Jump to content
Dogomania

Karma RED MILLS


makary

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dowiedziałam się o niej z "Przyjaciela Psa" ;) Moją uwagę zwróciło: "...Jej karmy wyprodukowane są według takich standardów higieny i jakości jak żywność dla ludzi. Karmy Rad Mills nie zawierają substancji mogących wywoływać alergie, są wytwarzane bez sztucznych konserwantów, barwników i aromatów".

Dla mnie to bardzo ważne. Nie chcę, żeby mój pies jadł karmę, której gównymi składnikami są niepotrzebne resztki z ubojowni!
Zajrzałam na stronę, jest ciekawa. Rzeczywiście nie ma podziału na wielkości psa ("Winner" - jest dla małych i większych). Brakuje mi na stronce składu. Chodzi mi o zawartość procentową mięsa, zbóż, itd. Poza tym karma ogólnie podoba mi się. :)
Chciałabym zacząć karmić psa tą karmą. Jednak musiałabym kupić 4 kg w jakimś sklepie internetowym, bo w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie można dostać tej karmy. Cenowo też nie jest najgorsza ;) Wychodzi ok. 10zł/1kg.
Samturia - ile karmy? Za ile? ;) Po paczuszkę będę dzownić, przyda się do schroniska, lub dla jakiegoś kundelka...

Pozdrawiam, Agata.

Link to comment
Share on other sites

Moje whippety zareagowały na karme Red mills rewelacyjnie. Żadnych sensacji nie było, z wielkim apetytem wszystko zjadły do ostatniej granulki.
Ja w sprawie dowozu karmy kontaktuje sie bezposrednio z przedstawicielem na Polskę 0 22 868 60 04
pozdrawiam
Justyna i whippety "Tylko Ty"
[URL="http://www.tylkoty.cruxnet.pl"]www.tylkoty.cruxnet.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

MI wczoraj przysłali próbki karmy. w sumie 1 kg:) Powiem Wam ,że nawet fajnie wyglada i pachnie. Chociaz martwi mnie troche ta kukurydza na pierwszym miejscu. Poza tym ulotka informacyjna jest dziwna- jakby ja dziecko pisało, pełno w niej nic nie znaczacych stwierdzen typu" zawiera mnóstwo składników wysokiej jakości, które zapewnia twojemu psóu zywotnośc i zdrowie" Pytanie - JAKIE TO SKŁADNIKI?
Oferte dla hodowców mają mysle korzystną za 135 zl 15kg dowolnej karmy + 3 kg gratis

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a do mnie dzis nawet dzwonili żeby sie osobiscie zapytac czy karma smakowała moim psom. Przedstawicielka firmy mowila,ze red mills sie teraz bedzie preznie rozwijal w Pl. powstanie klub hodowców itp...
No ale ta kukurydza.. I te dziwne nic nie znaczace hasła na ulotce... Zostaje przy Belcando.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

zamówiłam 15 kg puppy, po tym jak próbki moje psy wciąłły bez wąchania :lol:
przyszło wczoraj, a jakie bylo moje zdziwienie :crazyeye:

paczka zawierała półkilogramowe woreczki :evil_lol: podobno dla mojej wygody ;)

i faktycznie nigdzie nie mogę znaleźć dawkowania dla szczeniąt , a to już trudno zrozumieć

stary hodowca ze mnie to sobie poradzę ale co mają robić początkujący właściciela maluchów ???? na oko karmić czy jak ???

karma dobra, pomino moich uwag

Link to comment
Share on other sites

w dalszym ciągu szukam dawkowania, ale nie ma nigdzie, nawet na oryginalnej stronie red millsa :roll:
więc pewnie trzeba dawac na oko :shake:

ale co mnie jeszcze zastanawia, to na [url=www.redmills.com]TEJ STRONIE[/url] są woreczki z napisem Puppy, a mnie przyszło 32 woreczki z naklejką puppy a na oryginale pisze leader range i są zdjęcia wszystkich rodzajów karm

więc co karma pakowana w Polsce???????
jak myślicie mam w tym woreczku napewno puppy :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Bo te "range" to chyba chodzi o to, że próbka. Ja też dostałam próbki "Supreme" i "Puppy" w takich półkilogramowych paczkach - z tyłu jest naklejka. To chyba są po prostu próbki... Sama nie wiem, czy pakowane w Polsce :roll:
Ale to raczej nie przesłali dla wygody, tylko że nie mieli całych paczek... Bo to dziwne. Teraz przeciez była to oferta - puppy pack - za darmo paczka karmy + miska.
Co do dawkowania - koniecznie do nich zadzwoń! Jeśli będzie im zależało to podadzą!

Link to comment
Share on other sites

znalazłam :multi:

mały szczeniaczek potrzebuje 30-50 g / kilogram masy ciała dziennie

rozłozone na 4, 5 posiłków

miski dawali :crazyeye: :mad: a to .........
mnie nic nie dali , za zmówienie 15 kg dostała dwa woreczki półkilowe gratis
no tak ale za pobranie musiałam zapłacic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszynoska']znalazłam :multi:

mały szczeniaczek potrzebuje 30-50 g / kilogram masy ciała dziennie

rozłozone na 4, 5 posiłków

miski dawali :crazyeye: :mad: a to .........
mnie nic nie dali , za zmówienie 15 kg dostała dwa woreczki półkilowe gratis
no tak ale za pobranie musiałam zapłacic ;)[/quote]

To była taka promocja... Trezba było zadzwonić pod podany numer, powiedziec, że chodzi o promocję, powiedziec ile piesio ma miesięcy (bo to dla szczeniaków) i oni przesłali ok. 1 kg za darmo + ulotka + miska metalowa, antypoślizgowa:razz: (ja dostałam ogromną - coś dla goldena, nie spotkałam się jeszcze z taka wielkością, bo ja mam smallika:lol: ). Pytałam też o Supreme i dostałam pół kilograma za darmo:crazyeye: Jaka miła obsługa! Tak to z przesyłką musiałabym zapłacić 15 zł.
Moja koleżanka dostała miskę wielkości jak dla kota ;) To zależało - dawali losowo. Puppy Pack mozna zamawiać do 31.01.01.:cool3: czyli do dziś pod numer tel. 022 868 60 40 (oferta ważna do wyczerpania zapasów). Czasem się pytają skąd wiemy o ofercie, ja wiem z reklamy w grudniowym "Przyjacielu Psie".

Pozdrawiam, Agata

Teraz brałam udział w konkursie w MP, można było wygrać 4 kg karmy Red Mills Energy:lol: (krzyżówka)

Link to comment
Share on other sites

ja do nich nie dzwoniłam, dostałam maila z ofertą i zamówiłam próbki, jak przyszły to zamówiłam 15 kg puppy, pisząc że mam miot szczeniąt, podałam swoje dane i strone internetową, nawet nie wiedziałam, że trzeba dzwonic oni sami mnie znaleźli i zaproponowali karmę

e tam to nic, misek mam pod dostatkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Od jakiegoś miesiąca jesteśmy na karmie Red Millsa na poczatku bez szczegulnych rewelacji (przywiozłem wirusa z Jakuszyc a myslałem ze to karma) po wyleczeniu psiaków moge powiedzieć że Jesteśmy Bardzo zadowoleni (ja i oczywiście psiaki) małe kupki żadnych Bąków a i dla hodowców bardzo atrakcyjna cena posiadają karmy o walorach karm sportowych (gdyby ktos szukał)
Kto z was miał styczność z ta karmą i jakie są jego opinie??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nie stosowałam wersji "psiej" ale mój koń jest od ponad miesiąca na wysokoenergetycznym granulacie Racehorse Cubes Red Millsa i jest w świetnej formie. Dawno nie był tak energiczny i wesoły..
Dokładnie tej samej wersji karmy używaliśmy dla koni wyscigowych w Anglii i im równiez służyło to świetnie.

Wiem,że mój post nie dotyczy karm dla psów ale odnosi sie do firmy wiec nie bijcie za mały Off.. ;)


Pozdrawiam i polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...