Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W sezonie zimowym to Arłamow tam gdzie była rezydencja p. Gierka lub obóz internowanych Wałęsy. Teraz te apartamenty są ogólnie dostępne.
Jest pieknie i spokojnie.:lol:
Latem Salina, piękny teren , dziki, dużo świerzego powietrza i lasy, oczywiście góry.:lol:
W Przemyslu też jest co zwiedzić i jest stok narciarski. :lol:

Tylko proszę nie jeździć tak jak ja, bo jeżdżę :eviltong:mniej wiecej tz. mniej na nartach a wiecej na zadku. :eviltong:Od piątku po nartach chodzę skosem i siadam na pół krzesła.:evil_lol:

Niestety w górach mam cisnienie, ale do Zakopanego jeżdżę w dni wolne.

Link to comment
Share on other sites

W Arłamowie są wypożyczalnie nart , w niedzielę trochę trudniej wypożyczyć, bo jest duzo ludzi.( sama pożyczam) Sa też instruktorzy nauki jazdy na nartach. Ale pośladków nie osłaniają :evil_lol: Mozna ewentualnie jako wyposażenie zabrać ,jaski osłonowe na zadek.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']W Arłamowie są wypożyczalnie nart , w niedzielę trochę trudniej wypożyczyć, bo jest duzo ludzi.( sama pożyczam) Sa też instruktorzy nauki jazdy na nartach. Ale pośladków nie osłaniają :evil_lol: Mozna ewentualnie jako wyposażenie zabrać ,jaski osłonowe na zadek.:evil_lol:[/quote]
Mniejsza o zadek i o narty. A ci instruktorzy jak się prezentują.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Mniejsza o zadek i o narty. A ci instruktorzy jak się prezentują.....:evil_lol:[/quote]

Saphira, no, no:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A jak ci instruktorzy?

Weroniko, bywasz, więc wiesz:roll: Ja pytam tylko dla dlatego, żeby z Przemysla kurort zrobić;)

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy w skarpetce jest 437zł... Prawie na pół tony, a to zejdzie szybko... Stow. nie kupi węgla wiec wiadomo gdzie środki na to wysyłać.


P.S. na urlop przez cały rok do Przemyśla można wpadać, zimą narty, latem dużo by pisać (główna atrakcja przez cały rok: schronisko w Orzechowcach).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Na dzień dzisiejszy w skarpetce jest 437zł... Prawie na pół tony, a to zejdzie szybko... Stow. nie kupi węgla wiec wiadomo gdzie środki na to wysyłać.


P.S. na urlop przez cały rok do Przemyśla można wpadać, zimą narty, latem dużo by pisać (główna atrakcja przez cały rok: schronisko w Orzechowcach).[/quote]

Zaba, uciołeś marzenia:evil_lol:

Ale własnie o taki wypoczynek mi chodziło. Potyram w Orzechowcach :)

Link to comment
Share on other sites

Noo ,to jeszcze jest piękny i ogromny ogród -arboteum z muzeum przyrody w Bolestraszycach nad Sanem - to na lato i wiosnę,gdy trenerzy narciarscy będą lizać rany po sezonie:evil_lol:,jest Krasiczyn dla wybrednych i całe Bieszczady dla mało leniwych:diabloti:. Jest co robić,gdy orzeszki dadzą chwilkę przerwy...

Weroniko, jak Ty to robisz,że u Ciebie doba ma 72 godziny !??!! Ja też tak chcę umieć!
Zabko, jak poczekasz do wtorku, to w skarpecie na węgiel przybędzie i może na tonę wystarczy;)

Link to comment
Share on other sites

Strasznie duzo tego wgla idzie u naszej Romy. Ona ma chyba cały system grzewczy do .....Pewnie całe cieplo do komina ucieka. Może przydałby się taki krystek na drewno do grzania ? Podobne to do kominka i masę ciepła wytwarza. Nie wiem tylko ile obecnie kosztuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Na dzień dzisiejszy w skarpetce jest 437zł... Prawie na pół tony, a to zejdzie szybko... Stow. nie kupi węgla wiec wiadomo gdzie środki na to wysyłać.


P.S. na urlop przez cały rok do Przemyśla można wpadać, zimą narty, latem dużo by pisać (główna atrakcja przez cały rok: schronisko w Orzechowcach).[/quote]
Masz rację Żabek, jeśli chodzi o schronisko to naprawdę piękna okolica a instruktor tez się znajdzie np. Żabek bardzo dobry instruktor schroniskowy.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Masz rację Żabek, jeśli chodzi o schronisko to naprawdę piękna okolica a instruktor tez się znajdzie np. Żabek bardzo dobry instruktor schroniskowy.:eviltong:[/quote]
Weroniko ! Ja czytam watek i wiem, że Żabek to taki bardzo wyeksploatowany jest :evil_lol: a poza tym to on w roczniku mojej córci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o Żabka to akuratnie z tym rocznikiem sie zgadzam, być moze ze to oznaka starości:eviltong:
Żabek ,choć młody to i tak ma poważne myslenie osoby dojrzłaj i bardzo rozsądnej. :lol:
[SIZE=3][COLOR=darkorange]Uwaga ![/COLOR][/SIZE] za przeproszeniem muszę złożyć wyjaśnienie dla wszystkich , którzy mają wątpliwości co do środków pieniężnych stowarzyszenia.
Z konta stowarzyszenia pieniądze są wydawane na rzecz zwierząt ( w schroniskach formalnych i nieformalnych oraz zwierząt wolnożyjących) [SIZE=3]Stowarzyszenie nie pomaga ludziom. [/SIZE]
Natomiast za własne( moje osobiste) pieniążki kupuję bardzo często ludziom i nikomu nic do tego. Proszę bardzo nie mylić pojęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']J
[SIZE=3][COLOR=darkorange]Uwaga ![/COLOR][/SIZE]
Z konta stowarzyszenia pieniądze są wydawane na rzecz zwierząt ( w schroniskach formalnych i nieformalnych oraz zwierząt wolnożyjących) [SIZE=3]Stowarzyszenie nie pomaga ludziom. [/SIZE]
Natomiast za własne( moje osobiste) pieniążki kupuję bardzo często ludziom i nikomu nic do tego. Proszę bardzo nie mylić pojęć.[/quote]A ja Cie,Weroniko, bardzo chętnie wspomogę w tych osobistych działaniach:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wystawiłam zlecenie przelewu - jutro pieniądze powinny być na koncie Żaby.

[quote name='weronika1']Nie ma sprawy , ale ja mogę za te Twoje, pójść do knajpy :eviltong:[/quote]
[quote name='Saphira']:knajpa::knajpa::knajpa: Ja też chcę :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
[quote name='gagata']:D:D:D Tylko koniecznie zabierz mnie ze sobą, albo chociaż Zabę w zastępstwie....[/quote]

No, jak się babki rozdokazywały, całe szczęście, że każda w innym mieście, bo balangom nie byłoby końca :evil_lol: A przed TZ-tami to się tajniaczą: tylko pieseczki i pieseczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...