Jump to content
Dogomania

Cygan nigdy jej nie odzyska. Dobermanka Aza i szczeniaczki w maju trafiły do DS.


wihu

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Transport wciąz poszukiwany i w zawieszeniu, no i "potajemny". Szczegóły ustalamy na pw.
Ale kilka dobrych wieści, przed chwilką dzwoniłam do hoteliku.
Obecna opiekunka piesków jest zauroczona.
Szeniaczki rosną jak na drożdżach, sa przesłodkie i kochane.
Dziś zostaną odrobaczone, bo tak trzeba zrobić! Opiekunka jest weterynarzem - miłośnikiem zwierząt, osobiście zdaję sie na jej zdanie.
Aza ponownie ma pokarm i to nie prawda, że szczeniaczki są gotowe do odstawienia. Mają dopiero 4 tygodnie. Nie jadły mleczka, bo nie było :(
Suczka była źle odżywiana, co nie jest jednoznaczne z "głodzona".
[B]Teraz suczka i szczeniaczki muszą! przebywać razem[/B], do około 12 tygodnia życia.
Aza jest dobrym, nie agresywnym psem!
Pozwala zabierać jedzenie, dotykać dzieci i siebie.
[B]Szukamy transportu calej gromadki.[/B]
Transport "po znajomości" przez miłosnika psa kosztować będzie do 200pln, jesli takowy uda się zalatwić. Inny, firmą transportową o wiele więcej :(
Jeszcze pare dni, czekam na odpowiedzi różnych transportowców. Powinno sie udać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']w sumie te 200 złotych to koszt pobytu 4 dni, chyba warto, mając na szali ich bezpieczeństwo...[/quote]

Dea, oczywiście że warto, tylko ten transport "weekendowy" już odpadł.

Czekam na odp. Asi, dokąd konkretnie może dowieźć gromadkę i wtedy będę szukać odbioru z trojmiasta.
[B]Trójmiasto, Olsztyn...bądźcie w pogotowiu, blagam!!![/B]
Czas leci, a kolejne transporty odpadaja.
Minusem są duże koszty, plusem natomiast dobra opieka nad mamusią i maluszkami. Szczeniaczki moga dochodzic wreszcie do siebie. A ponoć Aza teraz własnie zabrała się za socjalizację swojej gromadki. Wczoraj, gdy się podgryzały, rozstawiła maluchy po kątach, i natychmaist rozwiązala spór.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']a ja już jestem po zeznaniach na policji i po konsultacji z 3 prawnikami:) prawnie jest wszystko ok;p[/quote]

UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agata, nawet nie wiesz, kamień spadł mi z serca. Głaz jakiś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...