Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jakiś ANIOŁ a raczej ANIELICA zgłosiła nas do konkursu KRAKVET i właśnie otrzymałam meila ... słuchajcie wiecie że jesteśmy na 2 miejscu z szansą na pierwsze??? WAZNE głosować można jedynie do 31-12-2008 roku więc spróbujmy :smile:



Błagam o głosy słuchajcie :smile: wiem, że sucha karma się kończy więc jak najbardziej skoro już ktoś nas zgłosił kontynuujmy to :smile:

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9075"][COLOR=#000000]Forum o psach i kotach[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed]Cytuję :[/COLOR]
Na stronie sklepu weterynaryjnego Krak-Vet w każdym miesiącu odbywa się
konkurs, w którym jedna ze zgłoszonych placówek pomocy zwierząt wygrywa
środki pieniężne i karmę dla swoich zwierzaków. W zeszłym miesiącu było
to ok. 2500zł, więc jest to kwota niebagatelna. W tym miesiącu (grudniu)
*zgłosiliśmy schronisko w Orzechowcach* i mamy nadzieję, że uda nam się
wspólnie pomóc mu w wygranej, wiemy bowiem, że bardzo potrzebuje ono
pomocy. *Aktualnie mamy 255 głosów*. Wydaje się, że jest to dużo, ale
wciąż inne, bogatsze, ośrodki mają ich więcej. Robimy co tylko możemy,
wszystkich znajomych i rodzinę prosimy o głosy, jednak wydaje się, że
*sami możemy nie dać rady, dlatego też prosimy Was o pomoc*. Jako
wolontariusze schroniska wydajecie się nam być odpowiednimi osobami,
które bez wątpienia taki głos powinny oddać, a mamy nadzieję, że
powiadomicie również swoich znajomych. Może można by też umieścić na
stronie internetowej informację dla odwiedzających, aby oni również
głosowali na schronisko. Na pewno wiele osób chciałoby pomóc, a nie ma
odpowiednich warunków, a głos można oddać za darmo i może to bardzo
pomóc.Dlatego bardzo bardzo prosimy o pomoc, przecież nie
chodzi o nas tylko o zwierzaki!
Głosować można do 31 grudnia tutaj:
[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9075."]Forum o psach i kotach[/URL] Aby zagłosować trzeba
się zarejestrować, ale wydaje mi się, że to akurat nie jest problem.

*Bardzo liczymy na pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']

Strasznie nie lubię tam chodzić, nie że mi się nie chce, ale ogarnia taka beznadziejna bezradność (przynajmniej mnie).
Pisarz ze mnie żaden, więc i treść kiepska. Ale napisać musiałem.

Ten opis to tak zamiast życzeń, bo za przeproszeniem do dupy z takimi świętami.[/QUOTE]

Zaba, to nie sztuka chodzic jak sie lubi :evil_lol:
Caly dowcip w tym, ze pomagacie mimo ze nie lubicie tam chodzic.

Bylam w kontakcie z pania Roma rok temu, kiedy jeszcze nie miala zadnej (w kazdym razie duzo mniejsza ) pomocy i widze co sie teraz tam dzieje, nawet jesli nic nie pisze (nie mam co) to czytam watek.

Codziennie dokonujecie cudu, pomogliscie pani Romie i jej psom nieprawdopodobnie, gdyby nie Wasza pomoc to pani Roma i jej psy nadal by "wegetowali", w tej chwili pani Roma czuje ze zyje, nawet jesli to nie jest takie zycie jakie ktokolwiek z nas by dzis wybral.....

Czapki z glow dla Was wszystkich, ktorzy - mimo ze nie lubicie - chodzicie tam.

Tak jak napisalam - nie sztuka "pomagac" jak to sie lubi....

Link to comment
Share on other sites

Pani Romeczko - zdrowia!!!! oddaję swoje wszystkie otrzymane życzenia o zdrowiu i szczęściu dla Pani za serce, starania za bycie dobrym człowiekiem ZAWSZE!

Weroniko proszę ukochaj Panią Romę i jej męża - niech będą nadal tak samo dzielni i zawsze dla zwierząt i swoich przyjaciół ...

Zielony, jest nas dwoje z "klimatem" świątecznym ale wiesz co ... to się zmieni, dobrych ludzi dobre rzeczy spotykają więc Ciebie szczęście nie ominie. Jestem spokojna.

Dziękuję za każdy głos w Krakvecie - wiem, że czasem ankieta nie włazi więc tym bardziej wielkie DZIĘKI za to, że walczycie z tym tak dzielnie aby oddać głos.

Link to comment
Share on other sites

Żabek a co to tak źle z Tobą , nie zjadaj potrzebnych rzeczy , ja Ci podrzucę coś do jedzenia.:eviltong:

Wracając do p. Romy , ktoś zgłosił się aby adoptować Kruszynkę , Pani Roma bardzo się ucieszyła , dzisiaj miał przyjść i nie przyszedł. :lol: Może przyjdzie jutro.

Żabek nie poddawaj się , przed nami jeszcze bojowe zadanie , musimy odpchlić i odrobaczyć całe towarzystwo.
[SIZE=3]Zapomniałam o najważniejszym , nie mogę dobrać słów ........za dobre serce, za łzy radosci Pani Romy, za ofiarność i miłość do ludzi i zwierząt[/SIZE]
[SIZE=3]DZIĘKUJĘ BRUTUSOWI[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kochani, życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, przede wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia, wielu radosnych dni, spełnienia choć niektórych marzeń, powodzenia w zamierzeniach i mnóstwa miłości wszelakiej :loveu: Niech nam się podopieczni zdrowo rozwijają, a Kryzys niech pójdzie śladem Ramzesa i odejdzie od naszych portfeli :eviltong:

Szampańskiej zabawy :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...