Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

[quote name='gagata']:tree1::x-mas:Kochani,ponieważ nie wiem, kiedy znowu dorwę się do tego sprzętu, juz dzis pragne Wam wszystkim (czytającym też:lol:) złożyć serdeczne życzenia świateczne, noworoczne i takie różne tam....Niech nam wszystkim spełni się jedno marzenie - żeby w Polsce wszystkie schrony zostały wyłącznie hotelikami dla zwierząt, by nie było juz ani jednego bezdomnego czy skrzywdzonego futrzaka:lol::tree1::x-mas::x-mas::x-mas:[/quote]
[SIZE=3]To cudowne życzenie oby sie spełniło:calus:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Weronika,Żabku,ja jestem ciężka do kartek,znaczków ,poczty....złóżcie ode mnie życzenia P.Romie i usciskajcie serdecznie.Nawet jak to będzie juz po świętach,niech wie,ze ja o Niej też myślałam.Wam Wszystkim na wątku też życzę Wspaniałych Swiąt i szczęsliwego Nowego Roku,a psiakom oczywiście wspaniałych domków i zawsze pełnej michy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim pomagającym zwierzętom i ludziom Tym,którzy bardziej finansowo,dobrą radą i troską i Tym którzy swoją osobą,swoimi rękami służą...Niech to dobro wróci do Was w nadchodzącym roku :x-mas::tree1::x-mas:

Link to comment
Share on other sites

Jesteście cudowne dziewczyny , bedę jeszcze jutro u Pani Romy i złożę od Was życzenia. dziękuję.
Dzisiaj przyszła paczka z Elbląga , dla Pana Frania , dziekuję.

Byłam z Pania Romą u endokrynologa , zlecił dodatkowe badania na hormony tarczycy , wynik za dwa tygodnie, leki na tarczyce są zapisane i wybrane, dodatkowo jeszcze lekarz pierwszego kontaktu zalecił nowe leki doraźnie na kołatanie serca. Pani Roma coraz to słabsza, dzisiaj z trudem dotarliśmy do przychodni.
[SIZE=3]Życzymy jej wszyscy dużo zdrowia.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Staropolskim obyczajem
kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje
Nowy rok zaś cyfrę zmienia
Wszyscy wszystkim ślą zyczenia
Przy tej pięknej sposobności
I my życzymy Wam radości
Aby wszystkim się darzyło
Z roku na rok lepiej było
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Byłem dzisiaj oddać naprawiony telewizor, zaniosłem go do samego pokoju w którym jeszcze nie byłem. Powitał mnie Duduś swoim odstraszającym "dzień dobry", ale jak poznał to jak nigdy pchał się do głaskania. O reszcie gromadki w pokoju nie wspomnę... A warunki w tym pokoju to gorzej niż ich brak.

Pani Roma znalazła w gazecie ogłoszenie że ktoś pod Przemyślem ma do oddania wersalkę i jakieś łóżko. Sprytnie sobie to sama załatwiła i wszystko czeka przykryte pod domem. Jacyś sąsiedzi mieli jej to wnieść wczoraj ale ich nie było, nie wiem czego ale wiedziałem że ich nie będzie. Powiedziałem żeby zadzwoniła jak nie przyjdą. Jakby nie była taka uparta to już miała by to w domu... Nie zadzwoniła bo: "nie chciała mnie męczyć". A Pan Franio dzisiaj ze łzami w oczach prosi mnie żebym coś z tym zrobił bo to niszczeje w taka pogodę, a on nic nie może... No i zrozum tu kobiety... Ale jutro też jest dzień i nic straconego.

Strasznie nie lubię tam chodzić, nie że mi się nie chce, ale ogarnia taka beznadziejna bezradność (przynajmniej mnie).
Pisarz ze mnie żaden, więc i treść kiepska. Ale napisać musiałem.

Ten opis to tak zamiast życzeń, bo za przeproszeniem do dupy z takimi świętami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Tak wg mnie najbardziej potrzebne:
1. Zdrowie dla obojga.
2. Ludzkie warunki w domu.
3. Domy dla ich psiaków.

A tak szczegółowo to jest pozbierane przez Gagacie w pierwszym poście.[/quote]

OK, sorry, pierwszej strony nieprzeczytalam.
A wiec niestety punktu pierwszego zmieniac niemoge, choc bardzo bym chciala.
Co do drugiego to zaraz wysle pw.
Co do trzeciego, to jak jakis transport na wiosne lub wczesniej wykombinujecie, to wezme pare do siebie na DT.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Tak wg mnie najbardziej potrzebne:
1. Zdrowie dla obojga.
2. Ludzkie warunki w domu.
3. Domy dla ich psiaków.

A tak szczegółowo to jest pozbierane przez Gagacie w pierwszym poście.[/quote]

A ja bym dała ZDROWIE:
dla każdej kochanej osoby od Pani Romy, I dla samej Pani.
Kochani jesteście...Z Chaplinem chorowitkiem życzymy Wam:

Wesołych i spokojnych Świąt

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wnieśliśmy łóżka, dwie większe leżanki i jedną rozkładaną wersalkę, wszystko w dobrym stanie. Ale trzeba będzie zakończyć znoszenie łóżek itp. bo jak się okazało w jednym pokoju kilka poskładanych już było.
Pomagał mi facet który sam by wniósł to wszystko i chyba nic go nie rusza z rzeczy fizycznych, ale dzisiaj po chwili przebywania w domu u P. R&F delikatnie ścięło go to co poczuł... Teraz wyobraźcie sobie, co tam musi wisieć w powietrzu, że facetowi zdrowej postury mina zrzedła od zaraz? Jest teraz zima, a co się tam dzieje w lato na upalne i duszne dni? Dla mnie to nic takiego, zaprawiony w takich bojach już jestem.
Na koniec powiem Wam że się zakochałem. Wybranka nazywa się Nora. Pospolity mix onka, nie młoda już panienka. Ma własny pokój, jest odizolowana od innych bo się wzajemnie nie tolerują. Dotykając jej sierści czuć ogromną potrzebę kąpieli. Wygląda na taką która lubi się popieścić, ale niestety tak się nie dzieje...

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Zapraszam wszystkich na ekskluzywny świąteczny bazarek
z którego cały dochód przeznaczamy na psiaki z Orzechowców....
:tree1::tree1::tree1:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ekskluzywny-swiateczny-bazarek-na-psiaki-z-orzechowcow-127729/index2.html[/url]



[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nikt tak Ciebie Żabko nie zrozumie jak ja , bo kto nie był wewnątrz to sobie nawet nie wyobraża jak ci ludzie świętują. Pani Roma przyrzekła mi że na wiosnę odda dużą gromadkę i to by było najlepsze wyjście z sytuacji a potem można zrobić remont , zedrzeć ściany i wszysto zdezyfekować , bo ten smród jest nie do zniesienia.Ja nie jestem jakaś damulka ale wchopdząc duszę się , nie ma czym oddychać , jeden wielki fetor. Oni juz nie maja sił i sa przez to nieporadni , chciałam posprzątać ale p. Roma się krępuje i na siłę nic nie zrobi.
Jak dobrze pamietam to norka nie była szczepiona, nie wiem dlaczego.
Zapomniałam powiedzieć ,że te maluchy niestety nie wytrzymały , wyglądały na wcześniaki , bardzo maleńkie.

Link to comment
Share on other sites

Ten fetor zabija Panią Romę. Ona sobie z tego sprawy nie zdaje, ale fetor to nic innego jak trujące, szkodliwe dla zdrowia substancje. Co do tych maleństw to może urodziły sie z wada genetyczną. U mnie przyszły kiedyś na świat kocięta, które były dziwnie maleńkie. żyly dwa dni i nie przyrastały. Wyglądały na niedorozwiniete.
Fajnie, że Reksio deklaruje dalszą pomoc :lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czasami myslę o oknach , dobrze ,że nie są takie szczelne bo trochę wywiewa. Przy takiej ilości psów w domu, porządku nie utrzyma nawet gdyby zdrowy był i cały dzień sprzatał. Pan Franiu ,też już nie ma sił ,a przy tym chory ,sam ledwie chodzi. Dzięki waszej pomocy starałam się aby mieli święta i na stole troche produktów . Niestety sił i zdrowa w prezencie nie ofiaruję.
Reksiu , to wspaniale, że oferujesz swoja pomoc, każda sztuka ,dla tak schorowanych ludzi ,to duza pomoc. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...