Jump to content
Dogomania

Szkolenie - koniec maja - Podstawy układania wyżłów do pracy Field Trialu


sylrwia

Recommended Posts

[B][SIZE=4]Podstawy układania wyżłów do pracy Field Trialu

[/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]Klub Wyżła Związku Kynologicznego w Polsce organizuje praktyzno-teoretyczny kurs układania wyżłów do pracy, kurs prowadzić będzie Giuseppe Mollinari.

[/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2][I]Warunkiem niezbędnym do odbycia sie kursu jest zgłoszenie minimum 6 osób z wyżłami. Maksymalnie uczestniczyć może 12 osób - decyduje kolejność zgłoszeń.
[/I]

Termin: 30 maja - 01 czerwca 2008
Miejsce: Stacja Badawcza Polskiego Związku Łowieckiego w Czempiniu, ul. Sokolnicza (wielkopolska, trasa Poznań -Wrocław)
Koszt orientacyjny:
Zakwaterowanie dla członków PZŁ 1 doba- 5zł, następne 30, dla niezrzeszonych w PZŁ ok 10 zł więcej (pokoje 1,2,3 osobowe z łazienkami)
Opłata za szkolenie - 900 zł - rozłożone na wszystkich uczestników
Opłata za "pomoce naukowe" (bażanty, kuropatwy)- 500 zł [/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2]- rozłożone na wszystkich uczestników
Opłata za wydzierżawienie tereny - 100 zł [/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2]- rozłożone na wszystkich uczestników.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje - Andrzej Brabletz tel. 0618184417


Inf z Psów Myśliwskich
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Theogonia']czy zastanawiał sie ktoś nad tym kursem? wybiera sie ktoś?[/QUOTE]

moje zastanawianie sie ostudzily trochę koszty :roll:..licząc przy min. ilosci osób za 3 dni to troszkę sporo jak dla nas (w pełni sezonu wystawowego :p)

Link to comment
Share on other sites

Należy wziąć poprawkę na czas imprezy, zaczyna się w piątek więc podejrzewam, że oprócz przyjazdu i jakiegoś "wykładu" nic więcej nie da się zrobić, sobota pewnie praca, w niedziele może do południa praca a potem już wyjazd.
Ale nie wiem na 100% bo nie dzwoniłam i nie pytałam, a i nie wiadomo czy są wolne miejsca. Na tygodniowe szkolenie sierpniowe w tamtym roku bardzo szybko uzbierał się komplet i wiele osób odeszło z niczym.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kaladan']Szkolenia coraz popularniejsze, a FT coraz mniej. I gdzie tu logika?[/quote]

[B]Swięte słowa...
Czemu tak mało regionalnych FT w tym roku??? Mam jechac z psem nie do końca przygotowanym (moim zdaniem) na Międzynarodowe, albo hmm... włoskie???? [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety smutna rzeczywistość...ale fakt faktem, że regionalnym się nie opłaca....bo użytków a raczej dobrze przygotowanych psów startujących jest tyle co kot napłakał...a nawet jak jest ich dużo to jest to strata czasu dla sędziów i widzów bo wiele startujących traktuje to w sposób taki" a nóż się uda" i jadą na FT jak na piknik lub próby polowe, których nawiasem mówiąc nie zaliczyli albo z wielkim trudem i liczą ze jak się uda to będzie się czym pochwalić....eh....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...