydzień wystarczy.:loveu:
Martwię sie o węgiel. :shake: Od soboty wracają silne mrozy a jak Pani Roma ma tarczycę chorą to i cała przemiana materii jest zakłócona. nic dziwnego, że ciągle jej zimno i jest słaba :shake:

Link to comment
Share on other sites

P. Franiu dzisiaj wniebowzięty, tak szczęśliwego jeszcze go nie widziałam.

Tak jak myślałam , Żabek nic nie mówi tylko działa, pociął wszystkie klocki na krótkie. [SIZE=3]Dzięki Żabek. [/SIZE]
Siekiera, (która zostawiłeś ) jest u mnie w bagażniku, Duduś mi przyniósł , używając jej jako sprzętu lekkoatletycznego.

Link to comment
Share on other sites

Zabol znowu się przebrał za krasnoludka..Jesteś wielki:modla::modla::modla: Tam najbliżej jest szpital wojskowy ale jak znam życie to obiady nawet w abonamencie moga byc ciut przydrogie , no i nie wiadomo,czy pan Franio dałby radę nosić.Ale o tej opiekunce PCK warto by pomysleć...Zamiast sprzatania i takich róznych mogłaby właśnie tylko nosic im obiady i jakieś zakupy..Troche to odciążyłoby Weronikę..Ja tylko patrzę, czy i ona na nos nie padnie...

Link to comment
Share on other sites

Saphiro , u nas też te zupki są ,mogę kupić , Ty już naprawdę tyle zrobiłaś dla p. Romy i paczki i pieniądze....:lol:
Wiem ,że masz dobre serce, ale może zostaw to mnie. Poszukam kogoś kto by nosił obiady , są różne stołówki i naprawdę niedrogie jadło i dobre. :lol:
U mnie zawsze coś zostaje , najgorsze to latanie codziennie , bo brakuje czasu.
Jest taki bar w Urzędzie tam można wykupić abonament nie drogo, jest wszystko takie smaczne , tylko kogoś kto by nosił codziennie.

Wracając do Żaby, takiego młodzieńca to szukać ze świeczką. Jest uczynny a jaki sprytny, wszystko mu sie w rękach pali. Kiedyś żona będzie miała z Niego pociechę.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Chcę wysłać wam trochę pieniędzy na węgiel dla Pani Romy ale nie wiem jaki jest numer konta. Jeśli był podany a ja niedoczytałam :oops:to przepraszam, mam nadzieję że wybaczycie i jeszcze raz go podacie albo podpowiecie gdzie szukać. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jak widać żyję. O materiał do palenia jestem spokojny. Trochę tego drzewa jest. Na tonę węgla pieniądze są, w następnym tygodniu planuję kupić. Nie wiem czy dzwonek przy bramce się nie popsuł bo dzwoniłem, czekałem i nikt nie wyszedł a psiaki jak nigdy cicho, myślę że pewnie nikogo nie ma. No to otwieram sobie sam od środka i chodzę. Po 30 min. cięcia drzewa wyszedł zaspany Pan Franek.

Nie robię żadnych niespodzianek, a tym bardziej nic na pokaz. Nie dziękujcie mi bo to nie dla Was ;)
Robię to bo to mój obowiązek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunia40']Chcę wysłać wam trochę pieniędzy na węgiel dla Pani Romy ale nie wiem jaki jest numer konta. Jeśli był podany a ja niedoczytałam :oops:to przepraszam, mam nadzieję że wybaczycie i jeszcze raz go podacie albo podpowiecie gdzie szukać. Pozdrawiam.[/quote]
Buniu 1 Wszystko jest w pierwszym poście. Na węgiel nie możemy skladac na koncie stowarzyszenia więc wysylamy na konto Żaby. Jest tam podane maleńkim druczkiem.
A swoja dogą u nas Żaby pozamarzały a w Przemyslu skaczą :evil_lol: i jeszcze drzewo tną i robią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W dzwonku pewnie wyczerpały się już baterie....Były w nim od lata a teraz w dodatku mrożno....Jak się założy nowe (malutka w bramce i dwie albo cztery większe w domu,w odbiorniku), to bedzie dzwonił jak nowy... Da się cos zrobić z ciążą suńki,czy już nie bardzo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...