Jump to content
Dogomania

Czechy


Kati

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT][QUOTE]Nie wiem, jak jest u Molkas, ale ja miałam taką sytuację, że wyrobiłam psu paszport, a szczepiony był wcześniej i wklejka była w książeczce. Do następnego szczepienia pies miał równolegle 2 dokumenty.
..
Powiedziałabym nawet, że nie ma takiej możliwości, bo potwierdzeniem szczepienia jest wklejka z opakowania. Szczepienie potwierdzone tylko pieczątką weta może nie zostać uznane, jest bezwartościowe.
[/QUOTE]
Miałam dokładnie tak samo. Jednak zdarzyło mi się na wystawie u nas, w Polsce, że niepodobało sie im to, że nie ma wlepek w paszporcie a są w książeczce. Prosili by przy następnym szczepieniu zwrócic uwagę na to gdzie się wkleja :p
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molkas']Nie wiem skąd ale obiecuję zapytać o to weta :) wiem że mam poprostu w obu dokumentach jednoczesnie wszystko wpisywane i wklejane :)[/QUOTE]
choć zaraz sprawdze może faktycznie w jednym z nich jest tylko wpis...wiem jednak że oba są prowadzone równolegle:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

W tamtym roku byłam w Czechach i na Słowacji, wprawdzie 20 km od granicy ale nikt nie przyczepiał się do psa szalejącego na tylnym siedzeniu, bez pasów i gotowego zagryźdź kazdego.Nawet pogranicznicy byli ździwieni że im wciskliśmy paszport psa-Polacy sprawdzili i konsultowali się z Czechami. pies miał wszysykie badania.znam przypadek że ludzie przejechali z widocznym yorkiem, bez paszportu tylko zostali pouczeni. Trzeba zoientować się w przepisach. niby na Trzy Korony nie można wejść z psem, ale jak się wejdzie to też nic nie zrobią.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

hej:D
szukalam hjakis informacji i nie znalazlam<jak sa to przepraszam ze nei zauwazylam i posze o namiary>
chodzi o to ze cche jechac z rodzicami i moim sloncem do pragi zceskiej na dwa dni i chcialabym cos zwiedzic a nie wiem gdzie moge zabierac pieska
Figa duza nie jest zaledwie rude 7kg ale zawsze lepiej bym sie czula nie slyszac textu typu "z psem nie!!!!" <:(>

chcialabym wiedziec czy rejs statkiem lub wejscie do jakis restauracji bedzie mozliwe z moim sloncem??

no i ogolnei jak ktos byl to prosze o informacjie co warto zobaczyc a co jest beee.....
aaaa i jeszcze pytanei mojego taty czy w pradze placi sie koronami czy juz euro ?? i czym sie bardziej oplaca jesli placi siem tym i tym....
no chyba to wszystkie moje pytania....
bede wdzieczna za kazda odpowiedz
3majcie siem pa:):*:*:*

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red]:(
widze nikt nic nie wie na temat pragi.....no coz jak pojade z Figusiowa to ja wam opisze gdzie z psem mozna isc:D

ale do 22 moje pytania sa aktualne:D jak ktos by cos wiedzial pliiiiiiiiiiizzzz piszcie i dajcie jakies wskazowki:D

pozdrawiam:D[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Cześć, wprawdzie trochę czasu minęło od tego postu ale ja w te wakacje wybieram się do Pragi i poszukuję miejsc przyjaznych psom , szczególnie noclegu w mieście lub blisko. Wiem, że po mieście psy chodzą i nikt się ich nie czepia. Na Złotą Uliczkę nie ma co wchodzić do 17-ej bo mi jamniora zadepczą a na rękach go nosić nie będę (waży 12 kilo).Proszę o info o noclegach i zwiedzaniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...