Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O mięsko jutro z samego rana zadzwonię , by się przypomnieć:mad:
Kaca nie mam z kim leczyć, bo znów obdarzyli mnie wnuczką na tymczas i bidula bardziej się bała tego strzelania niż wszystkie moje psy....Chyba dzis sobie w końcu poświętuję...:multi:

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o strzelanie to mój Finuś jeszcze dzisiaj jest przestraszony. Mnie strzelają prosto na balkon, jestem w samym centrum. Cały czas musiałam go trzymać na ręku w łazience , bo mało mu serce nie wyskoczyło ze strachu.
Znowu ,po nowym roku, trafi ,sporo przestraszonych psiaków do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam , awaryjune zakupy, trochę kości kulinarnych , 6 dwukilogramowych puszek mięsnych , dużą pakę suchej kiarmy, narazie wystarczy do kaszy.Dzisiaj w hurtowni pustki , dopiero jutro będzie dostawa.Nie brałam dużo, bo w sklepie drożej. :lol:

Pani Roma coraz słabsza.Mówi ,że po lekach. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja cały czas myślę jak tu do Reksia dostarczyć inne psiaki :shake:
Jechałam ostatnio w tamte strony i wydałam na paliwo około 600 zl.
Jakby policzyc koszty i się złożyć to mozna reksiowi podrzucić parę psiaków jakimś busikiem. Tylko, ze musiałaby być większa ilość ? Ile Reksiu może przyjąć psich piekności jednorazowo?

Link to comment
Share on other sites

sorki za offa ale tu tyle osób mozę ktos nam moglby pomóc

szukamy transportu kasy na ten transport każda złotówka na wage złota ......błagamy o pomoc

psiak ma dom w wałbrzychu transport z konina potrzebny .....

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/hesia-ma-szanse-na-dom-pilnie-potrzebny-transport-kasa-konin-walbrzych-125614-new/]HESIA ma szansę na dom-pilnie potrzebny transport i KASA--- KONIN- WAŁBRZYCH ! - Strona 25 - Dogomania Forum[/url]




błagamy o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy jakie możliwości ma Reksio..
Ale juz wiemy ,na co nas stać:eviltong: Możemy trochę wytransportować.
Wiemy dobrze ,że to nie puszka z sardynkami, ale można sobie głośno pomarzyć:eviltong: Głośne myślenie daje efekty.:lol:

Elmirko, oczywiście ,że stowarzyszenie nie pogardzi 1 % ,:lol: jest na co wydawać i schron w Orzechowcach i u p. Romy gromadka.Na ulicach wałęsające się koty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Zobaczymy jakie możliwości ma Reksio..
Ale juz wiemy ,na co nas stać:eviltong: Możemy trochę wytransportować.
Wiemy dobrze ,że to nie puszka z sardynkami, ale można sobie głośno pomarzyć:eviltong: Głośne myślenie daje efekty.:lol:

Elmirko, oczywiście ,że stowarzyszenie nie pogardzi 1 % ,:lol: jest na co wydawać i schron w Orzechowcach i u p. Romy gromadka.Na ulicach wałęsające się koty.[/quote]

No to juz wiem, że dla Was pójdzie darozwizna. Chociaż to, bo z premii świątecznej wyszły nici. A miałam nadzieję Pani Romie pieniążki posłać.

Link to comment
Share on other sites

Okey ! A ja wróciłam z Osięcin. Przewoziłam sunie z Dt do Torunia. Jej miejsce od rana zajął psiak zagłodzony jak Promyczek z obitą polamaną łapą. jego właściciel pobił go i wlókł na sznurku za komarkiem. Tragedia :-(
Wziął ode mnie kiełbachę z ręki .

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w Przemyslu schwytano włuczącego się podhalana, narazie trafił do weta, później pójdzie na tymczas. Bardzo sympatyczna Pani , kochajaca zwierzęta zajęła się nim .:lol:
Między czasie bedzie ogłoszenie w prasie , bo być może zgubił się w czasie sztrzelaniny, albo porzucony.

Saphiro, jesteś wspaniała, tacy jak Ty trzymają mnie przy życiu. Tylu mamy wspaniałych, wrażliwych na krzywdę i cierpienie zwierząt. Kiedy mam doła to zaraz myslę o tych co bezinteresownie pomagają zwierzętom.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki z tym transportem do Reksia to się tak nie spieszcie....Reksio ma chyba tylko dwa miejsca na tymczasy - to raz, a dwa- przy transporcie większej ilości zwierzoli (chyba powyżej 4) potrzebny przy załadunku i wyładunku wet....tak jak przy transporcie trzody...
No, ale wszystko można zorganizować,jak się uprzemy to i Bieszczady przerzucimy bliżej granicy, a co!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...