Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

Super wiadomości, paczki wysłane:multi::multi:
Jesli chodzi o kontakt z Panią Romą to my z Żabą nie mamy problemu zaraz właśnie jadę do Pani Romy i powiem jej że idzie paczka z lekami , gdyby miała problemy to jej pomogę wyjaśnić.


[COLOR=red][FONT='Times New Roman']Majawrc odezwij się!!!!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='żaba88']Artykuł mający na celu, chyba uciszenie ludzi: [URL]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080624/AKTUALNOSCI/312826436[/URL][/quote]
Jest to jakiś krok w przód ale moją wiarę umacniają rzeczy namacalne (a nie obietnice), czyli sceptycyzm podobny Twojemu, Żabo.;)

Link to comment
Share on other sites

Są i dobre wiadomości. Wczoraj do Romy trafiła lodówka i zamrażarka!!!:lol:Pomogli ludzie z Przemyśla - naprawdę. Dziś instalowanie. Ale przy okazji wypłynąl inny problem. Roma ma nieporegulowane rachunki za prąd i grozi jej odcięcie tego medium. (Już wcześniej pisaliśmy,że na życie zostaje im 100 zł). Niby nie jest tego bardzo dużo ale dla nich to suma niewyobrażalna, bo prawie 300 zł.Bez prądu ta lodówka, lampa, czajnik itd. będą tylko ładnie wyglądały:shake::shake::shake:Teoretycznie pomaga się tylko psom, ale jak nie wspomoże się ich opiekunów to i psy szlag trafi.[B]Kochani, jeśli możecie, wspomóżcie ich choć drobnymi kwotami, choć po 3 zł na konto Zaby [/B]
On to pięknie zapłaci i zamieści w razie potrzeby foto lub skan na wątku. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Są i dobre wiadomości. Wczoraj do Romy trafiła lodówka i zamrażarka!!!:lol:Pomogli ludzie z Przemyśla - naprawdę. Dziś instalowanie. Ale przy okazji wypłynąl inny problem. Roma ma nieporegulowane rachunki za prąd i grozi jej odcięcie tego medium. (Już wcześniej pisaliśmy,że na życie zostaje im 100 zł). Niby nie jest tego bardzo dużo ale dla nich to suma niewyobrażalna, bo prawie 300 zł.Bez prądu ta lodówka, lampa, czajnik itd. będą tylko ładnie wyglądały:shake::shake::shake:Teoretycznie pomaga się tylko psom, ale jak nie wspomoże się ich opiekunów to i psy szlag trafi.[B]Kochani, jeśli możecie, wspomóżcie ich choć drobnymi kwotami, choć po 3 zł na konto Zaby [/B]
On to pięknie zapłaci i zamieści w razie potrzeby foto lub skan na wątku. Co Wy na to?[/quote]


To trzeba szybko zbierać pieniążki. Jak im prąd odłączą to już będzie totalna porażka :-(

Basiu, nr konta zaraz Ci wyślę.

Link to comment
Share on other sites

Nie przepraszajcie,że tylko tyle,każdy da ile może a jak nie da, to chociaż wątek podrzuci. A dla Romy każda złotówka to tyle, co nowe życie:lol: W końcu zasłużyła sobie tyloma latami, które poświęciła dla psów. I to naprawdę poświęciła, łącznie ze zdrowiem, domem,przyjaciółmi. No,ze wszystkim. Niech chociaż starość ma fajniejszą.;)

Link to comment
Share on other sites

popytacie pani romy czy dostala paczke za pare dni ode mnie? jesli nie to bedzie awizo, zeby odebrac w pukncie in post. ja juz mam z bazarku 17zl ;) (gagata hi), a moze bedzie wiecej o 40zl tfu tfu. jak wszystko sprzedam to ok stowki bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']
A z obfoconych psiakow to na razie tylko Sonii szukacie domku?[/quote]

Na razie tylko Sonia dała się ładnie obfocić i to na neutralnym terenie...

[quote name='majqa']Mnie się nazwa paczki podoba.;) Oj, Żabo, Żabo...[/quote]

Coś niepoprawnie napisałem? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...