Jump to content
Dogomania

Prześliczne szczeniaczki - Białystok


mmu

Recommended Posts

Guest monia3a

Super :multi: :multi: :multi:
Klepacze to dość blisko mnie :multi:
coś ostatnio często biorą pieski od nas właśnie
z Klepacz ;)
Podeślij mi proszę na PW nazwę ulicy gdzie będzie mieszkał
mam cichą nadzieję, że nie jest na zamianę za Frytkę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Mam nadzieję, że z kotem jest wszystko OK
i ostatni piesio pojedzie do swego domku.
Gosiu mam nadzieję, że umowy spisałaś z wszystkimi ??
Mam też ogromną prośbę, jeśli maluch pojedzie
jednak do Wawy a jak jeszcze by ktoś dzwonił
do Ciebie w sprawie szczeniąt to kieruj ich
wszystkich do emdziolek 694-945-818
ona ma szczeniaki do oddania.
Z góry dziękuję :roll:

Link to comment
Share on other sites

sprawa wygląda tak: kot został pogryziony przez jakieś zwierzę, nie wiadomo jakie, ma teraz 2-tyg kwarantannę, więc pani nie może wziąć pieska. Jest nim co prawda zainteresowana nadal, ale jeżeli znajdziemy mu wcześniej dom, to mamy oddać (wiecie, ciężko z transportem, poza tym sąsiedzi chcieliby jak najszybciej wydać szczeniaki a poza tym, szczeniak od jutra będzie u mnie, więc będzie wesoło: labrador, niezadowolona mopsica i wszędobylski szczeniak. I do tego 4-latka, która chce koniecznie ponosić szczeniaka. resztę pozostawiam Waszej wyobraźni:evil_lol:)

tak więc jasny szczeniaczek, piesek, szuka domku!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

A więc tak:
zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia
i to najlepiej jakieś takie marketingowe ;)
jasny szczeniak jak dla mnie był najłdniejszy
więc podejrzewam, że długo u Ciebie nie posiedzi :p
Mogę zaoferować mu DT ale najwcześniej od
jutra popołudniu :) a jeszcze lepiej od soboty rano :)

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chodzi o zdjęcia, to nie wiem, czy dziś się uda, bo teraz pana nie ma a ja wieczorem idę na angielski, ale jutro rano będzie już u mnie

[B]Monika[/B], jeżeli dla Ciebie nie byłoby kłopotem wzięcie szczeniaka na tymczas nawet w sobotę rano, to myślę że to byłoby lepsze rozwiąznie, niż u mnie, bo u mnie jest naprawdę niebezpiecznie :oops: ten szczeniaczek jest maleńki, moja córka za nim goni, albo idzie i patrzy w drugą stronę, a on podchodzi jej pod nogi, muszę mieć po prostu oczy naokoło głowy :evil_lol:
dziś jeszcze nikt nie zadzwonił w sprawie psiaka :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Jeśli jutro skończę wcześniej to postaram się zabrać go jutro :)
Jeśli nie to w sobotę, jak już będziesz go miała
u siebie to bardzo proszę o nowe fotki
dam mu płatne ogłoszonko ze zdjęciem :)

Link to comment
Share on other sites

[B]monia3a[/B] dzięki, rano dzwoniła pani, która znalazła ogłoszenie na Portalu B-stok, mam nadzieję, że coś się ruszy, fajnie byłoby znaleźć jak najszybciej domek, w końcu to już ostatni piesek do oddania

Link to comment
Share on other sites

to co mam w domu, to istna masakra, szczeniaczek pcha się na kanapę :crazyeye:, chyba wie, co dobre
zrobiłam parę zdjęć, ale strasznie trudno go złapać w kadr :evil_lol:

[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/86e16b2631f1c99178e1122faa234525,12,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/49aad2f2848766b17c07cacd47c2e227,12,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/892c6fe3cef193ae31fdd57cec43e8d6,12,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b8e9bb385a267c5944a01ac3e96b80f2,12,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/3f0a914c3d998176fb27571abc06aabc,12,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4e463eb44d66662a445f7c1eabb0e30f,12,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ano słodziak :lol:
rano były dwa telefony, ale po wspomnieniu, że jest umowa adopcyjna było "to ja się jeszcze zastanowię" i cisza :shake:

a myślałam, że do wieczora go wydam, normalnie męczące są takie szczeniaczki :evil_lol: całe szczęście, że mieszkam w domku, bo on sika chyba co godzinę. Ale świetny jest, żywy, radosny, właśnie bawi się najbardziej koszmarną maskotką, jaką moja córa dostała (przynajmniej przydaje się do celów wychowawczych, lekcja dzielenia się z potrzebującymi ;))

[B]Monia[/B], to nie chcesz dziś pieska? jest śliczny :loveu: mogę dowieść wszędzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Przepraszam ale jeszcze jestem w pracy :shake:
dziś napewno nie da rady
ale jutro jak tylko skończę ( [SIZE=1]max 2 godzinki w pracy[/SIZE] )to dam Ci znać
jutro też będziesz miała możliwość przywiezienia mi go ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Przepraszam ale jeszcze jestem w pracy :shake:
dziś napewno nie da rady
ale jutro jak tylko skończę ( [SIZE=1]max 2 godzinki w pracy[/SIZE] )to dam Ci znać
jutro też będziesz miała możliwość przywiezienia mi go ??[/quote]
jestem gotowa w każdej chwili :evil_lol: daj tylko znać, kiedy i gdzie a się niezwłocznie stawiam
na razie moje psy mają po dziurki w nosie szczeniaka a szczeniak ma po dziurki mojego dziecka, więc równowaga w przyrodzie zachowana ;)

Link to comment
Share on other sites

dziś o 14 zawożę Kropka na Zielone Wzgórza, mam nadzieję, że tam już zostanie :lol:
[B]Monika[/B] chyba te szczeniak nie jest Ci pisany, ale nie martw się, przynajmniej się wyśpisz, ja jestem na nogach od 5.30 a w nocy towarzyszył mi co kilkanaście minut cudowny skowyt, piszczenie i różne inne odgłosy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='mmu']dziś o 14 zawożę Kropka na Zielone Wzgórza, mam nadzieję, że tam już zostanie :lol:
[B]Monika[/B] chyba te szczeniak nie jest Ci pisany, ale nie martw się, przynajmniej się wyśpisz, ja jestem na nogach od 5.30 a w nocy towarzyszył mi co kilkanaście minut cudowny skowyt, piszczenie i różne inne odgłosy :evil_lol:[/quote]

Cieszę się że maluch ma dom :multi:
A co do wyspania to chyba nie jest
mi to w najbliższym czasie pisane :shake:
Jutro jeśli nie znajdzie domu przyjedzie do mnie
mały czarny szczeniaczek.
Cała 4 została znaleziona w worku w lesie :angryy:
Dwa mają domki a z dwoma jutro Pani jedzie
po znajomych i może ktoś się skusi
jeśli tylko jeden znajdzie dom to pozostały
wraca do mnie, trzymajcie kciuki
niech i im się uda.
Dziś o 17:30 do 18:00 będę w siedzibie TOZ
jeśli masz ochotę i czas to zapraszam z umowami
jeśli Ci nie pasuje to będę we wtorek między 17 a 19.
Adres: Świętojańska 24 lok. 7

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Z tego co zrozumiałam to szczeniaczki na któe wystawiałąm aukcję mają domy. Ale pojawił się nowy z "innej porcji" tak?

Jeżeli tak to niech może aukcja sobie powisi jeszcze.[/QUOTE]

może zaczekajmy aż Gosia napisze czy piesek znalazł domek(znaczy czy ludzie się zdecydowali:razz:)
Isadora7 dzięki bardzo za zrobienie allegro:modla: , ale czy mogłabyś zmienić nr telefonu, bo o szczeniaczkach o których napisała Monia to ja nie mam pojęcia -co, jak i gdzie- a ja bardzo nie lubie być niekomptentna i tak głupio jak ktoś zadzwoni a ja nie wiem co powiedzieć:shake:

Link to comment
Share on other sites

wszystkie szczeniaczki wydane!

niniejszym bardzo dziękuję wszystkim Wam, które zaangażowały się w tę akcję! dzięki Waszej pomocy udało się zmienić zycie 4 biednych, skazanych na śmierć szczeniaczków! dziękuję za Wasze zangażowanie, zamieszczanie ogłoszeń, Ani - za zajęcie się Ruby!
jesteście Kochane i macie wielkie serce dla zwierząt!!!

[B]Monika[/B] ludzie są po prostu potworami, mam nadzieję, że szczeniaczki szybko znajdą domki!
a dziś chyba nie dam rady wpaść, kiedy będziesz znowu?
a ta Świętojańska to gdzie? pewnie jakaś znana ulica, ale ja mieszkam w B-stoku co prawda jakieś 6 lat, ale ulic ni w ząb nie rozpoznaję :evil_lol: tylko punkty orientacyjne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...