Jump to content
Dogomania

Za Stary Za Brzydki Za Pospolity :( Bąbel


Hund

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bąbelek do niedawna nie miaŁ nawet nadziei na to że ktoś na niego popatrzy :( siedziaŁ skulony w budzie i poddawaŁ się melancholji. Jedzenie , picie , 3 minuty wyjścia z bosku, jedzenie , picie ,3 minuty wyjscia z bosku. Przerwami w codzienności byŁo przybycie nowego lokatora i odejście wspÓŁtowarzysza do nowego domu. Bąbelek zawsze zostawaŁ :( PrzywykŁ do tego że nie ma swojego imienia a pracownicy woają na niego BaryŁa , Grubas, Kundel. Nie pamiętaŁ nawet jak kiedys ktoś woŁaŁ na niego kiedy byŁ malutki. MiaŁ przecież wyrosnąć na jamnika...ale coś poszŁo nie tak :(

Link to comment
Share on other sites

Wieczorami przed zaśnięciem wyobrażam sobie że Bąbel siedzi mi na kolanach i patrzy z zaciekawieniem w okno wspierając się na Łapach. Jedziemy autobusem na spotkanie z ludźmi którzy pragną zamieszkać z nim i dać mu dom.....Cieszymy się oboje :) i w napięciu czekamy na koniec podróży...

Wizualizacja dziaŁa ! Wiem to na pewno !! Bąbelku może już niedŁugo się uda....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']Ola a jaki jest numer tego autobusu widzisz?
dowiemy się gdzie on jeździ i oplakatujemy tam całą okolicę Bąbelkowymi ogłoszeniami :evil_lol:[/QUOTE]
To PKS jedziemy do Krakowa ;)

Wiesz z Kają i Fioną też tak miaŁam , wyobrażaŁam sobie wyobrażaŁam i udaŁo się ;) KRAKÓW nas wezwaŁ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...