Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Saphira']To super. Musimy jak najszybciej zebrać środki na budy dla romodogów bo inaczej nie da się odciążyć Pani Romy a Ona nie daje sobie rady. Psy koniecznie trzeba przenieść do "orzeszków" a tam brakuje i bud i boksów.[/quote]

Dam namiary innym osobom, ktore pytaja sie na kogo przekazac 1% podatku

Link to comment
Share on other sites

Gagatko ! Czy potrzebne są dwa oddzielne wątki? Osobny dla Pani Romy i osobny dla romodogów? Myślę, że aktualnie wszystkie problemy zmieścimy na jednym wątku. Takie skakanie jest męczące a w zasadzie nasza pomoc skupia się obecnie na adopcji psów i zbiórce funduszy na budy i boksy w "orzeszkach". Przemyślcie to.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę,że Saphira ma rację.....Musimy skupić sie na adopcjach Romowych piesków,bo inaczej nigdy nie wyjdziemy z dołka...
Proponuję wszystkie następne środki od darczyńców przekierowywać do Stowarzyszenia Nadzieja z adnotacja dla psow pani Romy...A Stowarzyszenie już pomyśli,jak zabezpieczyć romodogi w orzeszkach np.dzierzawa boksow i bud..

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dodzwonilam sie wreszcie do pani Romy. Mocno naciska panie z Towarzystwa,by stawialy te boksy w Orzeszkach. Powiedziala,że jest szczęsliwa,iz tyle piesow jej ostatnio ubyło, bo odczuwa wyrażna ulgę.O panu Franiu nie mówie nawet. Dostali ostatnio 40 kg suchej karmy od przemyskiego TOZ i tak powinno być stale. Mogę się tylko cieszyc,że sprawa pani Romy i jej 50 psow sprzed roku doczeka sie wreszcie szczęśliwego zakończenia.
Oni naprawde zasłużyli na odpoczynek a ich psy na prawdziwe domy.
Brutusie, Tobie należą sie szczególne ukłony...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Dodzwonilam sie wreszcie do pani Romy. Mocno naciska panie z Towarzystwa,by stawialy te boksy w Orzeszkach. Powiedziala,że jest szczęsliwa,iz tyle piesow jej ostatnio ubyło, bo odczuwa wyrażna ulgę.O panu Franiu nie mówie nawet. Dostali ostatnio 40 kg suchej karmy od przemyskiego TOZ i tak powinno być stale. Mogę się tylko cieszyc,że sprawa pani Romy i jej 50 psow sprzed roku doczeka sie wreszcie szczęśliwego zakończenia.
Oni naprawde zasłużyli na odpoczynek a ich psy na prawdziwe domy.
Brutusie, Tobie należą sie szczególne ukłony...[/QUOTE]

To Wam należą się szczególne ukłony. To co ja robię, zrobić jest najłatwiej ale na tyle trudu i pracy ile Wy wkładacie nie każdego byłoby stać..
Niech śmierć mojego Brutusa nie pójdzie na marne. Niech tam zza tęczowego mostu czuwa na Panią Romą, Panem Franciszkiem i ich pieskami.
Przekażcie, proszę moje najgorętsze pozdrowienia Pani Romie i Panu Franciszkowie. Potarmoście ode mnie ich wszystkie piecholki.

Link to comment
Share on other sites

Widze,ze smierc ukochanego psa,wiele osób zmotywowała do działalnosci na rzecz innych psich biedaków.Ja tez prawie 10 lat temu postanowiłam,ze taka działalnosć to jakby pomnik dla mojego niezyjacego Dafiego.Ode mnie tez usciskajcie P.Rome i P.Frania.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Nie wszyscy odwiedzają nowy wątek więc przenoszę informację tutaj :
[B]Pani ROMA nie żyje[/B]. Zmarła wczoraj tzn 13 lipca o godzinie 22:30. Pogrzeb odbędzie się w piątek 16 lipca o godzinie 12:00 na Cmentarzu Głównym w Przemyślu:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Saphira']Ten wątek powinien zostać zachowany dla pamięci Pani Romy, Pana Frania i ich ogromnego poświęcenia.[/QUOTE]

Witam, baaardzo długo nie witałam na dogo....dostałam dzisiaj maila z tą wiadomością...nie bardzo mogę się doczytać bo odsyłacze nie działają! co się wydarzyło?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Wiem, że to stary wątek, ale niestety nowy nie chce mi się otworzyć :/ Ponawiam pytanie, czy wszystkim pieskom od Pani Romy i Pana Frania udało się znaleźć dom? Czy zostały jeszcze jakieś w schronisku? 

 

A tutaj wklejam zdjęcia Sonii z tego roku, mam nadzieję, że ją jeszcze pamiętacie ;) Dziewczyna ma już swoje lata, ale czuje się bardzo dobrze, cały czas uśmiechnięta, pewna siebie i zadowolona. Od dwóch lat ma nową koleżankę - Migę, dzięki, której poczuła się jeszcze młodziej, cały czas stara się dotrzymać jej tępa. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...