Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zamówiłam u Pani Kasi w Szopku 4 worki suchej karmy dla Pana Frania. Tak na w razie czego jakby nie mógł ugotować. Dokładnie 55 kg. Myślę, że będzie w przyszłym tygodniu. Chyba nic wiecej nie dam rady zrobić. Niestety znowu wszystko spadnie na Weronikę. :shake:
Tak myślę, że mięso nie dotarło w poniedziałek bo większość firm zrobiła wolne za sobotę 1 - go listopada. Może transport dotrze w ten poniedziałek ?

Link to comment
Share on other sites

Saphirko , dzięki . Nie przesadzaj z tą moją pomocą oni sami sobie świetnie radzą. Dokupiłam takie tanie kości , dzisiaj p. Daniel zawiózł kilka kg bloku i nie jest źle. Pan Franiu gotuje kaszę i chajcuje pod kuchnia aż dym leci. Dzięki dogomaniakom , którzy kupili węgiel w domu jest cieplutko.
Wczoraj przywieźli drzewo z urzędu ale takie straszne kloce , nie wiem kto to porąbie , potrzebny jest tarzan.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']A co tam :oops:.......................

KOCHAM PANIĄ ROMĘ :p
ZŁOTY CZŁOWIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



i w rozmowie nieśmiało zapytała, że może jak będę chciała pieska to on Niej, a ja że tylko od Pani, ale narazie nie mam zezwolenia(:mad:)[/quote]

Miśka ! Ona po to zadzwoniła żeby Ci tego psiaka w podzięce za wszystko darować! Ona chce im wszystkim dobre domki znaleźć !

Link to comment
Share on other sites

Myślę Gagato, że to będzie z jakiejś świeżej wycinki przy drodze. Gdzie by to przechowywali ? Ja tak kupuję do kominka to wiem jakie są kłopoty żeby dostać cokolwiek. O suchym to mowy nie ma. Trzeba samemu robić zapas na dwa lata żeby wyschło. Ale bez piły spalinowej pocięcie tego jest niemożliwe. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']To są takie niektóre kloce o przekroju 1,50 i 2 metry. Kolosy jednym słowem.[/quote]

Przyznam sie weroniu, że aż takich to my nie braliśmy. Musisz namierzyć pilarza , który by to pociął. Mój mąż potrafi.....może go przysłać na fuchę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Saphirko, pakuj TŻ i niech już jedzie :evil_lol:

A swoją drogą wo e tej gminie pogięci są. Może zwrócić się do nich z tym zapytaniem, o którym mówi Weronika? Albo pogadać z p.Norbertem z Nowin, aby pokazał, jak miasto ofiarnie pomaga kobiecie - kłodami o średnicy 1,5 m i więcej :roll: Bez specjalistów tego się nie pociacha. Żabul choć by bardzo chciał to nie da rady :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Przyznam sie weroniu, że aż takich to my nie braliśmy. Musisz namierzyć pilarza , który by to pociął. Mój mąż potrafi.....może go przysłać na fuchę:evil_lol:[/quote]
Kochana, proszę posłać męża chciażby w paczce kurierskiej, tylko dziurkę zrobic w pudełku.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...