Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

Ludzie !!! Może się nie znam, może mam 16 lat, ale czy na tym forum nie powinno się rozmawiać o cocker spanielach? To nie miejsce do rozstrzygania prywatnych konfliktów !!! Chciałbym dołączyć do klubu cockeromaniaków. Kto tu rządzi? Pozdrawiam.

Dawniej Tańczący z psami, teraz Saint

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm Klubu już nie ma a przynajmniej tak mi mówiły Mango Arwen i Ewelina(nie martw sie one nie przychodzą na forum i się nie będą kłócić) więc go nie ma i nikt nim nie rządzi a tak wogóle to miło ze się do nas dołączyłeś! Masz Cockera jakiej maści ?rodowodowy? jak się wabi?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chcecie wiedziec czemu? Bo wszyscy mieli go w dupie! Tak, wlasnie tak! Na spotkania raptem przychodzily 3 osoby, gora 5, a z tego co pamietam zapisywalo sie ponad 10. Nie mowilabym tak, gdyby to raz na ile kogos nie bylo, ale jak nikt nie przychoidzil, tylko te kilka osob, zadnych zmian, to wybacz... Pozniej jeszcze doszly prywatne sprawy mniedzy mna a Mango, sabriel i Arwen. I tak klub przestal istniec. Moze Wy, mlode pokolenie dogomaniakow, odnowicie ten klub i to, co chcielismy uzyskac nim. Teraz mam gdzies Was niby-zapal do tego klubu, bo kazdy, kto chcial pozniej mial klub gleboko w czterech literach. Jelsi znajde w Was prawdziwy zapal, a nie slomiany, odnowie klub. Odnowie spotkania, odnowie Nasz chat. Teraz sie pytam Was, kto tak naprawde chce byc w klubie, bo mu zalezy? A kto tylko po to, zeby byc? Mielismy zrobic testowe pytania kiedys, dla nowych czlonkow, ale jakos nie wypalilo i kazdy kto chcial, byl w nim. Jesli chcecie, ja sie postaram o to, by nie pierwszy lepszy obywatel byl w klubie tylko ktos, komu naprawde zalezy. Teraz wam powiem, gdyby mi nie zalezalo, to bym nie odkopywala tego i rzucila w kat. Wiec teraz sie pytam, czy chcecie? Jesli znajde CONAJMNIEJ 5 osob, ktore naprawde chca w nim byc, odnowie wszystko. Ale chce widziec prawdziwy zapal, a nie od tak. Jesli ktos jest zainteresowany piszcie [email protected] odpisze napewno. Jesli znajde 5 osob, spoko, postawie klub na nowo.

3majcie sie

Link to comment
Share on other sites

mam na imie kasia i bardzo chcialabym nalezec do waszego klubu jewsli oczywiscie moge :oops: chcialabym kupic sobie wlasnie takiego psa

powiedzcie mi czy sie zgadzacie na to zebym byla w tym wlasnie waszym klubie moge :oops:

p.s.piszcie to na kasik_w13wp.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Tralalalalala i wasz zapal prysl

Po Twoich ostatnich postach to trudno się dziwić......może sama jesteś sobie winna - z takim nastawieniem do innych... :-?

Co i tak nie zmienia faktu,że możemy tutaj pisać o naszych cockerkach i nie potrzebujemy na to zgody Eweliny 8) dogomania jest ogólnodostępnym forum....

Pozdrawiam wszystkich spanielomaniaków :D

Link to comment
Share on other sites

NO, ale ba! Jak to jest temat klubu, to sa inne tematy do pisania o swoich psach, nie? Jak mi tutaj jakies *placze* wysylacie, to sie nie dziwcie, ze mi nerwy puszczaja. Jak ci sie cos nie podoba, to twoj problem. Poprostu ja juz znam nastawienie 'cockermaniakow' i mnie nie zdziwilo to, ze jednek doszliscie do wniosku, ze po co klub? :wink: Ja propobuje nie odswiezac juz tego tematu, bo to nie ma sensu. Jak na razie zaden z moderatorow nie pokusil sie o zamkniecie go 8)

Link to comment
Share on other sites

Ewelina, zastanow sie troche kolezanko. Jaki klub? Jakie zebrania? Czy Ty nie podchodzisz do tego wszystkiego zbyt powaznie? Zarejestrowalas ten klub? Jest legalny? Otrzymalas statut ? Nie? O czym zatem rozmawiamy?

"Temat glowny klubu cockermaniakow" - cockermaniak to kto? Wielbiciel, tudziez milosnik cocker'ow, czy tak ? Nie rozumiem, wiec dlaczego tak usilnie starasz sie polozyc kres wszelkim rozmowom na temat psow tej rasy.

BTW, ciekawa jestem czy juz pokrylas swoja nierasowa suczke. Tym rowniez nie zyskasz sobie zadnej sympatii ze strony milosnikow.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, wiec dlaczego tak usilnie starasz sie polozyc kres wszelkim rozmowom na temat psow tej rasy.

LOL BUAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAH *peka ze smiechu*

Kto zabrania wam o cockerach rozmawiac? buahahhahhahahahaa

Ja mowie o tym temacie łosie! Buahahhahahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...