Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem ale tylko na mament, niemam netu jeszcze do konca tygodnia:angryy:.
mysle ze 4 psiaki moglabym na raz miec, ale musialy by byc pomieszane, tzn. moze 2 suki i maximum 2 samce, pozatym w nich przynajmniej jeden pies mlody, taki do roku, zebym go szybko wyadoptowala. bo jednak 4 tymczasy i jeszcze wlasne to sporo.
bedziemy myslec w nastepnym tygodniu jak bede w koncu miala internet, bo teraz jestem tylko z doskoku u znajomej, a pojutrze jade do holandji do niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz dostawca nie dostarczył mięsa, kupiłam wczoraj 34 kg w jelicie karmy to jest prawie samo mieso. Myślę ,ze narazie wystarczy na jakiś czas. Jeden kg takiej karmy 2,40 zł . Jest ona dobra do kaszy


Żabek, pochwal sie skąd dorwałeś forse na ratę na prąd?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gagatko, rozejrzę się w Przemyślu i dam znać. Pewnie zrezygnujemy z tej dostawy ,bo te nieregularne przywózki , drożej kosztują i na dodatek nie powiesz psom ,że w tym tygodniu nie bedą jadły i muszą poczekać, aż przywiozą. Podzwonię po zakładach mięsnych, może maja coś nie drogiego.

Link to comment
Share on other sites

Zawiozłam dzisiaj tego szaleńca Osiołka do ściągnięcia szwów, łapaliśmy go przez godzinę, taki spryciarz, uciekł nam z klatki. W końcu na wysokości zadania stanął p. Franiu , złapał za grzbiet i już nie puścił, jechał ze mną trzymając go za grzbiet, bez klatki.

Link to comment
Share on other sites

To właśnie jest cały p. Franiu , niepokaźny, ale zawsze potrafi wyjść z opresji. Ciężko pracuje, pali codziennie w piecach , gotuje kaszę na kuchni kaflowej, nanosi się węgla , czasami nawet gotuje obiady, odgarnia snieg, właściwie to dzięki niemu jeszcze to wszystko jako tako funkcjonuje.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']to właśnie jest cały p. Franiu , niepokaźny, ale zawsze potrafi wyjść z opresji. Ciężko pracuje, pali codziennie w piecach , gotuje kaszę na kuchni kaflowej, nanosi się węgla , czasami nawet gotuje obiady, odgarnia snieg, właściwie to dzięki niemu jeszcze to wszystko jako tako funkcjonuje.:lol:[/quote]
złoty człowiek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...