Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aniu, nie poczuł się czasem urażona, że ja tak z tym Urzędem wyskakuję :loveu: Uważam tylko, że skoro rzeczony urząd tak ładnie chwali się w mediach, że pomaga Pani Romie i Panu Franiowi, to niech faktycznie coś zrobi, a nie rzuci kłody, których nikt nie chce.

Swoją drogą potwierdza się stara prawda, że urząd to człowiekowi kłody pod nogi rzuca i nic więcej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pani Roma jest już w domu , leki wykupione . Nawet czuje się dobrze, może lepiej niz ja.Ja wyjątkowo dzisiaj nie w formie ale jak spadnie temperatura to wróce do normy.
Pani Roma ma ustawione leczenie i zapis w karcie: operacja niemożliwa ze względu na chorobę tarczycy.
[SIZE=3]Życzymy jej dużo zdrowia a Panu Franiowi też zdrowia i sił do ciężkiej pracy.[/SIZE]
Saphirko , przyszły dzisiaj zdjęcia i kalendarz, dobrze się złożyła, zaraz poogladałyśmy z p. Roma w szpitalu, ale sie cieszyła i nie wierzyła ,że Fredzio jest synkiem Musi. Martwiła się jak to podziękować , powiedziałam,że podziękuję .

Link to comment
Share on other sites

Weroniko ! Wczoraj wysłałam drugą koperte na Twój adres. Pewnie dojdzie dopiero w następnym tygodniu. Wysłałam troszkę ozdób światecznych, serwetek i maleńki obrusik. :lol: Niech się też Pani Roma z Panem Franiem z tych Świąt cieszą. :lol: Pewnie przyda się trochę gałązek świerkowych do wazonu bo choinkę to psiaki zjedzą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Weroniko ! Wczoraj wysłałam drugą koperte na Twój adres. Pewnie dojdzie dopiero w następnym tygodniu. Wysłałam troszkę ozdób światecznych, serwetek i maleńki obrusik. :lol: Niech się też Pani Roma z Panem Franiem z tych Świąt cieszą. :lol: Pewnie przyda się trochę gałązek świerkowych do wazonu bo choinkę to psiaki zjedzą :lol:[/quote]
Dzięki Saphiro , gałązek nie wysyłaj:eviltong:

Nie martw się kupię gałązki i coś na święta, wędlinę robimy sami tak ,że nie ma zmartwienia podzielę się , uszka też zrobię dla siebie i p. Romy i inne smakołyki, niech czują święta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...