Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

Mam wspaniałą wiadomość od Wiedzmy , ona poprostu wyczarowała makaron dla psów p. Romy ,już zbliża się do Przemysla. :lol:
[SIZE=5]Dzięki [/SIZE]
Mam informację,że skończyła się kasza , jutro ruszam na zakupy.
Mięso dotarło w sobotę.
Jest jeszcze kilka psiaków do szczepienia , gdzieś się przy szczepieniu ogólnym zawieruszyły.Nie wiem jak to zrobić , bo brakuje czasu ale bedę musiała jakoś dowieźć do lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Margo05'] Może założymy dogowy Związek Kynoligiczny :eviltong::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Też mi coś :eviltong: W lubelskim juz mamy hodofle pies skrzyżowany z...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pamietacie-slodkie-cukierki-taka-slodka-jest-wlasnie-toffi-ktora-czeka-na-dom-119475/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

sapfirhappy i briardy mniejsze ekstra.


idę ci ja sobie do jednej wetki psiowariatki (juz nie żyje) na pierwsza wizyte, ona patrzy na poppy i mówi - oo, wyżeł mazowiecki! ja w smiech, a ona: a co mi sie pani smieje, ja tu już rózne rzeczy widziałam, był owczarek wietnamski, jammnik karpacki.. i zaczęła wymieniać rózne takie FCI :p.
to ja teraz mam teriera śląskiego, a jak jestem w snobistycznym nastroju, to [I]silesian terrier :eviltong:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Cóś mi sie kićka ta strona, nie wiem dlaczego?

Relacje dzisiejszego dnia:
- Kasza kupiona i dostarczona na miejsce 100 kg
- Osiłek poszedł do kastracji , jutro odbiór
- p. Romie zwiększyła sie rodzina , jedna sunia urodziła dzisiaj 4 maluchy, dwa padły zaraz a dwa żyje (strasznie malenkie takie miniaturki) Prawdopodobnie jest to sprawka Osiołka.

Link to comment
Share on other sites

Coś na moje oko wyglada , że trzy sunie nie były szczepione. Nie wiem czy jeszcze coś pod poduszka nie ma.
Z ta sterylko jest tak, że p. roma nie pamięta dokładnie które sa sterylizowane , dokumenty sa albo u Weta albo zgubione. Wcale się nie dziwię , bo przy takiej gromadzie trudno wszystko pamiętać.
Saphirko , nie wiesz jak p. Franiu sie cieszył gdy przywiozłam taką duża gałązkę świąteczną, szybko złapał i mówi "o teraz to już moga byc święta".:lol:
Dzisiaj dostałam kartki z życzeniami świątecznymi do przeczytania , było ich sporo. Najprzyjemniejsze jest to ,że sprawia im to tyle radości, że piszą ludzie nie tylko z Polski ale niemal z całego świata.
[SIZE=3]Z polecenia p. Romy i p. Franciszka składam wszystkim serdeczne podziękowanie za piękne karteczki z życzeniami. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Teraz to juz pociąg pojechał. Podobno jest tylko 2 nie sterylizowane , to są młode 8 miesieczne.

Osiołek dzisiaj już wykastrowany , wrócił do domu, on jest sprawcą tych przypadków. To szalony chłopak z jednym jąderkiem, trochę niedorozwinięty ale wiedział na co ma.:evil_lol: Zmajstrował dzieciaki. :evil_lol:
Dzisiaj tak szalał,że trudno go było dowieźć do domu. zapakowałam go w pudełko to mi dziurę wygryzł nim dojechałam na miejsce, skakał po całym samochodzie, język na bok i szaleństwa.:lol: Jakoś mnie nie pogryzł, bo
p. Roma się skarżyła,że nawet ją gryzie.
Widocznie się na mnie wyznał.:lol: Pewnie sobie pomyslał, nie bedę z nią zaczynał, pozbawiła mnie jądra, jeszcze uszu sie czepi.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Takie właśnie mi opowiada smutki, Miśka...:diabloti: Teraz wygnałam ją z psami,hihi

A tak na serio.Porozmawiałam sobie troszkę z Romą, musiałam wysłuchać opisów wszystkich zdjęć i karteczek a także ksiązęczki (Ewo:loveu:). Roma bardzo dziękowała za mió (Wiedżmo, to od Ciebie,prawda?) Poopowiadała mi o szczeniaczkach - mają dopiero dwa dni , są malusięńkie,wręcz mikroskopijne..Roma mówiła,mże nigdy tak malutkich nie widziała...Obaj chłopcy...Musimy sie jakos postarać, bo to kolejne pokolenie Romodogów..Dobrze,że Osiołek stracił już swoje atrybuty,ale te dwa maluchy za chwilę też będą duże...tak jak Osiołek i ich mama,które przecież nie mają jeszcze roku...
Poza tym święta idą, myślę,że Roma głównie dzięki Wam i zapobiegliwości Weroniki bedzie miała wszystko, co niezbędne jej pieski również..
Pewnie zdołam pojawić sie tutaj dopiero p[odczas nastepnego psiego wietrzenia...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Gagatko , ustal psie wietrzenie co godzinę. :eviltong:

U mnie podobna sytuacja , dobrze,że w telewizji pokazują jakis sport, to mam okazję coś napisać. Niestety jest jeden komp a chetnych wielu. Święta już blisko, uszka zrobione. Ciasto w piekarniku , resztę w poniedziałek. We wtorek mamy wizyte z p. Roma u endokrynologa, bedzie musiał ustalić konkretne leczenie tarczycy.

Link to comment
Share on other sites

:tree1::x-mas:Kochani,ponieważ nie wiem, kiedy znowu dorwę się do tego sprzętu, juz dzis pragne Wam wszystkim (czytającym też:lol:) złożyć serdeczne życzenia świateczne, noworoczne i takie różne tam....Niech nam wszystkim spełni się jedno marzenie - żeby w Polsce wszystkie schrony zostały wyłącznie hotelikami dla zwierząt, by nie było juz ani jednego bezdomnego czy skrzywdzonego futrzaka:lol::tree1::x-mas::x-mas::x-mas:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...