Jump to content
Dogomania

TEMAT GLOWNY KLUBU COCKERMANIAKOW


Recommended Posts

tak wiec zalozylam ten temat, powinnismy pomyslec o naszym znaku... niedlugo dokoncze moj i wytawie na forum podzielicie sie swoimi opiniami jak nie bedzie sie podobal zaprojektujemy inny, powinnismy rowniez napisac regulamin obowiazujacy wszystkich klubowiczow, wszystkiego nie bede robic sama takze wiec czekam na wasze posty :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chcialam dodac jeszcze ze jakis czas temu zalozylam chat o rasie cocker spaniel to moze byc chat naszego klubu w razie czego podaje adreshttp://www.polchat.pl/chat/?_room=COCKER%26nbsp%3bSPANIELE

mozemy na nim organizowac jakies zbiorki naprzeklad umawiamy sie na dzien i godz, chce dodac jeszcze ze to jest moj chat i ja mam opa takze jak ktos niemily przyjdzie moge sie go pozbyc :wink: czekam na wasze opinie

Link to comment
Share on other sites

No prosze to sie porobilo, tylu cocermaniakow i to w dodatku w jednym miejscu. Ja mysle,ze regulamin jest zbedny,zreszta zupelnie nie wiem co mialo by sie tam znalezc.Dla mnie najwazniejsze jest abysmy lepiej sie poznali,wymienili sie swoimi doswadczeniami.Jestem bardzo ciekawa jak wygladaja wasze spaniele.Na co dzien raczej ich nie spotykam mimo, ze kilka mieszka w okolicy.Przewaznie sa to starsze psy.Najstarszy ma 16,i calkiem niezle sie jeszcze trzyma, inny ma 8 lat, niedaleko mnie jest tez hodowla sobolowych spanieli.

Pozdrawiam :P

Link to comment
Share on other sites

Myśle, że powin-niśmy/-nyśmy ustalić pore spotkań i tam podyskutować np. na czacie Eweliny, bo tutaj dłużej czeka się na odpowiedź :). Moim zdaniem takie spotkania mogłyby sie odbywać np. 3-4 razy w tygodniu o godzini załóżmy 18, czy 17 :). Wtetdy już zazwyczaj jestesmy w domu, bo wrócilismy już z pracy/szkoły. Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem po 18 bo nie mam stalego :( i moge na internet wchodzic dopiero po 18, ale w weekend jest inaczej :D caly czas jest tanio i moge wlazic kiedy chce :D proponuje zeby dzis spotkac sie przypuscmy o 18 jesli kazdemu odpowiada, ja na tym chacie mam nick cockerek_spanielek :D to jest chat wylacznie o cocker spanielach jak niektorzy juz wiedza :D

w kazdym badz razie ja tylko jak jestem na necie to bede na chcacie siedziec wiec zapraszam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...