Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Misiu a Ty co znowu wymysliłaś, czekam na niespodziankę. :lol:

Pani Romie całkowicie wysiadł telewizor i tak się zastanawiam , czytam tutaj życie podkarpackie i w ogłoszeniach są różne ale najgorsze to że się wogóle nie znam, czy to bedzie dobry. Nawet nie drogie 200 zł , 250 najdroższy ( oczywiscie używany) To jest jedyne okno na świat dla p. Romy i jeszcze swięta zachodzą. Co myslicie o tym ?

[COLOR=red]Dotarły życzenia od ani z Krakowa , w imieniu p. Romy serdecznie dziękuję.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']SDB tarczyca wiąże się ze zmianą procesu przemiany materii. Lekarz nie moze przewidzieć jak organizm zareaguje na wprowadzony lek. W przypadku Pani Romy musieliby leczyć tarczycę i serce, a potem myśleć o operacji i to najpierw zastawki w sercu. A Ona ma juz swoje lata i to wszystko trochę późno :shake:[/quote]

[quote name='Margo05']I ta narkoza to największy kłopot :roll: Zbyt długo to było odkładane, a teraz czasu już nie cofniemy :shake:[/quote]

rozumiem już. niestety kłaniaja się zaniedbania. tak sobie mysle, ze jak się jest młodszym, to sie o pewnych rzeczach nie mysli, albo macha ręką, a potem juz za późno..:shake:. musze sie nad sobą zastanowić w tym kontekście...:oops:.
ale chociaz to dobre, że p. roma czuje sie lepiej, no i faktycznie to były tez jakby wakacje dla niej, może nawet bez jakby...

Link to comment
Share on other sites

Mam telewizor na zbyciu - mniej więcej 15-letni 20-calowy kolorowy Phillips, tylko chyba nie mam pilota do niego, ale to już pryszcz. Problemy są dwa:
1. trzeba go naprawić - nie próbowałam, nie wiem, czy się da i ile by to kosztowało
2. jak go dowieźć z Lublina
Jeżeli będą jakiekolwiek szanse na to drugie, to sprawdzę, czy się da naprawić. Rozejrzyjcie się, może ktoś przez Lublin jedzie na święta do Przemyśla.
200 zł na stary telewizor to szkoda, bo za tę cenę można czasem w promocji kupić nowy na gwarancji, tyle że 14-calowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Zagłosowałam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

[quote name='Miśka84']Zagłosowałam na Fredka :p[/quote]

Dziękuję pięknie :loveu: Proście innych, niech Fredzio wygra :loveu:


Żabul, ja Cię kocham normalnie :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...